Neden Üye Olmalıyım

  • ÖğretmenBelirtilmedi
  • AdresBelirtilmedi
  • TelefonBelirtilmedi

Öğretmen Hakkında

Merhaba, ben Matematik öğretmeni Yalçın ALGAN. Ankara’da 23 yıldır dershane ve özel ders sektöründe edindiğim tecrübemi sizinle paylaşarak sizin de özel ders vermeniz için size özel ders koçluğu yapacağım.

Neden Üye Olmalıyım?

Sitemize üye olduğunuzda

1. Sitemize Gerçek isim ve Soy isim ile üye olmalısınız ki velilerin güvenilirlik açısından tercihidir.

2. Kendi telefon numaranız ve kendinizi tanıtır yazınızı eklemelisiniz.

3. Türkiye geneli öğretmen WhatsApp bilgi paylaşım grubumuza katılmış olursunuz.

4. Yayınınızı ücretsiz tanıtabilirsiniz.

5. Online test projemizde ücretli soru yazabilirsiniz.

6. Online video projemizde ücretli video hazırlayabilirsiniz

7. WhatsApp Matematik Soru Çözüm grubumuzda ücretli soru çözebilirsiniz.

Aşağıdaki maddeleri adım adım uygulayarak siz de matematik özel ders bulabileceksiniz. Amacımız; Matematik Özel ders “matematikozelders.com” sitesinden alınsın.

1. İletişim

Bana ulaşabileceğiniz telefon numaramı ( 0 552 860 2222 ) arayarak sizinle tanışmak isterim. Sizinle 23 yıla yakın özel ders tecrübemi paylaşmak isterim. Birlikte büyük bir projeyi gerçekleştirebiliriz.

2. Simdi Üye Ol

Sitemize kolayca üye olmalısın. Sitemize Normal Üye olur isen sadece il ve ilçe seçildiğinde senin profilini görebilirler. Öne Çıkan İlanlar bölümüne üye olabilirsen Ana sayfada profiliniz gözükür. Zaman Kaybetmek istemeyen veliler tarafından hemen aranırsınız. Eğer Gold üye olabilirseniz profiliniz sitenin ana sayfanın en başında görünür ki göze batmış bir profil daha çok tercih edilir.

3. Paylaşım

Sitemize üye olan öğretmen arkadaşlar sitede oluşturdukları profilini sosyal medya hesaplarında paylaşarak siteye organik tıklama aldırarak sitenin üst sıralara çıkmasını sağlayacaktır.

4. Tanıtım 

Özellikle öğrencileriniz ile ders çalışırken çekilen fotoğraf paylaşmak sizin tecrübeli olduğunuz imajını verecektir. Siteye Üye olurken kendinizi anlatacağınız tanıtım yazınızda hangi konulardan bahsedeceğinizi size yazacağım.

5. Öğretmenler Grubu

Türkiye genelindeki Matematik öğretmenlerini WhatsApp ve Telegram gruplarında buluşturarak sosyal medya Instagram Youtube gibi platformlarda üye sayılarını artırabiliriz. Özel ders notlarımızı birleştirebiliriz. Yazdığınız yayınları Türkiye genelindeki tüm öğretmenlere kolayca ulaştırabilirsiniz.

6. Yayın Tanıtımı

Yazdığınız özel ders notlarınızı, yazdığınız kitabı sitemizi ziyaret eden öğrencilere tanıtabilirsiniz.

7. Online Testler 

Sitemizde öğretmenlerimiz tarafından hazırlanarak konu konu yeni nesil sorulardan oluşan testler yaparak öğrencileri sitemize çekebiliriz. Öğrencinin olduğu yerde öğretmen de var olacaktır.

8. Google Reklamları 

Google Adwörs hesabından Googleye Türkiye geneli “Matematik Özel Ders” kelimesinde reklam verilerek 1.sayfa 1.sırada reklamımız çıkar. Bu reklam için günlük en az 500 Tl bütçe ayırmamız gerekecektir. Açık konuşmak gerekirse bu reklamlar yapıldığında sitedeki profillerimizi hem veliler hem de öğrenciler görecektir ve özel ders bulmak daha da kolay olacaktır. Bu sefer de siteye üye olmak ücretli olacaktır. Çünkü reklam giderlerinin gelirler ile  karşılanması sağlanmalıdır.

9. Yatırımcı Desteği

Site gerek organik tıklama gerek reklamlar ile Google 1. sayfada yer almaya başladığında ciddi anlamda yatırımcı desteği ile daha fazla reklam çıkılarak büyük siteler arasında yerini alacaktır.

10. Birleşerek Büyüyelim.

Projemize ortak olup, birlikte büyümek isteyen olur ise her zaman görüşebiliriz.

Neden Üye Olmalıyım sorularınız ile ilgili bizi iletişim kısmından ulaşabilirsiniz

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Öğretmenden Haberler

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş
0 506 621 2222

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.