2025 KPSS Nasıl Kazanılır? KPSS İçin Matematik Özel Dersler

 • ÖğretmenYalçın Algan
 • AdresBelirtilmedi
 • TelefonBelirtilmedi
 • GSM05066212222

Öğretmen Hakkında

2025 KPSS nasıl hazırlanılacağı ve Yalçın Algan’ın özel derslerinin başarıya nasıl ulaştırabileceği konusunda detaylı bilgiler. KPSS’ye hazırlanmak, matematiği öğrenmek ve başarıyı yakalamak için hemen okumaya başlayın!

KPSS’ye Hazırlanmanın En Etkili Yolu

KPSS İçin Matematik eğitimi nasıl olmalıdır? 2025 KPSS hakkında en açıklayıcı, bilmeniz gereken bilgiler nelerdir ? 

Özel Ders alırken altyapı iyi dahi olsa, bol soru çözmek ve test çözme konusunda hızlı olmak gerekir. Okul disiplininden kopmuş olmak, belki çalışma hayatı içinde olmak, tekrar çalışma düzenine girmeyi zorlaştırır. KPSS seviyesinde özel ders ile bu kopukluğu düzeltmek mümkün.

Lise, Ön Lisans ya da Lisans eğitimini tamamladıktan sonra Kamu da devlet memuru olmak için alınacak eğitime KPSS Matematik Özel Ders denir.

KPSS – Kamu Personeli Seçme Sınavı Nedir ? KPSS Sınavına Nasıl Çalışmalıyız ?

Kamu Kurum ve Kuruluşlarında görev alacak personelin belirlenmesi amacıyla ÖSYM tarafından yapılan sınavların tümüdür. 

KPSS sınavında çıkacak konuların başlıkları öğrenilmeli, konu çalışması yapılmalı ve bol bol test çözerek öğrenilen bilgiler pekiştirilmelidir. Deneme çözmek de oldukça önemlidir. Çözülen denemeler ciddiye alınıp vakit tutularak çözüldüklerinde soru çözüm hızı gözlemlenebilmekte ve sınav pratiği yapılmaktadır.

KPSS Sınavında Kaç Soru Vardır ? KPSS Sınavı Kaç Dakika ? 

Tek oturumda gerçekleşen sınavda adaylara toplam 120 soru sorulacak ve 130 dakika verilecek.

KPSS Sınavında Yanlış Doğruyu Götürüyor mu ? 

KPSS sınavında da 4 yanlış 1 doğruyu götürmektedir. KPSS da her adayın testlere verdiği doğru ve yanlış cevapların sayısı belirlendikten sonra, doğru cevap sayısından yanlış cevap sayısının dörtte biri çıkarılarak ve adayın aldığı ham puan ortaya çıkartılır.

KPSS Matematik 1 net zorunlu mu ?

ÖSYM yaptığı açıklamada sınavlarda en az bir matematik neti olmayan adayların hiç bir puanı hesaplanmayacak. Adayların öğretmenlikte ve alan da dahil hiç bir puanının hesaplanmaz.

KPSS Matematik Konuları Nelerdir ?

KPSS Sayısal Bölüm Matematik Sınavı Soru Dağılımı

 • Temel Matematik Bölümünden 18 Soru
 • Problemler Bölümünden 6 Soru
 • Geometri Bölümünden 4 Soru
 • Tablo Grafik Bölümünden 2 Soru

2025 KPSS Sınavına Nasıl Hazırlanılır ? 2025 KPSS Nasıl Kazanılır?

Uzun bir maraton olan bu sınavda en kapsamlı bölümü Türkçe ve Matematik oluşturur. Türkçe dersi bireysel düzenli çalışma ile çalışılabilirken, matematik konusunu bitirmek kişinin altyapısıyla direkt alakalıdır.

Alt yapı zayıf ise, bu konuda kesinlikle matematik özel ders alınması kesinlikle önerilir. ÖSYM’nin yaptığı tüm sınav sorularını inceler ve her yıl özel ders notlarımıza ekleriz.

