Yks Yükseköğretime Geçiş Sınavı

 • ÖğretmenYalçın Algan
 • AdresBelirtilmedi
 • TelefonBelirtilmedi
 • GSM05066212222

Öğretmen Hakkında

Yks matematik özel ders başlı başına bir disiplinli çalışma işidir. Yks için alacağınız özel ders başarı yolunda atacağınız bir adım anlamına gelir. YKS Matematik Özel Ders için bir eğitmen arayışınız varsa, yazıyı okumaya devam edin 🙂

YKS Matematik Özel Ders 2023

Konuları kalan haftalara dağıtarak bir konu tablosu yaparız. Böylece, hem öğrencimiz hem de öğretmenimiz o hafta hangi konunun anlatılacağını bilir. Disiplinli olarak dersler planlanır. Konuların yetişmeme sorunu da ortadan kalkmış olur.

Özel dersimizde amacımız, sınavda o el pratikliğini kullanarak hem zamana ve hem de bilgiyi kullanmayı hızlı yapabilsin. Bunu da, öğrencimize sınava girmeden önce sınav sorusuna benzer soruları göstererek sağlarız.

Derslerimizi isterseniz evinizde daha rahat olabileceğinizi düşünerek evinizde de alabilirsiniz. İlk görüşme dersimizde kendimizi size tanıtmak amaçlı belgelerimizi göstermekteyiz.

Her bir konu föyümüzde özenli konu anlatımı, basit orta zor sorular, deneme sınavlarından alınmış sorular, ÖSYM ve MEB’nin tüm yaptığı sınavlarda o konu ile ilgili püf noktalı olarak düşündüğü ve sorduğu sorular ve ödev soruları bulunmaktadır.

YKS Matematik Özel Ders Verenler

Uzaktan Eğitim YKS Matematik Özel Dersimizde öncelikle hangi öğrenci nerede takılır, sorulardaki püf nokta nedir bunları 20 yıllık tecrübemiz ile öğrencilerimizin de bu noktalarda takılacağını düşünürüz ve hatırlatmalarımızı yaparız. Öğrencimiz ile kalan haftalar ve konuların listesini yaparız.

20 yıldır dershane ve özel ders tecrübesine sahibiz. Öğrencilerimize verdiğimiz ödevleri whatsapp üzerinden çözülüp çözülmediğini kontrol amaçlı takip ederiz.

Matematikte sürekli tekrarlayan başarısızlıklar, alınan zayıf notlar, farklı isimlerle her zaman karşımıza çıkacak olan sınavlarda alınan eksi netler gibi sonuçlar bu korkuyu daha da büyütür.

Öğrencilerin başarısızlığında, sadece onları suçlamak da aslında pek doğru değildir. Çünkü, eğitim sistemimiz içerisinde de bir takım yanlışlıklar yok değil. Bunun yanında, başarısız öğretmenleri de dahil etmek mümkündür. Örnek vermek gerekirse, müfredatta çok ağır konuların bulunduğunu söylemek mümkündür. Öğretmen ise, hazırlanan yıllık plana göre hareket ettiği için sınavda öğrencinin notunu verir ve devam eder.

Ayrıca, konunun kavranıp kavranmadığı da bazı öğretmenler tarafından önemsenmeyebiliyor.

Sonuç olarak başarısızlık, ve öğrenilmesi gereken ancak öğrenilmeyen bir konu öğrencinin omuzlarında kalıyor.

Biz eğitimci olarak, hayatımızda basit olan bu sayılar sistemini öğrencilerimize anlaşılır bir dilde anlatmak ve anlattıklarımızı kavratmak tek hedefimizdir. Yalçın ALGAN bu hedefiniz doğrultusunda, öğrencimizin matematik dersine olan ilgisini artırmak ve başarıya çıkan yolda bir adım daha ileriye taşımak tek amacımızdır.

Matematik, öncelikle öğrenilirken sorgulanmaması gereken bir derstir. Neden matematik öğreniyoruz değilde, acaba matematik öğrenmek benim için neden zor bunu sormalıyız kendimize.

YKS Matematik Özel Ders Ücretleri

Çevreden aldıkları olumsuz etkiler ve matematiğe bakış açısından kaynaklanan;

 • Odaklanamama
 • Öğrenme güçlüğü
 • İsteksizlik
 • İlgisizlik
 • Ders başına oturamama
 • Bir türlü plan yapamama

gibi problemler matematiğin öğrenilemeyeceği izlenimi bırakmaktadır.

Öğretmenleri tarafından bir takviye önerilmesi

 • Notların düşmeye başlaması
 • Ödevlerin ve konuların giderek zor gelmeye başlaması
 • Öğrencinin sınav stresi yaşaması
 • Öz güvenlerinin düşmeye başlaması
 • Motivasyon düşüklüğü
 • Pes etme duygusu
 • Dersle ilgili direnç göstermeye başlaması
 • Derslere girmeye isteksizlik varsa

öğrencinin ders başarısının ve motivasyonun artırılması için özel matematik dersi alması gerekmektedir. Böylece, iyi bir matematik dersi alan öğrenci bu bilgiyi eğitim hayatı boyunca kullanır.

İşledikleri konularda hakimiyet sağlamaları için uyguladığımız tam öğrenme modelleriyle YKS matematik özel dersini kolay anlaşılır ve keyifli hale getiriyoruz.

Ayrıca, çözemedikleri soruları WhatsApp Matematik Soru Çözüm Grubumuza yüklemelerine imkan tanıyoruz. Böylece, çözemedikleri soruları çözmelerine anında yardımcı oluyoruz.

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Öğretmenden Haberler

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş
0 506 621 2222

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.