Online Matematik Özel Ders Grupları

 • ÖğretmenBelirtilmedi
 • AdresBelirtilmedi
 • TelefonBelirtilmedi

Öğretmen Hakkında

Online matematik özel ders grupları derslerimizde ile kendi evinizde rahat bir ortamda derslere katılabilir, soru sorabilir siniz? Grubumuz ders dinleme, soru sorma ve tekrar etme sistemidir. O halde, dünyanın her yerinden uzaktan eğitim alabilirsiniz. Uzaktan eğitim, çağın eğitim modelidir. Online Matematik Özel Ders her yaştan kişinin gerek sınavlar gerekse okuldaki dersler dolayısıyla tercih ettiği bir çalışma sistemidir. Matematik gerek bilimde gerekse günlük yaşantımızda karşılaşılan sorunlara çözümler üretebilmek için kullanılan oldukça önemli bir araçtır. 

Online Matematik Özel Ders Grupları 2024

İnternetin gelişmesi her alanda etkisini gösterdiği gibi, eğitim dünyasında da etkisini gösterdi. Lakin okullarda yüz yüze eğitimde kullanılan materyaller online eğitimden farklıdır. Kişilerin evlerinde de ulaşabileceği ve eksikliklerini tamamlayabileceği uzaktan eğitim, şu sıralar tek alternatif olarak görülmektedir. İlkokul 1 den lise son sınıf sıralarına kadar, öğrencilerin en büyük sorunu matematik dersidir. Bu nedenle, bu derste alınan başarısız sonuçlar bir çok veliyi endişelendirmektedir. Sınıf atladıkça zorlaşan ve karmaşık hale gelen matematik işlemlerinde, öğrenci velileri, evde çocuklarına destek verememektedir. Halbuki, bu olumsuzluğu matematik özel ders ile ortadan kaldırmak oldukça mümkün. Öğrencilerinizin sorularını da grubumuzda kolayca çözülebilmekteyiz. Online ders, öğrencilerin başarısını büyük oranda artıran bir ders programıdır. Matematik dersi, sistemli çalışmayı gerektiren bir derstir. Uzaktan eğitim, teknolojik gelişmelere entegre olmuş, gelişmiş ülkelerde yaygın olarak kullanılan bir sistemdi. Modern donanımların kullanıldığı sistem, doğal olarak modern bir eğitim sistemidir. Ülkemizde de hem üniversitelerde hem de özel eğitim alanında yaygın olarak kullanılmaktadır.

Matematik gerekliliği yalnızca çocuklarda değil, yetişkin yaştaki insanların zihinsel ve kişisel gelişimi açısından oldukça önemlidir. Matematik hayatın her alanında yer alırken, matematiğin olmadığı bir hayat düşünülemez. Dolayısıyla matematik becerisinin herkeste yeteri kadar gelişmiş olması gerekmektedir. Bu sebeple üniversite sınavlarında kişiler seçilirken yoğun bir matematik testinden geçmektedirler.

ilköğretim, orta öğretim ya da lise seviyelerinden, üniversite sınavlarına hazırlık seviyelerine kadar çeşitli olarak bulunabilmektedir. Bu anlamda Online Matematik Özel Ders çeşitli hedeflere yönelik programlar teknolojik araçlar ile öğrencilerin kullanımına sunulmaktadır. Matematik geliştirilebilir bir beceridir. Dolayısıyla matematik kabiliyetinin olmadığı düşünülerek çalışmanın bırakılmaması gerekmektedir.

Başarı, emek ve mesaiden ayrı düşünülemez. Dolayısıyla kararlı bir duruş ve kaliteli bir eğitim içeriği ile matematik becerisi yüksek oranda kazanılabilmektedir. Bunun yanı sıra temel matematik bilgisinin gençten yaşlıya her insanda olması gerekmektedir. Dolayısıyla çok küçük yaşlarda matematik eğitimine başlanıp, ömür boyu sürdürülen bir faaliyet olmalıdır.Online Matematik Özel Ders Grupları araştırması yapan çoğu kişi, üniversite sınavlarına hazırlık amaçlı çalışma yapmaktadır. Bu sınavlar ise genellikle YKS kapsamında yapılan 1. Oturum testi TYT ve 2. Oturum testi AYT’dir.

Daha az bir topluluk ise DGS (Dikey Geçiş Sınavı) ile birlikte tamamladıkları ya da tamamlamak üzere oldukları ön lisans programını, bir lisans bölümüne tamamlamayı düşünmektedir. Kamu kurum ya da kuruluşlarına çalışan istihdam etmek için yapılan KPSS ise, yüksek oranda girilen sınavlar arasındadır.

