10.Sınıf Lise Matematik Dersi

  • ÖğretmenYalçın Algan
  • AdresBelirtilmedi
  • TelefonBelirtilmedi
  • GSM05066212222

Öğretmen Hakkında

10.Sınıflar İçin Matematik Özel Dersler öğrencilerin eksiklerinin giderilmesi ve konuları iyi kavramaları için birebir destek programımızdır. Öğrencilerin pratik ve tekrarı sık yapması gereken dersler arasındadır.

10.Sınıf Matematik Özel Ders 2025

Matematikte tekrar ve sık sık soru çözümünün yapılmaması derste başarılı olunmasını önemli ölçüde etkiler. Uzaktan eğitim 10.sınıf matematik özel ders ile öğrencilerle direkt olarak ilgilenilerek eksiklerine yönelik bir öğrenme planı oluşturulmaktadır. Yapılan araştırmalara göre matematik özel ders alan öğrenciler diğer öğrencilere oranla dersi daha çok sevdiklerini ve daha başarılı olduklarını ortaya koymaktadır.

10.Sınıf Matematik Özel Ders Verenler

Yalçın Algan birebir özel dersleri ile öğrencilerin matematik konularını iyi anlamaları, başarılı olabilmeleri tesadüf değildir.

Matematikte başarılı olabilmek için ders işlendikten sonra konuların tekrarının yapılması ve bol bol soru çözülmesi şarttır. Çünkü birbirleri ile bağlantılı olan konularda eksiklerin ortaya çıkması diğer konularda da başarılı olunmasını olumsuz yönde etkileyecektir.

10. Sınıf öğrencisi de diğer öğrenciler gibi, okulun yeterli gelmediği durumlarda tek başına ders çalışması gerekecektir. Öğrenci eğer çalışarak matematikte yeterli bilgi ve beceriyi kazanamıyorsa, sakın telaşa kapılmayın. Çünkü, noktada öğrencinin birebir matematik özel dersi veren bir öğretmene ihtiyacı vardır. 10.Sınıf Matematik Özel Ders verecek kişinin yeterli bilgi ve deneyime sahip olması ve bu birikimini öğrenciye başarılı olarak aktarabilmesi oldukça önemlidir.

Bunun yanı sıra öğretmenin deneyimli ve güvenilir olması öğrencinin dersi severek yapmasına olumlu katkılar sağlayacaktır.

10.Sınıf Matematik Özel Dersi Ücretleri

Matematik özel dersi almaya karar vermiş öğrenci ve velisinin öncelikle başarılı öğretmenler seçmesi gerekecektir. 10.Sınıfta alınan özel dersler yalnızca okul derslerine değil YKS sınavında da başarılı olunmasına katkı sağlayacaktır.

Dersler tamamen 10. Sınıf Matematik MEB müfredatına uygun olarak verilmektedir. Öğrencinin seviyesi belirlenerek birebir ya da 2-3 kişilik gruplar halinde matematik dersi alması sağlanır.

Öğrencilerin önce seviyesi belirlenerek eksikleri ve temel bilgileri ile ilgili çalışmalar yaparız. Sonra konu anlatımlarına başlanır. Konu anlatımı bittikten sonra soru çözümleri ile destekleriz. Böylece, öğrencinin dersi tamamen kavraması ve her soru tipini tamamen görmesi sağlanır. Böylece öğrenciye pratik kazandırılarak derste başarılı olması sağlanmaktadır.

Matematik özel dersi ücretleri haftalık ders saatine göre farklılık göstermektedir. Dersin Yalçın ALGAN‘dan birebir alınması ya da 2-3 kişilik gruplar halinde alınması ücreti etkileyen diğer ayrıntılardan biridir.

Kısacası, işledikleri konularda hakimiyet sağlamaları için uyguladığımız tam öğrenme modelleriyle 10.Sınıf Matematik Özel Dersini kolay anlaşılır ve keyifli hale getiriyoruz.

Ayrıca, çözemedikleri soruları Video çözümlü WhatsApp Soru Çözüm Grubumuza yüklemelerine imkan tanıyoruz. Böylece, çözemedikleri soruları çözmelerine anında yardımcı oluyoruz.

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Öğretmenden Haberler

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş
0 506 621 2222

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.