Üyelik Sözleşmesi

Üyelik Sözleşmesi

Aşağıda belirtilen şartlar, kurallar ve yasal sorumlulukları içeren Kullanıcı Sözleşmesi’nin https://matematikozelders.com/ Web Sitesi kullanılmadan önce okunması tavsiye edilir. Belirtilen şartların sizin için uygun olmaması halinde lütfen https://matematikozelders.com/  sitesini kullanmayınız. https://matematikozelders.com/  verdiği hizmetin sürekliliğini sağlamak için dilediği zaman bu sözleşmenin içeriğinde herhangi bir bildirimde bulunmaksızın tek taraflı değişiklik yapma yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte Kullanıcı Sözleşmesi sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir. Sözleşmede herhangi bir değişiklik yapıldığı taktirde https://matematikozelders.com/  Kullanıcı Sözleşmesi son güncelleme tarihini belirtecektir.

MADDE 1 – TARAFLAR:

a)    https://matematikozelders.com/   internet sitesi.

 1. b)    Kullanıcı

MADDE 2 – TANIMLAMALAR:

İşbu sözleşme metni içerisinde;

 1. a)  “https://matematikozelders.com/ ” ya da “Web Sitesi”  https://matematikozelders.com/  internet sitesini,
 2. b) “Kullanıcı”    Herhangi bir sebeple Web Sitesi’ni kullanan kişileri,
 3. c)  “Üye”   Web Sitesi’nde kullanıcı adı ve şifre vererek üye kaydı oluşturan Kullanıcı’yı,
 4. d)  “Tüketici”    Web Sitesi üzerinden Ders Talebi gönderen Kullanıcı’yı,
 5. e)  “Sözleşme”   İşbu Kullanıcı Sözleşmesini ifade eder.

MADDE 3 – SÖZLEŞMENİN KONUSU:

Bu sözleşme, herhangi bir Kullanıcı’nın Web Sitesi’ni kullanmasına ilişkin yasal olarak bağlayıcı koşulları belirten elektronik bir sözleşmedir. OzelDersilan.com, özel ders verenlerin, üye profili oluşturarak bilgilerinin site üzerinden yayınlanması ve bu hizmete bağlı olarak tüketiciler ile haberleşmesinin sağlanması ve benzeri hizmetleri sunmaktadır. Bu “Üyelik Sözleşmesi” çerçevesinde sunulan söz konusu hizmetlere ilişkin bilgi ve koşullar aşağıda ayrıntılı olarak yer almaktadır. https://matematikozelders.com/  ’un hizmetlerinden faydalanmanız için aşağıda yer alan kuralları ve kullanım şartlarını eksiksiz kabul etmeniz gerekmektedir.

MADDE 4 – HİZMET TANIMI

https://matematikozelders.com/   üyelere özel ders ilanı verme, profil oluşturma, online ders alabilme, verdiği dersleri bildirebilme, vb. hizmetler sağlamaktadır. Tüketicilere ise https://matematikozelders.com/   üzerinden şehir ve branş seçerek özel ders veren kişilerin ilanlarına ulaşıp ders verenlerle iletişime geçme imkanı sağlamaktadır. https://matematikozelders.com/   ile yaptığınız üyelik sözleşmenizin yürürlük süresi boyunca, https://matematikozelders.com/   profilinizin yayınlanması hizmetini vermekle birlikte, söz konusu hizmete ek hizmetler sunabilir, kaldırabilir veya var olan hizmetleri değiştirebilir.

MADDE 5 – ÜYELİK

Üye Profili oluşturabilmek ve Üye olmak için en az 18 yaşında ve temyiz kudretine sahip olmak gerekmektedir. 18 yaş altı kullanıcılar ebeveynleri kontrolü ve bilgisi dâhilinde üye olabilirler. Üye tarafından belirtilen bilgi veya beyanatların doğruluğunu Üye kayıtsız şartsız taahhüt eder. Bu bilgi veya beyanatların doğruluğunun sorumluluğu Üye’ ye aittir. Kayıt formunda yer alan bilgileri eksiksiz ve istenen şekilde doldurmanızın akabinde size özel bir hesap oluşturulacak ve bu hesap için sizin tarafınızdan belirlenen bir şifre atanacaktır. Bu kullanıcı adı ve şifreyle Web Sitesi’ne giriş yaptıktan sonra özel ders vermek istediğiniz alanla ilgili ilan ekleyebilir, düzenleyebilir ya da ilanınızı kaldırabilirsiniz. Şifreyi ve hesabın gizliliğini koruma sorumluluğu ve şifreniz veya hesabınız altında gerçekleşen tüm etkinliklere ilişkin sorumluluk size aittir.

