Matematik Özel Ders & Uzaktan Eğitim & Matematik Soru Çözüm - 03.09.2020
Matematik Özel Ders – Uzaktan Eğitim ve WhatsApp Soru Çözüm Grubu

Matematik WhatsApp Soru Çözüm Grubu

Matematik WhatsApp Soru Çözüm Grubu yeni sınav sistemi, yeni yayınlar, yeni müfredata uyumlu ekibi ile sizin hizmetinizdedir.

Matematik WhatsApp Soru Çözüm Grubu
blank

Matematik WhatsApp Soru Çözüm Grubu yeni sınav sistemi, yeni yayınlar, yeni müfredata uyumlu ekibi ile sizin hizmetinizdedir. Türkiye’nin hangi ilinde olursanız olun, hangi sınıfta olursanız olun, hangi sınava hazırlanırsanız hazırlanın, sizin göndereceğiniz soruları çözüp size geri göndereceğiz.

matematik-whatsapp-soru-cozum-grubu
matematik-whatsapp-soru-cozum-grubu

WhatsApp Matematik Soru Çözüm Grubu

WhatsApp Matematik Soru Çözüm Grubumuzda 5 tane Matematik Öğretmeni arkadaşımız ile sorularınızı anında hızlı, anlaşılır ve pratik metotlarla çözmek için hazırdır. Grubumuza matematik dersine çalışmayı seven, yapamadığı soruların cevabını araştıran öğrencileri almak istiyoruz. Yapamadığınız soruları telefonunuza çekerek whatsapp matematik soru çözüm grubumuza göndereceksiniz.

6 tane Matematik öğretmeni arkadaşımızdan hangisi önce soruyu görüyorsa o öğretmen arkadaşımız sorularınıza acil çözümler yapacaktır. Grubumuzdan çalışma planı yapmak için size bir form doldurmanızı isteyeceğiz ve boş zamanlarınızı daha güzel değerlendirmenizi sağlayacağız.

Whatsapp Matematik Soru Çözüm Grubumuzun Ücreti

Grubumuz ÜCRETLİDİR. Grubumuzun ücreti 1 yıl boyunca sadece 400 TL dir. Grubumuzda 6 matematik öğretmeni vardır. Sorularınızı birlikte çözüyoruz.  Lütfen aşağıdaki hesap numaramıza ücreti yatırınız ve ödendi dekontunu bizimle paylaşınız.

Iban No : TR49 0011 1000 0000 0082 2672 66
Yalçın Algan – Finansbank ( ENPARA)

Ödendi dekontunu yatırdıysanız 0532 664 8561 numaramıza göndermeyi unutmayınız.

Whatsapp matematik soru çözüm grubumuzda paylaşılacak olan konu anlatımlı notlar, pdf matematik paylaşımları, nokta atış soruları, yeni nesil uzun metinli, kurgulayıcı sorular, güncel hayat problemleri paylaşımlarından yararlanabilirsiniz. Grubumuzda ayrıca performans ödevi çözümü, dönem ödevi çözümü, yıl sonu ödevi çözümü de yapılmaktadır.

WhatsApp Matematik Soru Çözüm Grubumuzda Matematik Öğretmenleri sorularınızı anında hızlı, anlaşılır ve pratik metotlarla çözmek için hazırdır. Grubumuza matematik dersine çalışmayı seven, yapamadığı soruların cevabını araştıran öğrencileri almak istiyoruz.

Matematik soru çözüm grubumuzda öğrencilerimizin soru çözerken takılmamaları için yapamadığı soruları çekip grubumuza gönderebilirler. Biz ve grubumuzdaki Türkiye geneli matematik öğretmenleri tarafından sorularınız çözülecek, yorumlanacak, ve yeni sınav sitemine uygunluğu tartışılacaktır. 

Matematik soru çözüm grubumuzda Türkiye geneli matematik öğretmenlerimizin yeni sınav sitemine uygun bulduğu yayınların pdf hali, sorular, kısa yollar, deneme soruları, konu anlatımları, önemli soru çözümleri ve yaklaşımlara da yer verilmektedir.

Matematik WhatsApp Soru Çözüm Grubumuz sayesinde öğrencilerimiz sorularına çözüm bulmakta, yeni çözüm yolları öğrenmektedirler. Kendilerini yenileyen öğretmen arkadaşlarımız siteme daha güzel yardımcı olmakta, özel derslerini daha akıcı anlatmaktadırlar. Matematik soru ve paylaşım grubumuz sayesinde matematik öğretmenleri ile bilgi alışverişi yapılmaktadır.

Matematik WhatsApp Soru Çözüm Grubu muzda yıllık planlar, ders notları, özel matematik kavram haritaları da paylaşılmaktadır. En son yapılan sınavların yorumları ile ders çalışma şeklinde güncellemeler yapılması grubumuza gelen övgülerden dolayı daha da büyümesine sebep olmaktadır.

WhatsApp Matematik Soru Çözüm Grubuna Neden Katılmalısınız?

