Ayt Alan Yeterlilik Sınavı

  • ÖğretmenYalçın Algan
  • AdresBelirtilmedi
  • TelefonBelirtilmedi
  • GSM05066212222

Öğretmen Hakkında

Ayt matematik özel ders verdiğimiz öğrencilerimize matematik ve geometri sorularına nasıl yaklaşacağını gösterir bir ders notu vermekteyiz. 20 yıl boyunca özel ders vermekteyiz ve hangi öğrenci nerede takılır, sorulardaki püf nokta nedir bunları biliriz. AYT Matematik Özel Ders için bir eğitmen arayışınız varsa, yazıyı okumaya devam edin 🙂

AYT Matematik Özel Ders 2023

Öğrencilerimize sınavın tüm konu listesini yapıp kalan haftalara dağıtarak bir konu tablosu yapmaktayız ve bir nüshası öğrencimizde kalmaktadır. Öğrenci de öğretmen de o hafta hangi konu anlatılacağını bilir ve disiplinli olarak dersler planlanır. Konuların yetişmeme sorunu ortadan kalkar.

Öğrencimize sınava girmeden önce sınav sorusuna benzer soruları göstermektir ki sınavda o el pratikliğini kullanarak hem zamana ve hem de bilgiyi kullanmayı hızlı yapabilsin.

AYT dersimizi anlattığımız bir çok yer vardır. İsterseniz dersinizi evinizde daha rahat olabileceğinizi düşünerek evinizde de alabilirsiniz. Herhangi bir ücret farkı yansıtılmamaktadır.

Öğrencimizin seviyesini, el pratikliğini, sorulara yaklaşımını, eksik kaldığı konuları, hangi konuları bilip bilmediğini, konuları öğrenirken yüzeysel mi yoksa can alıcı noktaları ile mi öğrenmiş ölçmekteyiz.

Özel dersimizde size özel ders notlarımızı föyler halinde vereceğiz. Bu her bir konu föyünde özenli konu anlatımı, basit orta zor sorular, deneme sınavlarından alınmış sorular, ÖSYM’nin yaptığı sınavlarda o konu ile ilgili püf noktalı olarak düşündüğü ve sorduğu sorular ve ödev soruları bulunmaktadır.

AYT Matematik Özel Ders Verenler

AYT Matematik özel ders öğrencilerimize Profesyonel öğrenci koçluğu da yapmaktayız.

Ayt Matematik özel ders denildiğinde ilk aklımıza, Matematik öğretmeni Yalçın Algan gelmektedir.

Öğrencilerin eksik olduğu konular üzerinde dururuz. Böylelikle, öncelikle bu konularda ve diğer tüm müfredat konularında soru çözümleri yaparız.

Yalçın Algan 20 yıllık dershane ve matematik özel ders tecrübesine sahiptir. Özel dersi ek iş olarak değil, sadece sınırlı sayıda öğrenciyi kabul ederek tek iş olarak yapmaktadır. Özel ders notlarını her öğrencinin seviyesine uygun olarak bilgisayar ortamında kendisi hazırlamaktadır.

Güncel matematik kitaplarını ve ÖSYM sınav sorularını inceler. Konularına göre düzenler ve özel ders notlarına ekler. Piyasaya yeni çıkan kitaplar alınıp bilgisayar ortamında incelenir. Önemli bulduğumuz konu anlatımı, uzun metinli kurgulayıcı sorular, püf noktaları, kendi tecrübemiz ve yorumumuz ile birleştirip her öğrenci seviyesine uygun Word belgesi olarak hazırlanır. Notlarımız üzerinden akıcı bir ders anlatımı sağlanır ve öğrencimize hediye edilir.

Matematik dersinin öğretilmesinde yaşanan sıkıntıları çözmek adına yıllardır edindiğimiz tecrübelere dayanarak öğrencilerin matematik dersindeki temel eksiklerini gideriyoruz. Ayrıca, işledikleri konularda hakimiyet sağlamaları için uyguladığımız tam öğrenme modelleriyle matematik dersini anlaması kolay ve keyifli hale getiriyoruz.

AYT Matematik Özel Ders Ücretleri

Özel ders verdiğimiz öğrencilerdeki matematik fobisini, matematik tutkusu haline getiriyoruz.

Bu doğrultuda;

  • Odaklanamama
  • Öğrenme güçlüğü
  • İsteksizlik
  • İlgisizlik
  • Ders başına oturamama
  • Bir türlü plan yapamama

gibi problemleri olan öğrencilere yönelik özel çalışmalar yapıyoruz.

Matematik şüphesiz ki en çok korkulan derslerden biridir. Formüller, rakamlar, hesaplamalar herkese çok da çekici gelmez. Hatta birçok öğrencinin korkulu rüyası matematik sorularıdır.

Bu soruları çözmek bile istemiyor ve her zaman doğru cevabı bulamayacağınız korkusu yaşıyorsanız, çözüm belli… Bizler size yardımcı olmak için buradayız.

Matematik herkesin kolayca anlayabileceği bir ders değildir. Özellikle de, kalabalık sınıflarda eğitim görüyorsanız veya sadece okuldan aldığınız eğitimle yeterli kalmaya çalışıyorsanız. Bu durumda, Matematik çığ gibi büyüyen bir korku yığını haline gelmesi olasıdır. Bir öğretmenin kalabalık sınıflarda her öğrenci ile ilgilenmesi, hangi konuda eksikliğinin olduğunu bilmesi mümkün değildir. Özel ders de işte tam bu noktada devreye giriyor ve başarıyı yakalamanız kolaylaşıyor.

Diğer yandan, Ayt Matematik özel ders anlatan öğretmen, öğrencinin hangi konularda eksikliği olduğunu kolayca anlayacaktır.

Matematik belirli temel kurallar ve teknikler üzerine kuruludur. Öğrenci, Bu kuralları ve teknikleri iyi öğrenemez ise kısa sürede unutur ve üzerine alınan bilgilerde de eksiklikler olur. Özel ders bu eksikliğin kapatılması için en uygun yöntemdir.

Başarılı eğitim kadromuz size matematik eksiğinizi kapatmanızı sağlayacak teknikleri öğretecektir. Dolayısıyla, kısa sürede matematik netlerinizdeki artış ve sınıftaki başarınız sizi şaşırtacaktır.

Kısacası, işledikleri konularda hakimiyet sağlamaları için uyguladığımız tam öğrenme modelleriyle AYT matematik özel dersini kolay anlaşılır ve keyifli hale getiriyoruz.

Ayrıca, çözemedikleri soruları WhatsApp Matematik Soru Çözüm Grubumuza yüklemelerine imkan tanıyoruz. Böylece, çözemedikleri soruları çözmelerine anında yardımcı oluyoruz.

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Öğretmenden Haberler

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş
0 506 621 2222

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.