Hesabınız onaylandıktan sonra sitede yayınlanacaktır. İlanınızın sadece özel derse ilişkin olması gerekmektedir. Yazılı izin alınmadıkça veya konuya ilişkin özel bir ilan türü tarafımızca sunulmadığı müddetçe, ticari bir kurum, grup ya da kuruluşa ilişkin olması ve/veya reklam içermesi mümkün olmayıp, içeren ilanlar, profiller yayından kaldırılacaktır.

Yayınladığınız ilanda eposta adresiniz ya da telefon numaranız yayınlanması bulunduğunuz paketin özelliklerine göre değişiklik gösterebilir. E-posta adresinizi ya da telefon numaranızı ilanınızdaki herhangi bir metin alanına yazmanız durumunda, bu bilgi filtrelenerek yayınlanması engellenecektir. https://matematikozelders.com/  , siz telefon numaranızın bütünüyle yayınlanmasını isteseniz dahi, haber vermeksizin eklenebilecek yeni özelliklerden sonra telefon numaralarının sadece kısmen görüntülenmesini zorunlu tutabilir.

Telefon numaralarınızı ilanınızdaki herhangi bir metin alanına yazmanız durumunda, bu bilgi filtrelenerek yayınlanması engellenecektir. Üyelik süreniz boyunca istediğiniz zaman bilgilerinizi güncellemeniz veya yayınlanması zorunlu olan bazı bilgiler dışında istediğiniz bilgiyi çıkartmanız mümkündür. Üyelik oluşturulma sırasında bilgiler üye tarafından girilecektir. Üye Profilinde ya da İlanlardaki bilgilerin doğruluğuyla ilgili sorumluluk tamamen Üye’ye aittir.

Profillerde yazılan içerikler, https://matematikozelders.com/   tarafında kısmen veya tamamen değiştirilebilir. Eklenen profillerin yayınlanma zorunluluğu yoktur. Profillerin yayınlanması https://matematikozelders.com/  ’un inisiyatifindedir.

MADDE 6 – ÖDEME VE İADE KOŞULLARI

https://matematikozelders.com/   tarafından verilen hizmetlerin bir kısmı ücret karşılığında verilmekte olup, ücret ödemesi banka havalesi, EFT veya kredi kartı ile yapılabilmektedir. Ücretli hizmetin süresi yaptığınız ödemenin hesaplarımızdan birine geçmesinden sonra başlatılacak olup, tarafınıza başlangıç ve bitiş tarihleriyle ilgili bilgilendirme e-postası gönderilecektir. https://matematikozelders.com/   tarafından ücret iadesi yapılabilmesi için ödeme yaptıktan en geç yedi (7) gün içinde iade talebinde bulunmuş olmanız ve profilinizin yayınlanmamış olması gerekmektedir. Profiliniz yayınlandıktan sonra https://matematikozelders.com/  ’ten ücret iadesi talep etmeniz mümkün değildir.

Profiliniz yürürlükte olduğu süre boyunca özel ders için sizinle bağlantıya geçilmemiş olsa dahi https://matematikozelders.com/   ücrete hak kazanır, üyelik ve diğer ürün bedellerinin iadesi talep edilemez.

Siteden kaynaklanan hukuki, teknik ve sair sorun nedeniyle 48 saatten fazla süre siteye erişim sağlanamazsa https://matematikozelders.com/  , hizmeti kullanamadığınız saat kadar ilan sürenizi uzatacaktır. Bu nedenle bu durumda da bir ücret iadesi yapılmayacaktır.

https://matematikozelders.com/   önceden bildirmeksizin ücretsiz bir hizmeti ücretlendirme ve/veya mevcut ücretleri arttırma/azaltma ve hizmetlerine ilişkin dilediği şekilde kampanyalar yapma konusundaki haklarını saklı tutar.