Online Matematik Özel Ders Tüm bu sınavlar için matematik becerisi gerekmektedir. TYT ve AYT’de40 adet matematik sorusu bulunurken, DGS’de matematik soruları 60 adet çıkmaktadır. Adayların birbirleri ile rekabet içinde olduğu bir başka sınav olan KPSS ise, genel yetenek ve genel kültür olmak üzere iki bölümden oluşmaktadır. Toplam 60 sorudan oluşan sınavın genel yetenek kısmında 30 adet matematik sorusu sorulmaktadır.

Online Matematik Özel Ders Grupları Fiyatları

Genellikle üniversite eğitimi için kullanılan uzaktan eğitimdeki gelişmeler, Matematik özel ders almak isteyen öğrenciler için de fırsata dönüşmüştür. Uzaktan Eğitim Matematik Kursu Ücretleri farklı şehirlerde olan öğrencilerimize matematik özel ders vermek için kursumuzu aktif ettik. Fiziki bir ortamda eğitim verme olanağı olmayan çok sayıdaki öğrenci kitlesine aynı anda eğitim vermek istedik.

Online Matematik Özel Dersimize Kimler Katılabilir?

Online Uzaktan Eğitim Matematik Özel Dersimize farklı bir işte çalışırken tekrar sınava girmek isteyen kişiler katılabilir. Bu kursumuza birden fazla öğrenci katılacağı için ders ücretimiz çok daha düşük olacaktır.

 • Her yaştan öğrenci
 • Bedensel engelli öğrenciler
 • Herhangi bir sebeple örgün eğitim alamayan öğrenciler
 • İş yaşamı, evlilik, çocuk sahibi olma veya askerlik gibi nedenlerle eğitim alamayan veya eğitime ara veren kişiler
 • Özellikle fiziki mekana gitme imkanı olmayan hamile ve doğum yapmış kadınlar veya ev hanımları gibi kişiler

Online Matematik Özel Ders Verenler

Öğretmenlerin öz geçmişlerini okuyup, uzaktan eğitim matematik özel ders verenler arasından seçebiliriz. Böylece, uzaktan eğitim derslerimizde, öğrenci istediği zaman dersin tekrarını izler. Anlamadığı konuları tekrar tekrar izler. Uzman ve deneyimli öğretmenler, öğrencilerin konuyu anlayabilmesi için açıklayıcı bir şekilde anlatır. Soruların çözümünü, pratik yollarla farklı çözümlerini teker teker gösterir. Böylece, öğrenci eksik kaldığı konu üzerinde pratik yapar, konuyu pekiştirir. Soruları daha kolay bir şekilde çözer.

Online Matematik Özel Ders Almanın Faydaları

 • Online ders, öğrencinin dersleri daha kolay ve pratik öğrenmesi için oldukça avantajlıdır.
 • Öğrencinin motivasyonu için matematik dersinde canlı ders almak çok avantajlıdır.
 • Öğrencilerin heyecanını yenmesi için canlı ders tercih edilmelidir.
 • Sınavlarda başarılı olmak için iyi bir eğitim alınması çok önemlidir.

Uzaktan eğitim canlı ders, öğrenciler için daha ekonomiktir. Böylece, canlı dersleri istediğiniz öğretmenden alma şansınız da mevcuttur. Alanında uzman kişilerden alınan online matematik özel ders ile okulda anlaşılamayan konular rahatlıkla anlaşılabilmektedir. Teknolojiyi en etkili şekilde kullanan öğretmenler, online matematik kursu alan her öğrenciye istedikleri zamanda ulaşabilmektedirler. Grup halinde de verilen online dersler, bireysel olarak da verilebilmekte ve her öğrenciye algısına göre ders anlatımı yapılabilmektedir.

Online Canlı Ders Nedir?

Canlı ders, öğrencilerin internet üzerinden ders almasıdır. İnternet üzerinden alınan canlı derste, öğretmen ile öğrencinin karşılıklı olarak görüntülü konuşmasına olanak sunmuştur. Canlı dersi öğrenci kendi evinde de alabilir. Öğrenciler istediği konuyu tekrar dinleyerek tekrar yapabilmektedir.

Online Matematik Özel Ders Grupları
Online Matematik Özel Ders Grupları

Online Canlı Ders Grupları

Canlı dersler yaşadığınız bölgede iyi bir matematik öğretmeni olmadığı durumlarda, deneyimli öğretmenlerden matematik dersi almanızı sağlar. Uzaktan eğitimin bazı süreçlerde, yüz yüze eğitime göre artılarının çok olduğu oldukça aşikârdır. Bu süreçte, online canlı ders alan öğrencilerin, diğerlerine göre bir adım önde olduğu da, sınavlarda gösterilen başarılar ile kanıtlanmıştır. Online soru çözüm grubumuz ile öğrenciler mutludur. Dolayısıyla, veliler de öğrencilerinin başarılı olmasıyla birlikte rahat bir nefes almaktadır. Sonuç olarak, çocuklar daha kaliteli bir eğitim almaktadır. Bunun yanı sıra, sadece tek dersten dahi özel ders aldırmak veya dershaneye göndermek, büyük bir maddi külfet ortaya çıkarmaktadır. Şehirlerde yaşamak ve trafikle mücadele etmek artık hepimiz için bir sorun olmaktadır. Bu nedenle, online eğitim sayesinde zamandan ve trafik karmaşasından uzaklaşırsınız. Daha az stresli ve daha verimli bir şekilde ders dinlersiniz. Neden Online Matematik Özel Ders?

