21.02.2024 - Matematik Özel Ders & Öğretmen Platformu Sitemize Hoş Geldiniz

Online Matematik Özel Dersleri

Online Matematik Özel Dersleri
REKLAM ALANI

Online matematik özel ders konusunda uzman, gerekli test tekniklerini aktarabilen, düzenli ve disiplinli metotlara sahip bir matematik öğretmeninden alınmalıdır. Her yıl yapılan ve binlerce öğrencinin eğitimlerini tamamlamak için çabaladığı sınavlardan dolayı önemli bir süreçtir.

Online Matematik Özel Ders 2023

Sınavların kapsamlı olması, her yıl sınava giren kişi sayısının artması, sınav süresi, kontenjanların kısıtlı olması en iyi Online matematik öze ders ile çalışılır ise başarı ile sonuçlanır.

Sınavlardaki sayısal bölümü matematik konularından oluşmaktadır. Alınacak matematik kursu, sınavda başarılı olmak için belirleyici olduğundan, öğrencilere oldukça faydalı olacaktadır. Aksi halde, alınan birebir eğitim boşa geçen zaman ve maddi kayıp ile sonuçlanır.

Size başarı garantili bir eğitim programı sunan özel ders tecrübesi, sınavlara hazırlık, ayrıca kurs verenler arasında en çok tercih edilen matematik hocaları arasında yer alan Yalçın Algan, öğrencilerin LGS, TYT, AYT, ALES, DGS, KPSS gibi sınavlarda başarılı olmaları için matematik dersi gereksinimlerini karşılamaktadır. Matematik Kursu Eğitimi

Matematik kursu almanın, bireysel çalışmadan avantajı ise, daha kısa zaman içerisinde daha verimli bir çalışma imkanı sunmasıdır. Çünkü, işinde uzman bir matematik hocası size en doğru yolu göstererek, sadece matematik konularından oluşan yoğun bir eğitimi daha kısa sürede verebilir.2018 yılı itibariyle sınav sistemin yeniden güncellemesi ile ilgili öğrenciler bir anlam kargaşasına düşmüştür. Alınacak Matematik Kursu eğitimleri, bu konuda öğrencilere oldukça faydalı olacaktır.

Online Matematik Özel Ders Verenler

Öğrenci Koçluğu Sistemi ile kursumuzda özel matematik öğretmenleri eşliğinde alınacak olan matematik eğitimleri, sınavlar için en önemli online matematik özel ders ders olan matematik konusunda sorun yaşanmamasına yardımcı olacaktır. Özellikle öğrenci koçluğu sistemi kullanan bir matematik öğretmeni, sınava motive etme açısından da faydalı olacaktır.

Öğrenciler, üniversiteye giriş sınavlarında en fazla matematik konularında problem yaşamaktadırlar. Eksiklerin zamanında tespit edilmesi, belli olan konu ve formüllerin akılda kalıcı şekilde öğretilmesi ve sonucunda matematik netlerinin artması sağlanır. Fakat bu gelişim için konusunda uzman, yeterli tecrübeye sahip bir matematik öğretmeninden matematik kursu alınmalıdır.

Ankara’da 20 yıl dershane ve özel ders eğitimi veren Yalçın Algan, tecrübesi ve geliştirdiği öğretme teknikleri ile üniversite hayalleri kuran öğrencilere, matematik kursu ile en büyük desteği vermektedir. Sınava kadar öğrencilerini takip eder. Birebir, düzenli ve disiplinli eğitim ile öğrencilerin sınavda başarılı olması için yoğun çabalar sarf etmektedir.

İlköğrenimi bitirip liseye başlayacak öğrencilerin, özellikle matematikle ilgili büyük çaba harcamaları gerekmektedir. Online Matematik Özel Ders sayesinde öğrencilerin matematik dersinde başarılı olabilmeleri için daha ilkokulun 1. sınıfından itibaren başlanarak liseye giriş sınavına kadar bütün aşamalarda matematik derslerinde çok büyük emekler sarf ederek büyük kazanımlar elde etmeleri gerekir ki, matematik dersi ile ilgili düzgün bir temelleri oluşabilsin.

Ankara matematik kursu, Kızılay merkezde verilmekte olup, eğitim sadece ders saatleri ile sınırlı kalmıyor. Öğrencinin bireysel çalışma zamanlarında ne zaman ihtiyacı olsa ulaşabildiği bir özel hoca olarak hem matematik netlerinin artması hedeflenirken, hem de öğrencinin sınav stresine girmemesi için özel bir program uygulanır.