Ödeme yaptığınız tutarın, siparişinize ait güncel ödeme sayfasında belirtilen tutardan düşük olması veya belirtilen hesaba geçmemiş olması durumunda profiliniz yayınlanmaya başlamaz.

Üyeliğinizin kendi isteğinizle veya sözleşmeye uymamanız nedeniyle site tarafından sona erdirilmesi halinde ücretli hizmetlerin kullanımı için ödenmiş bedel iade olunmayacaktır.

MADDE 7 – ÜYENİN HAK VE YÜKÜMLÜLÜKLERİ

 • Üyelerin kayıt formunda istenen şekilde, kendi hakkında gerçeğe uygun, doğru, tam ve güncel bilgi vermeleri ve değişiklik olduğunda gecikmeksizin güncellemeleri gerekmektedir.
 • Özel ders verme konusunda hukuki veya sözleşmeden kaynaklanan bir engeliniz olup olmadığı veya kazancınızı belgelendirip, belgelendirmediğiniz gibi konular tarafımızca hiçbir şekilde takip edilmemektedir. Bu konularda herhangi bir sebepten sorun yaşamanız halinde https://matematikozelders.com/ ’un hiçbir sorumluluğu olmadığını ve bütün sorumluluğun tarafınıza ait olduğunu kabul, beyan ve taahhüt etmektesiniz.
 • Hesabınızın ve şifrenizin güvenliğine ilişkin bizzat sorumluluğunuz mevcut olup, güvenliği sağlamak için özen göstermeniz gerekmektedir. Şifrenizin veya hesabınızın her türlü yetkisiz kullanımını ve diğer güvenlik ihlalini https://matematikozelders.com/ ’e gecikmeksizin bildirmeniz gerekmektedir.
 • Kullanıcı hesabınızı hiçbir koşulda 3. şahıslara kullandırmayacağınızı ve/veya devretmeyeceğinizi kabul, beyan ve taahhüt etmektesiniz.
 • https://matematikozelders.com/ ’da yer alan içeriği, sunulan hizmeti ve yayınladığınız profili sadece bireysel olarak kullanabileceğinizi ve herhangi bir şirket, kurum, grup veya arkadaş çevresinin tanıtımı için kullanmayacağınızı kabul, beyan ve taahhüt etmektesiniz. Profil içeriğinde veya ders taleplerinin cevaplanmasında “sadece bireysel tanıtım” koşulunun sağlanmadığının ve/veya öğrenci yönlendirmesinin tespiti halinde, özel ders ilanınızın tarafınıza haber verilmeksizin bedelsiz ve süresiz olarak yayından kaldırılacağını kabul, beyan ve taahhüt etmektesiniz.
 • İlanınızın düz metin alanlarında (“Öğretmen Tanıtımı/Kendiniz Hakkında Bilgi”, “Referanslar”, vb.) kendinize veya bir başkasına ait bir iletişim bilgisi (telefon, faks, eposta adresi, vb.) paylaşamayacağınızı; bu bilgileri sadece profil formunun ilgili alanlarına girebileceğinizi kabul, beyan ve taahhüt etmektesiniz. Profilinizin bireysel tanıtım ve/veya düz metin alanlarında herhangi bir iletişim bilgisinin açıkça paylaşılması durumunda profilinizin tarafınıza haber verilmeksizin bedelsiz ve süresiz olarak yayından kaldırılacağını kabul, beyan ve taahhüt etmektesiniz.
 • Özel ders tecrübesine veya pedagojik formasyona sahip olduğunuzu ve istenildiği zaman/durumlarda referans gösterebilecek durumda olduğunuzu kabul, beyan ve taahhüt etmektesiniz.
 • Gelen özel ders taleplerini (eposta, SMS veya telefon yoluyla) en geç 3 iş günü içerisinde olumlu veya olumsuz cevaplayacağınızı kabul, beyan ve taahhüt etmektesiniz.