20 yıl boyunca KPSS özel ders vermekteyiz. Dolayısıyla, hangi öğrenci nerede takılır, sorulardaki püf nokta nedir bunları biliriz. Öğrencilerimizin de bu noktalarda takılacağını düşünmekteyiz.

KPSS matematik özel ders verdiğimiz öğrencilerimize Matematik ve Geometri sorularına nasıl yaklaşacağını gösterir bir ders notu vermekteyiz.

Ankara’da En İyi KPSS Matematik Özel Ders 

2025 KPSS Matematik Özel Ders Ücretleri – KPSS Matematik Özel Ders Fiyatları

Özel dersimizi anlattığımız bir çok yer vardır. İsterseniz dersinizi evinizde daha rahat olabileceğinizi düşünerek evinizde de alabilirsiniz. Herhangi bir ücret farkı ödemezsiniz.

Ücretsiz ilk görüşme dersimizde kendimizi size tanıtmak amaçlı belgelerimizi göstermekteyiz.

KPSS da matematik sınavı konusunda ciddi bir hedef konulduysa, ilk olarak bu ana derslerin bitirilmesi gerekmektedir.

Matematik konu başlıkları oldukça kapsamlı olduğundan, zamanında çalışmalara başlanılmalıdır. Bu konuda başarı garantili bir çözüm ise uzman bir matematik hocasından özel ders alınması ile mümkün olabilecektir.

KPSS Matematik Özel Ders Verenler

Bu konuda Ankara’da KPSS Matematik Özel Ders verenler arasında bulunan Yalçın Algan, hem size matematik konusunda yardımcı olabilecek hem de aldığı eğitimler ile size öğrenci koçluğu yapabilecek bir matematik öğretmenidir.

KPSS Matematik Özel Ders notlarımızı size özel föyler halinde vereceğiz.

Bu her bir konu föyünde neler vardır?

 1. Özenli konu anlatımı
 2. Basit orta zor sorular
 3. Deneme sınavlarından alınmış sorular
 4. ÖSYM’nin tüm yaptığı sınavlarda o konu ile ilgili püf noktalı olarak düşündüğü ve sorduğu sorular
 5. Ödev soruları, bulunmaktadır.

Uzaktan Eğitim KPSS Matematik Özel Ders

Amacımız, öğrencimize sınava girmeden önce sınav sorusuna benzer soruları göstermektir ki sınavda o el pratikliğini kullanarak hem zamana ve hem de bilgiyi kullanmayı hızlı yapabilsin.

KPSS özel ders, zamanında verimli kullanılmasını sağlarken, verilecek olan düzenli ve yoğun bir eğitimle, matematik konusunda kısa zamanda aşama kaydedilebilir. Aynı zamanda alınan matematik özel ders yanında öğrenci koçluğu yapabilen bir matematik hocası ile çalışmak KPSS kapsamındaki diğer dersler konusunda da motive edici olacaktır.

Derslerimizi ister Kızılay’da kendi kütüphanemizde veya isterseniz evinizde, evinizin rahatlığında yapabiliriz.

KPSS, Kamu Personeli Seçme Sınavı‘nın kısa halidir. Bu sınava, kamuda memur olarak kariyer planlaması yapan lise ve üniversite mezunları girerler. ÖSYM tarafından puanı ve kadro sayısı belirli yerlere yeterlilik gösteren adaylar, yetkili merciiler tarafından atanır.

Sınav, uzun bir maratondur. Bu sınavda ciddi bir puan elde edilmeden, arzu edilen sonuçlara ulaşmak mümkün olmayacaktır. Elbette bu durum sektörünüze ve atanmak istediğiniz kadroya göre değişmektedir. Özellikle bu sınavda eğitim hayatı sürecinde görmediği derslerden de sorumlu olan kişiler oldukça fazla zorlanır.