Online Matematik Özel Ders Ücretleri

Matematik öğretmen ekibimiz olarak sıfırdan, hiçbir şey bilmiyorlarmış gibi en alt düzeyden matematik dersinin öncelikle basitten başlamak üzere ufak ufak alıştırmaların yapılması ve liseye giriş sınavında sorulan sorulardan ve geçmiş yıllarda bu sınav ile ilgili çıkmış sınav sorularının çözümleri de dahil olmak üzere çok çeşitli basamaklarda, çok kapsamlı bir şekilde öğrencilerin bilgi ve eğitim ile donatılmaları etkili olabilmektedir.

Matematik özel ders kütüphanesi uygulamalarında öncelikle öğrencilerin matematik seviyeleri ölçülüyor. Seviye ölçümünün yapılmasının nedeni öğrencilerin eksikliklerinin tamamlanması açısından oldukça önemlidir. Eksikliklerin tespit edilmesi ile birlikte öğrencilerin seviyelerine göre özel ders yöntemleri uygulanıyor.

Teknoloji ve internet tabanlı uygulamalar, çeşitli branşlarda özel derse ihtiyacı olan öğrencilere evlerinde ders almalarını sağlıyor. Öğrenciler; sosyal medya ve mobil uygulamalar üzerinden özel ders veren eğitimcilerin ders programlarına dahil olabiliyor. Böylece öğrenciler, ulaşım gibi zaman alan faktörlerden bağımsız olarak ders alabiliyor. Uzaktan Eğitim Matematik Kursu Ücretlerimiz grup ve birebir derslerde farklılık göstermektedir.

Online Matematik Özel Dersin Faydaları Nelerdir?

Sadece okulda alınacak eğitim ile sınavlara hazırlık maalesef kolay değildir. Böyle durumlarda ilk yapılması gereken, velilerin çocuklarına özel ders imkanı sağlamasıdır. Fakat günümüzde bu oldukça yüksek bir maddiyata dayanmaktadır.

Günümüz teknolojisi ise bu fırsatları çok daha uygun fiyatlar üzerinden artık sağlıyor. Hemen giriş yaparak, uzaktan eğitim matematik video dersleri sayesinde çocuklarınızın eğitimine en iyi katkıyı sağlayabilirsiniz. Alanında tecrübeli uzman öğretmenlerin yer aldığı site, matematikteki farklı konularda detaylı videolar sunuyor.

Öğrenciler siteden, uzaktan eğitim matematik video dersleri seyrettikten sonra, bunları defalarca izleme şansına sahip olmaktadır. Net bir çözünürlük ve herhangi bir bağlantı problemi meydana gelmeden, günün 24 saatinde videolara ulaşım imkanı sunulmaktadır.

Farklı videolar içerisinde matematik hakkındaki değişik konulardan birçok bilgi verilmektedir.

 • Matematiğin değişik konuları üzerinden ders işleme
 • Zengin soru seçenekleriyle farklı ve pratik çözümleri elde etme
 • Durdurup konuları tekrar izleme ve soruların çözümlerine yeniden bakarak anlamaya çalışma
 • Farklı konular üzerinden video seçimi yapma


Bu gibi birçok alternatif sayesinde öğrenciler, matematikte hiçbir eksikleri kalmadan sınavlara hazırlanıyor olacak.

Özel ders veren öğretmenlerin matematik konusundaki yöntemleri de öğrencilerin eksikliklerini tamamlamaları için oldukça önemlidir. Matematik özel ders ile öğrencilerin elde ettikleri kazanımlar, onlara eğitim hayatlarında büyük avantajlar sağlıyor.

Yeni Nesil Matematik Soruları

ÖSYM ve MEB yeni sınav sistemi ile yapılacak sınavlarda yeni nesil matematik soruları olacağını vurgulamaktadır.

Sınavlardaki matematik testinde başarılı olmak isteyen birçok öğrenci artık kurgulayıcı eğitimin bir parçası olan yeni nesil matematik sorularının mantığını da öğrenmek zorundadır.

Yurt dışındaki kaynaklar ALES,, DGS, TYT ve LGS sınavlarında da sıkça rastladığımız yeni nesil matematik soruları artık okullarda derslerde anlatılması zor hale gelmiştir.

Yeni Nesil Soruların Özellikleri

İlköğretimden üniversiteye kadar tüm öğrencilerin öğrenmesi gereken yeni nesil yeni tarz soruların özellikleri;

 1. Analitik düşünme gerektirir.
 2. Belirleyicidir
 3. Düşündürücüdür
 4. Yorumlama ile çözüme ulaşmak
 5. Tanımlama yapmak
 6. Öncül sorulardan oluşur

Okullarımızda verilen eğitimlerin yoğun ve müfredatın hızlandırılmış olmasından dolayı, birçok öğrenci bu hıza yetişemez. Piyasadaki kaynakların çözümsüz olması da, öğrencileri matematik özel ders almaya yöneltmektedir.

