01.12.2023 - Matematik Özel Ders & Öğretmen Platformu Sitemize Hoş Geldiniz

Seviyeni Test Et

Seviyeni Test Et
REKLAM ALANI

Seviye tespit sınavı ile öğrenci önce kendi seviyesini öğrenir. Sınava girmeden önce girmeden önce ön görüşme dersimizde veli ve öğrencimiz ile sohbet ederek diplomamızı ve koçluk belgelerimizi gösteririz. Öğrenci koçluğumuz hakkında bilgilendirme yaparız. Öğrenciyi tanımaya yönelik hedeflerini, günlük ders tekrarı ve soru çözümü yapıp yapmadığı, ders çalışma planı var mı?

Seviye Tespit Sınavı ile Seviyeni Test Et

Öğrencimiz için özel hazırlanan seviye ölçen testimizi çözmeye başlamasını sağlarım. Sorularımız 21 yılın  tecrübesi ile hazırladık. Biz bu sorular ile öğrenci konuyu çalışırken konunun temel kurallarını tam öğrenmiş mi, konu ile ilgili ÖSYM sorularını çözmüş mü, seviyesini ölçer, kendi eksiklerini görmesini sağlarız.

Öğrencinin kalem kullanışından, soruyu çözme süresi, işlem önceliğini, çözüm için kullanılacak olan boşlukların kullanımı, soru cümlelerini anlayıp anlamadığı, cevap şıklarını kullanıp kullanamadığı, test tekliklerini biliyor mu?

seviye-test-et

Girecek olduğu sınav hakkında bilgi veririz. ÖSYM’nin yaptığı tüm sınavları inceleyerek özel ders notlarımızı hazırlamaktayız.

Ders notlarımızı ve kullanabileceğimiz yayınları söyleriz.

Dersi verebileceğimiz yerleri ( evinizde yada Kızılay’da ) anlatırım.

Sınava Kadar Olan Yıllık Ders Planımızda Temel Matematik, Problemler, Geometri, Tablo Grafik, Sayısal Mantık, Matematik 2 bölümlerinin tüm konularını kalan haftaların tamamına bölüyoruz, biz de hangi tarihte hangi konuyu anlatıyoruz, öğrenci de hangi tarihte hangi konu anlatılacak bilmesi gerekmektedir.

Kazandırdığımız Yüzlerce Öğrenciler Referansımızdır. Gerektiğinde Veli bilgisi paylaşılacaktır.

Ayrıntılı Bilgi için İletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Matematik Öğretmeni Yalçın ALGAN

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
    BİR YORUM YAZ

    This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.