WhatsApp Matematik Soru Çözüm Grubumuza katılan öğrencilerimiz, soru sorabilecekler, ders çalışma Planı isteyebilecekler, basit orta ve zor seviye konu testleri isteyebilirler, konu anlatımlı notlar isteyebilirler, pdf matematik paylaşımlarından yararlanabilirler, nokta atış sorularından yararlanabilirler, yeni nesil uzun metinli kurgulayıcı sorular görebilirler, güncel hayat problemleri soruları görebilirler, öğrenci koçluğu ve yönlendirme desteği talep edebilirler.

Unutmayın bizler sizin sorularınızı çözmek için zaman harcayacağız. Bunu hiç zaman kaybetmeden, sizleri bekletmeden, sorularınızı anında çözüp size göndermek isteriz. WhatsApp soru çözüm grubu, hangi ders olursa olsun o konuda nokta atışı bilgiyi doğru şekilde alabilmek için mutlaka soru sormak gereklidir. Alanında uzman öğretmene sormak bir öğrencinin tam da anlamadığı noktayı öğrenebilmesine fırsat vermektedir. Böylece o konuyu eksik geçmeden tamamlayarak bir sonraki bölümü çalışmaya başlayabilir.

Özellikle konu matematik olduğu zaman durum çok daha önemlidir. Çünkü bir öğrenci soruyu yapamadığında sormaktan çekinerek yarıda bırakır.
Böylece karşısına aynı soru sınavda çıktığında doğal olarak yapamaz. Sadece dersleri öğretmenlerden dinlemek konuyu anlayarak soruları çözmek anlamına gelmez. Bu yüzden günümüz teknolojisi sayesinde artık öğrenciler yapamadığı soruları anında çözüm buluyor. Alanında uzman öğretmenlerin bir araya gelerek gerçekleştirdiği Matematik WhatsApp Soru Çözüm Grubu sayesinde, erkek öğrenciler tüm sorularına cevap bulacak.

Yapılamayan Sorulara En Doğru Çözümler

Öğrenciler artık hiçbir konuyu eksik bırakarak geçmeyecek. Pratik metotlarla öğrencilerin anlayabileceği şekilde hızlı çözüm yolları sağlayan Matematik WhatsApp Soru Çözüm Grubu sayesinde, bütün soruların cevabını buluyor. Sınavlarda rakiplerini bir adım geride bırakmak isteyen öğrenciler için, matematikte takıldıkları tüm problemleri profesyonel bir çözümler üretiliyor.

Matematik alanında uzman farklı öğretmenlerin bir araya gelerek oluşturduğu bu topluluk, hiçbir soruyu geri çevirmiyor. Öğrenciler günün 24 saati boyunca bir konuda herhangi bir soruyu anında iletebilir. Böylece konu öğrenci için henüz sıcakken sorunun cevabını alabilir ve detaylı incelikten sonra konuyu kolayca geçebilir.

Whatsapp Soru Çözüm Grubu Nasıl Çalışıyor?

Bu sistemi öğrenciler oldukça kolay şekilde kullanabilmektedir. Cep telefonu ile soruyu çeken öğrenciler WhatsApp grubu üzerinden resim yollamaktadır. Daha sonra uzman matematik öğretmenleri soruyu farklı yollarla çözüme kavuşturarak öğrenciye yollamaktadır. Detaylı yapılan açıklama sayesinde, soru kolay şekilde öğrenciler tarafından anlaşılabilmektedir. Ayrıca öğretmenler grupta öğrencilerin çalışabilmesi için bir form istemektedir. Bu sayede boş zamanların nasıl değerlendirileceği konusunda bilgi verilir. Böylece sınava kadar öğrenciler eksik hissettikleri tüm konular hakkında en doğru bilgilere ulaşabilmektedir.

Whatsapp Matematik Soru Çözüm Grubunun Avantajları

Bu gruba dahil olan tüm öğrenciler profesyonel çözümlerle eksiklerini giderme şansını bulunmaktadır.
– Konu anlatımlı notlar
– PDF üzerinde matematik paylaşımıyla detaylı bilgiler
– En doğru sorular için net cevaplar
– Konu hakkında alternatif ile sorular ve cevapları
– Güncel hayat problemleri üzerinden paylaşım

En Hızlı WhatsApp Matematik Soru Çözümü

Bu gibi daha birçok seçenek dahilinde öğrenciler matematikte geri kaldığını düşündükleri tüm konular hakkında eksiklerini tamamlayabilir. Her biri matematik konusunda farklı tecrübelere sahip olan uzman öğretmenlerle çok uygun fiyatlar üzerinde bu desteği öğrenciler alabilir.

Hemen WhatsApp matematik soru çözüm grubu üzerinden iletişim kurabilir ve eksiklerinizi gidermeye başlayabilirsiniz. Ayrıca online olarak performans ödev çözümü, proje ödevleri için çözüm ve dönem ödevleri için de yardım alınabilir. Sınav gününe kadar öğrenciler sayısız sorunun cevabını alarak zaman kaybından da kurtulabilir.

blank
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.