ÖSYM ve MEB’in Sınav sorularını incelediğimizde dikkat gerektiren, muhakeme gücünü ölçen, mantıksal akıl yürütme yeteneği gerektiren yeni nesil matematik sorularına rastlamaktayız. Yurtdışında uygulanan PISA, TIMS, YÖS, SAT, IB sınavlarını incelediğimizde sorgulayan, analitik düşünme gerektiren, işlem hatalarını ortaya çıkartan, işlem yeteneğini ölçen, tablo grafik ve sayısal mantık dersleri ile iç içe konular olduğu görülmektedir.

Artık matematik öğretmenleri geometrik zeka, görsel hafıza eğitimi, şekiller kullanarak görsel hafızanızı ölçmeye çalışıyorlar. Bunu da okuduğunu anlama, tablo yorumlama, sayısal mantık kurabilmeye yönelik sorular yazarak yapmaktadırlar. Fakat bu soruyla karşılaşan öğrenciler soruyu çözememektedirler.

Matematik öğretmeni Yalçın Algan grafik bilgisi ölçme, formül çıkartma, geometrik düşünebilme, matematik diline çevirebilme, küçük örnek kurabilme, şekillerin geometrik yapısını anlayabilme, sadeleştirme yapabilme, el pratiğini hızlandıran ve şıkları profesyonelce hazırlanmış sorular üzerinde kendini geliştirerek yılların tecrübesi ile yeni nesil matematik sorularına nasıl yaklaşılacağını özel derslerinde vurgulamaktadır.

Whatsapp matematik soru çözüm grubumuzda “yeni nesil sorular nasıl çözülür” sorusuna cevap bulacak, siz de sorularınızı gönderebileceksiniz.

Online testlerimiz, videolarımız ve matematik özel ders tecrübemiz okullardaki eğitimlerden farklıdır. Aksine, eksik kaldıkları konularda ayrıntılı bir şekilde bilgi sahibi olmalarını sağlıyor.

Yeni Tarz Sayısal Mantık Soruları Nasıl Çözülür?

Öğrencilere öncelikle bir konu ile ilgili temel bilgi ve formüller verilir. Ardından, bu bilgi ve formüllerin öğrenilmesi sağlanır. Ardından, bu konu ile ilgili farklı konularda soru çözümü ile konunun pekiştirilmesi sağlanır.

Online Matematik Özel Dersinde başarılı olmak için gerekli yöntemlerden bir tanesi de bol soru çözmektir. Bu nedenle, öğrenilen her konunun ardından ilgili konular ile ilgili kapsamlı soru çözümü işlemleri yapılıyor.

Aynı zamanda, kariyer planlamalarını da elde etmiş oldukları bu başarı puanlarına göre belirliyorlar. İlkokul sıralarında başlanan emekler, üniversite çağına gelindiğinde kendisini gösteriyor. Sonrasında ise, öğrencilerin kendileri için geçerli bölümleri tercih etmesini sağlıyor. Bu nedenle, matematik sadece sınıf geçmek için değil aynı zamanda gelecek için önemli bir yatırım yapmak için öğrenilmelidir. Yani, öğrencilerin hayatlarına bu denli olumlu kazanımlar elde etmesini sağlaması açısından oldukça önemlidir.

Sınav soruları yorumumuzda, bazı sınavları incelemekteyiz. (ÖSYM ve MEB’in sınavları (Yayınlanan yada yayınlanmayan – LGS, MSÜ, TYT, AYT, ALES, DGS ve KPSS)). Her yıl yeni müfredatı incelemekteyiz.

Yeni Nesil Matematik Soruları Online Matematik Özel Ders ile Daha Hızlı Nasıl Çözülür?

Yeni nesil matematik matematik sorularını daha hızlı çözmek için kullandığımız metodlar.

 1. Mantıksal Akıl yürütme,
 2. Kurgulayıcı eğitim, İşlem hatalarını giderici temellendirme eğitimi,
 3. Tablo grafik ve Sayısal Mantık kurabilme, Geometrik zeka,
 4. Görsel Hafıza eğitimi, Ödevlendirme,
 5. Profesyonel Öğrenci koçluğu,
 6. Matematik Başarı Koçluğu,
 7. Sıfırlama tekniği,

Yılların tecrübesi ile hazırlanmış ders notlarımız ile öğrencinizi başarıya taşımaktadır. Her yıl binlerce soru inceliyoruz. Bu şekilde de, öğrencilerin soruyu neden anlayamadığını anlamaya çalışıyoruz. Soru cümlelerini kurgulama, anlama, soru içindeki soru kökü, şart ve bilgi kısımlarını ayırt edebilme vs. Bunlardan sadece bir kaçı… Dolayısı ile, öğrencilere soru çözme güçlüğünü yenmeyi öğretmek amacındayız.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Hemen Ara