Matematik Özel Ders & Uzaktan Eğitim & Matematik Soru Çözüm - 03.09.2020
Matematik Özel Ders – Uzaktan Eğitim ve WhatsApp Soru Çözüm Grubu

Hakkımızda

www.matematikozelders.com hakkımızda bölümümüzde çeşitli düzeydeki sınavlara hazırlık sürecinde deneyimli öğretmenler çoğulcu disiplin anlayışına bağlı kalarak öğrencilere destek olan bir web sitesidir.
www.matematikozelders.com Türkiye geneli matematik branşında özel ders almak isteyen kişiler ile alanında uzmanlaşmış özel ders veren matematik öğretmenlerini doğrudan bir araya getirme amacıyla kurulan bir pazar yeri projesidir.
Türkiye’nin bütün illerinde hizmet veren projemizde dilediğiniz gibi profil oluşturabilir ve özel ders verebilirsiniz. Projemiz Türkiye’de ilk defa öğretmenlerin veya eğitmenlerin kendilerini tanıttıkları bir platformdur.
Vizyonumuz, Türkiye’nin her ilinde, her ilçesinde öğretmen ihtiyacı olan, özel ders almak isteyen bütün öğrencilerimize yardımcı olmak. Öğretmen ve eğitimcilerin kendilerini geliştirmesine hizmet etmek.
Biz kimiz?
www.matematikozelders.com; 2011 yılından beri özel öğretmen arayan öğrencileri ve velileri, özel ders veren öğretmenler ile “güvenilir” ve “şeffaf” bir ortamda buluşturmayı başaran Türkiye’nin lider özel ders sitesidir.
Amacımız
www.matematikozelders.com’un en büyük amacı, özel ders alınabilecek her alanda profesyonel,alanında yetkin eğitmenleri bünyesine kazandırıp kaliteli ders almayı hak eden öğrenciler ile onları buluşturmaktır.
Sadelik Mükemmelliktir
Web sitemizi olabilecek en basit ve etkili olacak şekilde dizayn ettik. Web sitemize kayıt olmak isteyen matematik öğretmenleri çok basit ve anlaşılır şekilde adımları doldurup kayıtlarını tamamlamaktadırlar.
Ayrıca web sitemizdeki profesyonel matematik öğretmenleri ders almak isteyen öğrenci ve veliler için de oldukça basit bir arayüz oluşturduk. Bu sayede 15 saniye içerisinde kendi şehir ve semtlerinde kendilerine uygun eğitmenler arasında göz gezdirebilir duruma geliyorlar.