Videolu Matematik Soru Çözümleri

  • ÖğretmenBelirtilmedi
  • AdresBelirtilmedi
  • TelefonBelirtilmedi

Öğretmen Hakkında

Videolu Matematik Soru Çözümleri Matematik öğretmenleri ile kurulmuş Türkiye genelinde ilk soru çözümleri yaptığımız WhatsApp grubudur. ÖSYM sınavlarına hazırlık yapan öğrencilerin yapamadığı soruları WhatsApp üzerinden sorularını grubumuza gönderiyorlar. Biz 4 matematik öğretmeni soruların çözümlerine yönelik olarak etkileşimde bulunduğu bir gruptur.

Videolu Matematik Soru Çözümleri WhatsApp Grubu

Matematiğin alanı, formülleri ve soru çözüm kuralları vardır. Bu nedenle, öğrencilerin matematik konusunda daima destek alması gerekmektedir. Böylece Online sınavlar, LGS, TYT, AYT, ALES, DGS, KPSS, ÖABT, AÖF hazırlığı yapan öğrenciler için matematik özel ders dışında sınavlara daha etkili bir şekilde hazırlanmaktadır.

WhatsAppp Matematik Soru Çözüm Grubu

Bu grubun amacı, yalnızca çözümünde zorlanılan sorular hakkında bilgi paylaşımı yapmaktır. Grupta bulunan öğretmenler sayesinde öğrenciler, matematik sorularının doğru çözümlerine kısa bir zaman içerisinde ulaşma şansı yakalamaktadır.

Matematik Soru Çözüm Videoları

Anlatımlı ve soru çözümlü matematik kitapları her zaman için anlaşılabilirdik taşımadığından dolayı WhatsApp ya da Telegram üzerinden soru gönderebileceğiniz soru çözüm grubu öğrencilere oldukça büyük yarar sağlamaktadır.

Matematik etkileşim grupları sayesinde öğrenciler, matematiğin her konusu hakkında dilediği soruyu sorma imkanına sahip olmaktadır.

Videolu Matematik Soru Çözümleri Canlı

Matematik ve Geometri, öğrencilerinin öğretmenlerle buluştuğu bir gruptur. Böylece, hem öğretmenlerden hem de diğer öğrencilerden destek alma şansınız vardır. Bu etkileşim gruplarında, matematik sorularının çözümlerine yönelik olarak paylaşımlar yapılmaktadır.

Paylaşımların görsel olarak yapılabilmesi imkanının bulunmasından dolayı, öğrenme daha etkili bir şekilde gerçekleşmektedir. Görsel hafızaya da hitap etmesi açısından matematik soru çözüm gruplarının yararı oldukça fazladır. Konu anlatımının dışında soru çözümleri görsel olarak da paylaşılabildiği için etkili öğrenme gerçekleşmektedir.

Öğretmenlerin de içinde yer aldığı soru çözüm grubu öğrencilerin matematik alanında bilgilerini taze tutmasına yaramaktadır ve öğrenmeyi kesintisiz olarak gerçekleştirmektedir.

WhatsAppp Matematik Soru Çözüm Grubu

Matematik soru çözüm grubunun ilk ve en büyük yararı; öğrenmeyi mümkün kılmasıdır. Matematik genel olarak, öğrencileri zorlayan bir derstir. Ancak, eğitim hayatında başarı sağlanması açısından da oldukça gereklidir.

Matematiğin sadece okunarak öğrenilmemesi ve pratik yapmadan gelişememesi, öğrencilerin sürekli olarak soru çözümü yapmasını gerekli kılmaktadır. Fakat her sorunun çözümü test kitaplarında ya da konu anlatımlı kitaplarda bulunmamaktadır. Bu da, öğrencilerin anında öğrenememesine neden olmaktadır.

 

Yeni Nesil Matematik Soru Çözümü

Matematik sayısal bir bilim dalıdır ve bu sebeple herkes tarafından kolaylıkla anlaşılamamaktadır. Bu sebeple WhatsApp grubu, soru çözümlerine yönelik olarak paylaşımları mümkün kılarak, soruların çözümlerinin anlaşılır kılınmasını sağlamaktadır.

Soru çözüm gruplarının bir yararı da; özel ders gibi ekstra ders alımı ihtiyacını büyük oranda azaltmasıdır. Genel olarak özel derslerde, sınavlara yönelik olan çalışmalarda konu anlatımından ziyade soru çözümüne ağırlık verilir. Soru çözüm grupları sayesinde özel ders ihtiyacı da azalmaktadır.

Matematik Öğretmeni Yalçın ALGAN matematik soru çözüm gruplarını kurarken; kesintisiz olarak soru çözümü imkanının bulunmasıdır. Gruplardaki kullanıcı sayısının fazlalığı ve gruplarda öğretmenlerin de bulunması, etkileşimin sürekli gerçekleşmesi için olanak sunmaktadır.

Matematik Soru Çözüm Sitesi – Matematik Soru Çözümleri

Matematik öğretmenleri ve öğrencilerinin katılım sağladığı tayfa grubu sayesinde öğrenciler, soru çözümü yaparken eş zamanlı olarak cevap veremedikleri soruların cevaplarına da ulaşabilme imkanına sahip olmaktadır.

Özel matematik öğretmenleri grubu, internet erişimi olan tüm cihazlardan etkili ve sıkıntısız olarak kullanılabilmektedir. Bu sayede öğrenciler, diledikleri yerden takıldıkları ve çözemedikleri matematik soruları için bu gruplardan destek alabilmektedir.

Matematik Soru Çöz – Matematik Soru Çözümü Online

Videolu Matematik Soru Çözüm gruplarını, diğer uygulamalardan ve platformlardan ayıran en önemli özellik de budur. Öğrenciler evlerinden ev diledikleri her yerden kolaylıkla bu gruplara dahil olabilmekte ve paylaşımda bulunabilmektedir. Üstelik bu hizmetin ücretsiz olarak sunulması öğrenciler için büyük bir şans olmaktadır. Böylelikle öğrenciler, tamamen ücretsiz bir şekilde matematik dersi kapsamında sorularını yöneltebilmekte, cevap alabilmektedir.

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Öğretmenden Haberler

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş
0 506 621 2222

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.