 • Cevaplanmayan talepler sitenin farklı bir bölümünde diğer üyelere açık bir şekilde yayınlanacağını bildiğinizi taahhüt etmektesiniz. • Sağladığınız her türlü bilgi, veri, metin, fotoğraf, grafik, mesaj ve diğer malzemeye ilişkin olarak; ister herkese açık olarak yayınlansın, ister özel iletilsin, tümüyle size ait olduğunu veya kullanma hakkınız olduğunu kabul etmiş sayılırsınız. Bu içeriklerin kullanılması nedeniyle https://matematikozelders.com/ ve/veya 3. şahısların uğrayabileceği her türlü zararı (doğrudan ya da dolaylı) karşılayacağınızı taahhüt etmektesiniz.
 • Siteyi kullanırken ve/veya site üzerinden yaptığınız yazışmalarında hukuka, genel ahlak kurallarına ve https://matematikozelders.com/ ’un yayın politikasına uygun hareket edeceğinizi kabul, beyan ve taahhüt etmiş sayılmaktasınız. • Oluşturduğunuz içeriğin herhangi bir ticari şirket veya oluşumu art niyetli olarak kötülemek veya ticari itibarını zedelemek maksadıyla olmayacağını, Türk Ticaret Kanunu’nun 57. vs. maddelerine aykırı şekilde haksız rekabete yol açacak mahiyette içerik bulundurmayacağınızı kabul etmektesiniz.
 • https://matematikozelders.com/ ’da yer alan içeriği veya sunulan hizmeti tarafımızca belirlenen amaçlar dışında kullanmayacağınızı kabul, beyan ve taahhüt etmektesiniz.
 • Sitede kullandığınız veya siteye yüklediğiniz her hangi bir verinin kaybolması nedeni ile sitenin sorumlu tutulamayacağını kabul etmektesiniz. Bu nedenle, kaybolmasını istemediğiniz verilere ilişkin yedekleme yapmanızı tavsiye ederiz. Her hangi bir veri kaybı olması halinde https://matematikozelders.com/ eposta ile kaybolan verilere ilişkin yeniden bildirimde bulunmanızı talep edecektir, verileri tamamlanmasını ve profilinizin en kısa sürede eski hale dönmesini sağlamanın sorumluluğunuzda olduğunu kabul ve taahhüt etmektesiniz.
 • https://matematikozelders.com/ ’unprofil,ders talebi, mesaj ve sair kullanıcı/üye tarafından oluşturulmuş içeriği denetleyebileceğini, https://matematikozelders.com/  ve onun tarafından belirlenen yetkililerin Üyelik Sözleşmesi’ni ihlal eden her türlü İçeriği haber vermeksizin çıkartma hakkına sahip olduğunu ve/veya haber vermeksizin içerikte değişiklik (dilbilgisi ve benzeri düzeltmeler) ve/veya haber vermeksizin biçimde değişiklik (renk düzenlemeleri, yazı biçimlendirmesi, vs.) yapma hakkı olduğunu kabul etmektesiniz.
 • Sitede yer alan içeriğin bir kısmının başka bir mecrada kullanılabilmesi (Fikir Sanat Eserleri Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla), ancak kaynak gösterilmesi ve bir paragrafı aşmayacak kısa bir alıntı olması ve mutlaka aktif bağlantı verilmesi şartıyla mümkündür.
 • Üyeliğiniz ile ilgili bildirimler listesinden çıkamayacağınızı; eposta, SMS veya telefon yoluyla yapılabilecek bu bildirimleri düzenli takip edeceğinizi kabul etmiş sayılmaktasınız.

MADDE 8– GİZLİLİK

https://matematikozelders.com/   kişisel bilgilerinizi kullanacaktır. Bu çerçevede rızanızla paylaşacağınız ad, soyad, doğum tarihi, mezun olunan ve/veya okunan okullar, hizmet verdiğiniz il ve ilçe, e-posta ve telefon gibi bilgileriniz kaydedilecek ve üyeliğiniz sona erdikten sonra dahi saklanacaktır.

