Tyt Temel Yeterlilik Sınavı

 • ÖğretmenYalçın Algan
 • AdresBelirtilmedi
 • TelefonBelirtilmedi
 • GSM05066212222

Öğretmen Hakkında

Alacağınız iyi bir TYT Matematik Özel Ders ile ÖSYM’nin yaptığı TYT sınavında başarılı olmak imkansız değildir. Ancak çoğu öğrenciler öğrenciler matematikte başarılı olmanın zor olduğunu sanmaktadır. TYT Matematik Özel Ders için bir eğitmen arayışınız varsa, yazıyı okumaya devam edin 🙂

TYT Matematik Özel Ders 2023

12. Sınıf Matematik Özel Ders öğrencilerimize sınavın tüm konu listesini yapıp kalan haftalara dağıtarak bir konu tablosu yapmaktayız. Bunun bir nüshası öğrencimizde kalmaktadır. Böylece, hem öğrenci, hem de öğretmen o hafta hangi konu anlatılacağını bilir. Derslerin disiplinli olarak planlanmasıyla, konuların yetişmeme sorunu ortadan kalkmış olur

Amacımız, öğrencimize sınava girmeden önce sınav sorusuna benzer soruları göstermektir. Çünkü, öğrenci sınavda el pratikliğini kullanarak hem zamanı ve hem de bilgiyi kullanmayı hızlı yapmak zorundadır.

Özel dersimizi anlattığımız bir çok yer vardır. İsterseniz dersinizi evinizde daha rahat olabileceğinizi düşünerek evinizde de alabilirsiniz. Herhangi bir ücret farkı yoktur.

TYT Matematik Özel Ders Sürecimiz

Özel derse başlamadan önce ücretsiz ilk dersimizde;

 • Öğrencimizin seviyesini
 • El pratikliğini
 • Sorulara yaklaşımını
 • Eksik kaldığı konuları
 • Hangi konuları bilip bilmediğini
 • Konuları öğrenirken yüzeysel mi yoksa can alıcı noktaları ile mi öğrenmiş

bunları ölçmekteyiz.

İlk dersimizde, size özel ders notlarımızı föyler halinde vermekteyiz. Bu her bir konu föyünde özenli konu anlatımı, basit orta zor sorular, deneme sınavlarından alınmış sorular, ÖSYM ve MEB’in tüm yaptığı sınavlarda o konu ile ilgili püf noktalı olarak düşündüğü ve sorduğu sorular ve ödev soruları bulunmaktadır.

Özel dersimizde konuyu bitirdikten sonra konuyu özetleyen kavram haritaları yaparak soru çözümlerinde bu kavram haritaları bize ışık tutmaktadır. Öğrencilerimize verdiğimiz ödevleri WhatsApp üzerinden çözülüp çözülmediğini kontrol amaçlı takip ederiz.

“İyi işlem yeteneğim var, fakat konu eksiklerim var.” diyen öğrencilerimiz şunu bilmelidirler. İyi işlem yeteneğinizin olmadan da yeni konuları öğrenebilirsiniz. Hiç bilmediğiniz bir konudan başlamaktansa, biraz bildiğiniz konuları daha detaylı çalışmalısınız.

TYT Matematik Özel Ders Neden Önemlidir?

Konuları biliyorum fakat işlem hataları yapmakta iseniz matematiğe karşı bir yeteneğiniz var demektir. Bu sorunu da bol soru çözerek giderebilirsiniz. Konu sonunda o konuyla ilgili farklı kaynaklarda neler sorulmuş inceler ve çözmeye çalışırsanız çok soru çeşidi görmüş olursunuz. Lütfen soruları çözdükten sonra cevap anahtarıyla karşılaştırınız. Yapamadığınız soruları da kesinlikle çözdürünüz.

Soruları önce anlamalısınız. Acele etmeyin. Dikkatinizi toplamaya çalışın. Soru çözmezseniz kolay bir konuymuş deme şansınız yok demektir.

TYT Matematik Özel Ders Verenler

Bu sorunun cevabı sizde. Ancak, bazı belirgin durumlar elbette bulunmakta;

 • Öğrenciniz kalabalık sınıf ortamlarında kayboluyorsa,
 • Öğretmenlerin anlattıklarını anlamıyorsa (Sorunun nedeni, o konuya bakış açısında gizli) ihtiyaç var demektir.

Ancak öğrencide aşağıdaki durumlar gözlemleniyorsa;

 1. Okulda veya kursta anlamadığı konuları öğretmenine sormuyorsa ya da soramıyorsa.
 2. Ders çalışmayı sevmiyorsa (yani nereden başlayacağını bilmiyorsa),
 3. Okuldaki ve dershanedeki konularda konu biriktirdiyse yada konularında geri kaldıysa,
 4. Sınavlardan zayıf not aldıysa,
 5. Temel eksikliği nedeniyle yeni konuları öğrenemiyorsa,
 6. Puanları düşmeye başladıysa,

tehlike çanları çalmaya başlamıştır. Matematik Özel Ders ile takviye etmenizi kesinlikle öneririz.

TYT Matematik Özel Ders Ücretleri

Tüm korkularını bir kenara atmaya ve özel öğretmenin ile ilmik ilmik matematik dokumaya hazır mısınız!

Yalçın Algan ÖSYM’nin yaptığı tüm sınav sorularını inceler ve her yıl özel ders notlarımıza ekleriz. 20 yıl özel ders tecrübem ile özel ders vermekteyim. Öğrencilerin takıldığı soru tiplerini araştırırım. Öğrencilerimizin de bu noktalarda takılacağını düşünmekteyiz.

ÖSYM’nin ilgili konu hakkında sorduğu soruları öğrencimiz ile birlikte çözerim. TYT Matematik Kursumuzda Öğrencilerim ile birlikte konuların kavram haritasını çıkartırız. Dolayısıyla, bu inceleme konumuzun ana hatlarını göstermektedir. Dahası, dersle alakalı farklı kaynaklar kullanılarak ödevlendirme yaparım.

20 yıl boyunca özel ders vermekteyiz ve hangi öğrenci nerede takılır, sorulardaki püf nokta nedir bunları biliriz. Öğrencilerimizin de bu noktalarda takılacağını düşünmekteyiz. TYT matematik özel ders verdiğimiz öğrencilerimize Matematik ve Geometri sorularına nasıl yaklaşacağını gösterir bir ders notu vermekteyiz.

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Öğretmenden Haberler

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş
0 506 621 2222

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.