Matematik Kampı

  • ÖğretmenBelirtilmedi
  • AdresBelirtilmedi
  • TelefonBelirtilmedi

Öğretmen Hakkında

Matematik Kampı öğrencilerimizin, tecrübeli matematik öğretmenlerinin kütüphane ortamında soru sorma, konu anlatımı ve etüt çalışma programıdır. 

Matematik Kampı Nasıl Gerçekleştiriliyor?

Matematik Kampımız, Matematik öğretmeni ve Profesyonel öğrenci koçu olan Yalçın Algan tarafından organize edilmektedir. Amacı, öğrencileri sınava hazırlamak ve matematiği zevkle yapılan bir ders haline getirmektedir.

Kamp, öğrencilerin bu programlar dahilinde ister evinde ister Kızılay’daki birebir dersler ile sınavlarda Matematik artık korkulu rüya olmaktan çıkacaktır. Böylece yapılacak olan ders çalışma ve konu eksikliği giderilecektir.  Pratik yaparak hız ve deneyim kazanmaya yönelik deneme sınavları da gerçekleştirilecektir. Ayrıca kamp dahilinde öğrencilerin verimli çalışmalar sağlayabilmeleri için gerekli alışkanlıkların kazanılmasını da hocalarımız sağlayacaktır.

LGS TYT AYT Matematik Kampı 

Sınav hazırlık dönemlerinin en büyük hatası öğrencilerin verimli ve düzenli bir çalışma programına sadık kalmamalarıdır.

Bu tip programları hazırlarken öğrencinin psikolojisi ve çalışma disiplinleri gibi birçok farklı unsur göz önünde bulundurularak deneyimli ve 17 yıl dershane ve özel ders tecrübesi olan hocalarımız en uygun programı hazırlamaktadır.

Matematik Kampı uzun ve zorlu sınav dönemlerinde öğrencilerin sıkça ihtiyaç duydukları oldukça yararlı kaynaklardır.

Kamplar, özellikle sınav tarihinin yaklaştığı dönemlerde büyük önem taşır. Bu kamplarda öğrenciler, en zayıf olduğu konular başta olmak üzere hızlandırılmış tempolu bir çalışmaya girmektedir.

Standart dershane ve etüt merkezine göre birebir ve öğrencinin belirlediği saatlerde gerçekleştirilen ders çalışma kampları daha verimli geçmektedir.

Matematik Kampımızın artılarından bir tanesi de çalışmaların klasik dershane, etüt merkezi gibi yerlere nazaran birebir, öğrenci ile belirlenen zaman ve yerlerde gerçekleşmesidir.

Bire bir eğitim ile kişiye özel anlatım olarak anlatılan derslerde yapılan araştırmalara göre anlaşılırlık ve akılda kalıcı olması daha fazladır. Başarı garantili çalışma programları ile öğrenciler aynı zamanda düzenli ve disiplinli çalışma alışkanlıkları da kazanmaktadır.

Matematik Kampı Ücretleri

Soru Çözüm Kampımız standart kurs ve etütlere göre daha anlaşılır ve akılda kalıcı olmaktadır. Öğrenci profiline göre hazırlanan çalışma programları ve kişiye özel anlatımlar ile başarı garantili bir kamptır.

Matematiğin sınavlarda önemi fazladır. Öğrenciler tarafından en çok sıkıntı yaşanan ders olduğu bir gerçektir.

Matematik Kampında özel hocalar ile birlikte bire bir çalışma disipliniyle yüzde yüz verim alınır. Öğrencinin zayıf olduğu konuya ağırlıklı çalışma olur.    

Araştırmalara göre, birebir eğitimin, toplu derslere göre daha faydalı ve verimli geçer. Ayrıca anlaşılırdır. Bunların yanı sıra akılda kalıcı da olan bu sistem başarı garantilidir.

Ankara Matematik Kampı

Çalışma programımız, özellikle profesyonel öğrenci koçu belgeli eğitmenimiz dahilinde hazırlanmıştır. Disiplinli bir şekilde uyulması durumunda, sınavda başarısız sonuç alınması oldukça düşük bir ihtimaldir.

Ailelere bu konuda büyük görevler düşmektedir. Eğitmenimizin öğrenciye vereceği motivasyona ailenin de katkı vermesi gerekir. Çünkü, ailelerinin güven kazanmaları için motivasyon ve destek vermeleri sayesinde kendilerine olan güvenleri oldukça arttırmaktadır. Ayrıca sınav psikolojisi konusunda deneyimli eğitmenimizin öğrencilere verdiği eğitimler sonucunda tam anlamıyla sınava hazırlıklar tamamlanmaktadır.

Ankara Matematik Kampı bire bir özel olarak ister evinizde ister Kızılay’da gerçekleştirilerek öğrenci için en verimli ve en uygun saatler dahilinde yapılır

Özel ders kampları, sınava hazırlıklarda sıkça gerçekleşir ve verimlilik açısından da oldukça başarılıdır. Öğrencilere ders eksiklerinde büyük yarar sağlamaktadır. Kampta zorlu sınav öncesinde eksik olan konular başta olmak üzere hızlandırılmış çalışmalar gerçekleşir.

Kampımızda dershane ve etüt merkezine nazaran birebir ve belirli saatlerde kamp çalışmaları gerçekleştirilir. Ayrıca yapılan araştırmalar sonucunda bire bir yapılan eğitimlerde akılda kalıcılık ve anlaşılırlık daha yüksektir.

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Öğretmenden Haberler

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş
0 506 621 2222

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.