Profilinizde kendi isteğiniz doğrultusunda yayınladığınız bilgilere ilişkin https://matematikozelders.com/  ’un hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu bilgiler öğrenci bulabilmeniz için paylaşılacak olup, tarafımızca izin verilenler arasından hangi bilgilerinizin paylaşacağını belirleme hakkı ve paylaşma nedeniyle doğacak her türlü sorumluluk tarafınıza aittir.

Profil içeriğiniz alenileşmiş bilgi sayıldığından, https://matematikozelders.com/  ’un elinde bulundurduğu size ait kişisel bilgilerden profil içeriğinde yer alanlarına ilişkin gizli tutma yükümlülüğü bulunmamaktadır. https://matematikozelders.com/   dilerse bu bilgileri tanıtım ve sair maksatlı olarak kullanabilir.

Üyelik Formunu doldururken veya daha sonra talep üzerine bildirdiğiniz kişisel bilgilerin site tarafından müşteri portföyü oluşturulması, ticari veya sosyal kampanyalara ilişkin projeler, https://matematikozelders.com/   tarafından belirlenen haber gruplarına kaydınızın yaptırılması ve bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla sitenin yer aldığı tüm projelerde kullanılabileceğini bildiğinizi ve bu hususa ilişkin onay verdiğinizi kabul etmektesiniz.

Onayınız doğrultusunda elde edilen bilgiler belirtilen koşullarda istatistiksel olarak da kullanılacak, elde edilen bilgiler anlamlandırılacak ve kişiselleştirilecektir. İstemediğiniz takdirde, eposta ve/veya SMS’le gönderilen kampanya ve https://matematikozelders.com/  ’e ilişkin bilgilendirmelerin gönderilmesini engellemeniz mümkündür.

Bunun dışında kişisel bilgileriniz site tarafından ancak ve ancak yasal zorunluluklar söz konusu olduğunda ve yetkili mercilerce usulüne uygun şekilde yazı ile talep edilmesi halinde paylaşılabilecektir.

https://matematikozelders.com/   üyelerinin tüm bilgilerini kendisi bizzat barındırmamakta, barındırma hizmetini 3. firmalar aracılığıyla sağlamaktadır. https://matematikozelders.com/   barındırma hizmeti sunması için seçeceği firmanın alanında iyi ve güvenilir bir firma olması için özen gösterecektir. Bunun dışında barındırma hizmeti sağlayan firmanın gizlilik bilgilerinin güvenliğini sağlayamaması halinde https://matematikozelders.com/  ’un özen gösterme yükümlülüğünden başka yükümlülüğünün olmadığını ve doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan sorumlu tutulamayacağını kabul etmektesiniz.

MADDE 9 – https://matematikozelders.com/  ’un HAK VE YÜKÜMLÜLÜKLERİ

 • Gerçeğe uygun olmayan, yanlış, yanıltıcı ve güncel olmayan veya eksik bilgi vermeniz, siteyi kötü niyetle ve amacı dışında kullanmanız gibi ve fakat bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla Üyelik Sözleşmesi’ni ihlal edecek şekilde davranmanız halinde https://matematikozelders.com/ ’un ücret iadesi olmaksızın verdiği hizmeti askıya alma (hizmetin tümüne erişiminizi geçici olarak engelleme), bazı hizmetlere veya bölümlere erişiminizi engelleme veya üyeliğinizi sona erdirme hakları saklıdır.
 • https://matematikozelders.com/ , site üzerinden bağlantı kurduğunuz diğer profil yayınlayan, ziyaretçi ve/veya 3. bir şahısla olan ticari veya şahsi ilişkilerinizden sorumlu değildir.
 • https://matematikozelders.com/ özel ders için gönderilen mesajları ve talepleri inceleme yetkisine sahiptir. Mesaj içeriğinin hukuka aykırı olması, amacının dışında ve sizi rahatsız etmeye yönelik olması halinde mesajı iletmeme hakkına sahiptir.
 • https://matematikozelders.com/ ’un belirleyeceği süre boyunca etkin olmayan hesapları (profilleri) kapatma veya hesap bilgilerini tümden silme hakkını saklıdır.
 • https://matematikozelders.com/ ’un önceden haber vermeksizin dilediği zaman ve dilediği şekilde ücretlendirme dahil tüm kurallarda ve hizmet politikasında değişiklik yapma hakkı saklıdır. Bu konular aşağıdakilerle sınırlı olmamak kaydıyla;