Bu konuda bir ek destek alınması zorunludur. Bu desteğin uzman kişilerden alınması başarı için şarttır. Dershanelerden alınan eğitimler bu sınavlarda başarı için yeterli olmayacaktır. Birebir özel ders alınması çok daha avantaj sağlar ve bilgilerin en kolay şekilde öğrenilmesine yardımcı olur.

Kişiye özel anlatım, bilgilerin unutulmaması açısından da oldukça önemlidir. Bu sayede, hem bilgiler daha kalıcı olacak, hem de öğrenmesi çok daha kolay olacaktır.

Türkiye’de en önemli sınavlardan biri KPSS. İki yılda bir gerçekleştirilen sınav, üniversite mezunları dahil her eğitim seviyesini her yaştan kişiyi ilgilendirmektedir. KPSS da başarılı olan kişiler hayatlarının sonunda kadar düzenli bir gelir elde edebilecekleri bir memuriyet hakkı elde etmektedir.

KPSS, iki senede bir düzenlenmektedir ve başta matematik olmak üzere birçok ders ile ilgili sorular sorulmaktadır. Sınavda başarılı olmak isteyen kişilerin en az 70 (Yetmiş) puan alması gerekmektedir.

Bu sınavda, puan ne kadar yüksek alınırsa, istenilen yerde işe başlamak da bir o kadar kolay olmaktadır. Okul eğitimini yeni tamamlamış kişiler kadar uzun zaman önce eğitinin tamamlamış kişiler de sınava girmekte ve başarılı olmak için çaba sarf etmektedir.

KPSS giren milyonlarca kişi söz konusu. Bu kişiler arasında fark yaratmak daha yüksek puan almak için matematik ayırt edici dersler arasında. KPSS matematik özel ders alan kişiler sınavda çok daha iyi sonuçlar elde etmektedir.

Memur olmak için gerekli olan KPSS, yüksek öğrenim mezunları için ayrı lise ve altı okullardan mezun olanlar için ayrı olarak düzenlenmektedir. Hangi KPSS türü olursa olsun, sınavda ayırt edici olmak, yüksek puan almak için kullanıcıların matematikte yüksek başarılı elde etmesi son derece önemlidir.

KPSS hazırlık süreci içerisinde birçok kişi başka eğitimler almakta veya başka işlerde çalışmaktadır. Bu da, maalesef hazırlık sürecini epey zorlaştırmaktadır. Bunun için, KPSS Matematik Kursu mevcuttur. Ancak, bu dersliklerde birçok handikap söz konusudur. Bunun yerine, farklı metotlar ile çok daha kısa süre içinde başarı elde etmek mümkündür.

KPSS Matematik Özel Ders Ücretleri

Matematik özel ders denildiğinde ilk aklımıza, Matematik öğretmeni Yalçın Algan gelmektedir. Öğrencilerin eksik olduğu konular üzerinde dururuz. Böylece, öncelikle bu konularda ve diğer tüm müfredat konularında soru çözümleri yaparız.

Matematik Öğretmeni Yalçın ALGAN 20 yıllık dershane ve matematik özel ders tecrübesine sahiptir. Özel dersi ek iş olarak değil, sadece sınırlı sayıda öğrenciyi kabul ederek tek iş olarak yapmaktadır. Özel ders notlarını her öğrencinin seviyesine uygun olarak bilgisayar ortamında kendisi hazırlamaktadır.

Güncel matematik kitaplarını ve ÖSYM sınav sorularını inceler. Konularına göre düzenler ve özel ders notlarına ekler. Piyasaya yeni çıkan kitaplar alınıp bilgisayar ortamında incelenir.

Ayrıca;

 • Önemli bulduğumuz konu anlatımı
 • Uzun metinli kurgulayıcı sorular
 • Bunların püf noktaları

Kendi tecrübemiz ve yorumumuz ile birleştirip her öğrenci seviyesine uygun Word belgesi olarak hazırlanır. Notlarımız üzerinden akıcı bir ders anlatımı sağlanır ve öğrencimize hediye edilir.

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Öğretmenden Haberler

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş
0 506 621 2222

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.