 • Uzaktan eğitim zaman kaybını önler.
 • Trafik stresinden kurtarır.
 • Rahat bir ortamda olmamızı sağlar
 • Uzaktan eğitim ile alacağımız özel dersler daha ucuza gelir.
 • Anlamadığımız konuyla ilgili soruyu daha rahat sorabiliriz.
 • Okula gitmediğimizde konu kaybınız olmaz.
 • Konuları daha net anlamışlardır.
 • Çözemedikleri soruları anında çözdürerek konuyu pekiştirmişlerdir.
 • Gözle görülen bir şekilde matematik netlerini artırmışlardır.

Online Matematik Özel Ders Grupları Ücretleri

Sitemizdeki Profesyonel Matematik Öğretmenleri anlamadığınız konuyu anlatır, onları kaydeder. Bu şekilde, tekrar tekrar izleyebilirsiniz. Diyelim ki, Online Matematik Özel Ders almaya karar verdiniz. Peki, öğretmeni nasıl seçmeliyiz ve kendisi istediğiniz kriterlere uyuyor mu ?

 1. Öğretmenin öz geçmişini okuyarak öğretmeninizi tanıyacaksınız.
 2. Öğretmenin hangi okuldan mezun olduğunu öğreneceksiniz.
 3. Kaç yıldır bu işi yaptığını inceleyebileceksiniz.
 4. Matematik öğretmenin lise mi yoksa ortaokul öğretmeni mi olduğunu öğrenebileceksiniz.

Geometri mi yoksa temel matematik alanında mı daha iyi olduğunu araştırabilirsiniz. Dahası, saydığımız bu maddeler doğrultusunda frekansınızın tutacağı online matematik özel ders öğretmenine ulaşabilir, istediğiniz konuyu öğretmenden rahatlıkla dinler ve sorularınızı da sorabilirsiniz. Elbette, bilindiği gibi, her öğretmenin anlatım tarzı ve felsefesi farklıdır. Özetlemek gerekirse, derslerimiz ile öğrencilerin en büyük sorunu olan matematik dersi sorun olmaktan çıkacaktır. Böylelikle, öğrencilerin özgüvenlerini de yerine gelecektir.

Profesyonel bir anlayışla uzman eğitmenler bünyesinde hazırlanan matematik video dersleri farklı öğretmenlerin farklı yöntemlerini sunmaktadır. Pedagojik formasyona sahip, 21 yılın tecrübesine sahip Matematik Öğretmeni Yalçın ALGAN, öğrenciler için en iyi uzaktan eğitim matematik video derslerini anlatmaktadır. Site bünyesinde, farklı şehirlerden öğretmenlerin videolarına ulaşmanız mümkündür. Bazı videolar doğrudan konu anlatımı sağlarken, bazıları detaylı şekilde soruların çözümlerini öğrencilere ulaştırmaktadır. Uzaktan eğitim matematik video dersleri zaman kaybetmeden ve videoları tekrar tekrar izleyerek konuları pekiştirmenizi sağlar. Böylece kendi şehrinde isim yapmış önemli eğitmenlerin yer aldığı sitemiz bünyesinde, velilerimiz en iyi öğretmenlerle buluşmaktadır.

Online Matematik Özel Dersimize Nasıl Katılabilirsiniz?

Eğitim materyallerine ev, iş yeri, kafe veya AVM gibi internet bulunan her ortamda ulaşmayı sağlar. Coğrafi ve bölgesel anlamda fiziki bağımsızlık sağlar; herhangi bir il veya ülkeden eğitim imkanı verir. Eğitim materyallerine günün herhangi bir saatinde kolayca ulaşılabilir. Dijital materyallerle alınan eğitim, teknolojik gelişmelere ve araçlara entegre olmayı sağlar. Basılı yayınlara ihtiyaç olmaz. Böylece, dolaylı olarak çevreye katkı sunar. Masaüstü bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar veya mobil cihazlarla eğitim almayı sağlar.

Online WhatsApp Matematik Soru Çözüm Grubu

Öğrencilerimizin yapamadığı soruları sormaları için WhatsApp matematik soru çözüm grubumuza da katılabilirler. Her öğrenci en iyisini hak eder.

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Öğretmenden Haberler

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş
0 506 621 2222

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.