Telegram Matematik Soru Çözüm Grubu

  • ÖğretmenBelirtilmedi
  • AdresBelirtilmedi
  • TelefonBelirtilmedi

Öğretmen Hakkında

Telegram Matematik Soru Çözüm Grubu ile yeni sınav sistemi, yeni yayınlar, yeni müfredat ile uyumlu hale getirilmiş matematik soru cevap grubumuz öğrencilerin hizmetine sunulmaktadır.

Telegram Matematik Soru Çözüm Grubu 2022

Türkiye’nin hangi ilinde ikamet ederlerse etsinler, hangi sınıfta olurlarsa olsunlar ve yahut hangi sınava hazırlanıyorlarsa hazırlasınlar bütün öğrencilerin göndermiş oldukları soruların çözülmesi ve öğrencilere geri gönderilmesi sistemi artık çok daha kolay hale gelmektedir.

En son eğitim teknolojilerini kullanarak öğretmen ve öğrencilerden oluşmuş matematik soru cevap grubu öğretmenlerin soruları çözmeleri mümkün hale getirilmiştir.

Telegram Matematik Soru Çözüm Grubu Sistemi Nasıl Çalışır?

Oluşturulan grupta öğrenciler de yeni sorular görmekte, matematik öğretmenleri de sorulara cevap verirken anlaşılır bir perspektifte çözülerek öğrenciye tekrar geri dönüşü sağlanmaktadır.

Telegram Matematik Soru Çözüm Grupları

Matematik dersi ile ilgilenmeyi, ders çalışmayı, soru çözmeyi seven öğrenciler katılabilir. Çözemediği, yapamadığı, anlam veremediği soruların cevaplarını araştıran öğrencileri grubumuza özellikle bekliyoruz. Öğrencilerine yeterli zamanı ayıramayan Matematik öğretmenleri de bu gruba öğrencilerini ekleyebilirler.

Telegram Matematik Soru Çözüm Grubumuza Nasıl Soru Göndereceksiniz?

Matematik grubumuza daha çok öğrencilerin çözemediği sorularını fotoğraflarını cep telefonlarından çekerek öğretmenlerimize gönderirler. Sitemizdeki Matematik öğretmenlerinin mobil cihazlar aracılığı ile çekerek gerek yazılı gerekse de video anlatımlı şeklinde cevapları ortak gruba göndermeleri neticesinde  öğrencilere Telegram üzerinden gösterilmiş olur. 

Telegram Matematik Soru Çözüm Grubumuza öğrencinin fotoğrafını çekip gruba attığı soruyu ilk önce hangi öğretmen görürse o öğretmen hemen o soruyu çözerek öğrenciye geri gönderir. Bu şekilde zamandan tasarruf edilmiş olur.

Öğrenciler Telegram Matematik Soru Çözüm Grubumuza Neden Katılmalılar?

Telegram Matematik Soru Çözüm Grubumuzun çalışma prensipleri ile ilgili öğrencilerden bir form doldurmaları istenmektedir. Bu şekilde boş zamanların daha iyi bir şekilde, daha verimli bir şekilde değerlendirilmesi amaçlanmaktadır

Grup üyeliği ve soru çözüm platformlarının diğer avantajlarından yararlanabilmek amacıyla öğrencilerin göndermiş oldukları sorular, soruyu ilk gören öğretmen tarafından incelenerek çözüm yapılır.

Telegram Soru Çözüm Grubu Ücretleri

Grubumuzun üyeleri, gruba sorular sorabilmektedir. Ders çalışma planlarını talep edip buna göre ders çalışma programlarını yapabilmektedirler. Gerek basit düzeyde, gerek orta düzeyde, gerekse de zor düzeydeki konu testlerini talep edebilme hakkına sahip olabilmektedirler. Konu anlatımlarını ve notlarını alıp buna göre alıştırma ve pekiştirme sorularını çözebilirler. Sınavlara çalışan bütün öğrencilerin bu gruba katılmaları önerilir.

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Öğretmenden Haberler

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş
0 506 621 2222

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.