– Sitedeki toplam öğretmen sayısını belirleme,

– Profilin, üyeye ait bilgilerin yayınlanma yerini ve şeklini belirleme,

– Hizmet bedelini değiştirme veya bir hizmeti ücretli hale getirme (ücretlendirme),

– Arama sonuçlarının hangi sistemle sıralanacağını belirleme, arama motorlarının sınıflandırma sistemine ilişkin değişiklik yapma konularını kapsamaktadır. Bu değişikliklerden doğabilecek durumlardan dolayı herhangi bir hak talep edilemez.

 • https://matematikozelders.com/ ilan sahiplerine herhangi bir bildirimde bulunmadan https://matematikozelders.com/  ’un yazılım, ara yüz ve alt sayfalarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 • https://matematikozelders.com/ ’un kullanım koşulları, üyelik sözleşmesi veya site politikasına aykırı davranmanız nedeniyle profilinize son verilmesine rağmen tekrar profil yayınladığınızın tespit edilmesi halinde profiliniz derhal, açıklama ve bedel iadesi yapmaksızın iptal etme hakkı saklıdır.
 • https://matematikozelders.com/ , hizmeti kullanımınızdan dolayı herhangi bir avantaj, gelir veya kazanç elde edeceğinizi taahhüt etmemektedir.

MADDE 10– SÖZLEŞMENİN FESHİ:

Bu Sözleşme, https://matematikozelders.com/   tarafından uygun görüldüğü zamanda yenilenebilir ve kullanıcılardan tekrar onay istenebilir. Hesabı iptal etmek için Üye tarafından https://matematikozelders.com/   bir fesih bildirimi mesajı gönderilmesi gerekmektedir. Bu durumda kabul edilmiş teklifler için fesih geçerli olmamak üzere Üye’nin hesabı 14 gün içinde kapatılacaktır.

https://matematikozelders.com/  , hesap kaydında belirtilen elektronik posta adresine bildirimde bulunarak, hesabı ve-veya bu Sözleşme’yi dilediği zaman sebepli veya sebepsiz derhal tazminat sorumluluğu olmaksızın feshedebilir. Bu halde Üye her hangi bir hak iddiasında bulunamayacağı gibi hiç bir nam ve ad altında tazminat talep edemez.

MADDE 11 – TEBLİGAT ADRESİ:

Taraflar, Web Sitesi sistemindeki elektronik posta adreslerinin tebligat adresleri olduğunu kabul ederler. Taraflar, mevcut elektronik postalarındaki değişiklikleri yazılı olarak diğer tarafa 3 (üç) gün içinde bildirmedikçe, eski elektronik postalara yapılacak isteklerin geçerli olacağını ve kendilerine yapılmış sayılacağını kabul ederler. Yine Web Sitesi kullanıcının kayıtlı elektronik posta adresini kullanarak yapacağı her türlü bildirimin elektronik postanın https://matematikozelders.com/   tarafından yollanmasından 1 (bir) gün sonra kullanıcıya ulaştığı kabul edilecektir. Kullanıcı, bu katılım sözleşmesinde yer alan maddelerin tümünü okuduğunu, anladığını, kabul ettiğini ve kendisiyle ilgili olarak verdiği bilgilerin doğruluğunu onayladığını beyan, kabul ve taahhüt eder.

MADDE 12 – SÖZLEŞMENİN SÜRESİ:

Bu Sözleşme Web Sitesi kullanıldığı ve https://matematikozelders.com/   tarafından yeni bir sözleşme sunulmadığı sürece yürürlükte kalacaktır.

MADDE 13 – SÖZLEŞMENİN BÜTÜNLÜĞÜ:

Taraflar’dan her biri, toplam 13 (on üç) maddeden ibaret olan bu Sözleşme’nin hükümlerinden herhangi birinin geçersiz olması ya da geçerliliğinin herhangi bir sebeple ortadan kalkması halinde Sözleşme’nin, diğer hükümleri ile geçerliliğini korumaya devam edeceğini kabul ve beyan ederler.

0 506 621 2222

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.