WhatsApp Hemen Ara
9.Sınıflar İçin Matematik Özel Dersler ( 506 621 2222 )
WhatsApp Hemen Ara
Ara Sınıf Matematik Özel DersMatematik Özel Ders

9.Sınıf Lise Matematik Dersi

9.Sınıflar İçin Matematik Özel Dersler ile öğrencilerin eksiklerinin belirlenerek daha başarılı olması ve pratik yapması için belirlenen bir derstir. 9. sınıf matematik özel ders için bir eğitmen arayışınız varsa, yazıyı okumaya devam edin 🙂

9. Sınıf Matematik Özel Ders 2023

Okullarda ve farklı diğer eğitim kurumlarında sınıf mevcudunun yoğun olması nedeniyle öğretmenler öğrencilere birebir ders veremezler. Özel dersimiz ile sürekli olarak eksikleri bulunan öğrenciler eksikleri giderilmedikçe birbirleri ile bağlantılı olan konularda başarılı olamayacaklardır. 

Matematiğin tek başına öğrenilmesi oldukça zordur. Bunun yanı sıra yalnızca okula bağımlı kalınarak da dersten başarılı olunması mümkün değildir. Okulun yeterli gelmediği ve öğrencinin kendisinin bu eksiği gideremediği durumlarda özel ders alınması oldukça önemlidir.

9. Sınıf Matematik Özel Ders Verenler

Matematik konuları pekiştirmek için bol bol test çözümü yaparız. Test çözümü ile öğrencinin her soru tipini görmesini ve pratik kazanmasını hedefleriz. Birebir matematik özel derste öğrencinin dersi algılayabilmesi ve dersi sevmesi açısından profesyonel öğretmenlerin seçilmesi büyük önem taşır.

Deneyimli öğretmenler tarafından alınan ders sayesinde öğrencinizin yalnızca okul derslerinde başarı olması değil YKS sınavında da başarılı olması sağlanır.

Kursumuzda:

  • Öğretmen uygun donanım ve beceriye sahiptir,
  • Özel ders sadece profesyonel eğitimcilerimiz vermektedir,
  • Konu anlatımı, soru çözümü yapıldıktan sonra eksikliklerin ya da yanlışların belirlenmesi ve telafi edilmesi,
  • Eğitim için masraftan kaçınmamak gereklidir.

9.Sınıf Matematik Özel Ders Ücretleri

Özel derste için veli ve öğrencilerin istekleri doğrultusunda deneyimli öğretmenler seçilir.

Ders konuları 9. sınıf MEB müfredatı ve YKS konuları üzerinden belirlenerek verilecektir. Bunun yanı sıra öğrencinin eksikleri doğrultusunda konu anlatımları yapılabilir.

9. Sınıf Matematik Özel Ders Sürecimiz
  • Öğrencinin gereksinimi doğrultusunda haftalık ders saati belli olur. Özel derslerimiz birebir olur veya talebe göre 2-3 kişilik de olması da sağlanır .
  • Öğrencinin Matematikte eksikleri bulunan konular üzerine dururuz.
  • Öncesinde konu anlatımı yapılarak öğrencinin konuyu iyi anlaması sağlanır.
  • Konu anlatımı sonrasındaki soru çözümleriyle konunun iyice kavranması ve her soru tipini görmesini amaçlarız.
  • Test çözümü sonrasında kavrama testiyle konu ile ilgili herhangi bir eksikliğin kalıp kalmadığını anlarız.
  • Belirli aralıklarla ‘’Genel Tarama Testleri’’ yapılarak birebir derslerden öğrencinin verim alıp almadığı analiz edilir.

Kısacası, işledikleri konularda hakimiyet sağlamaları için uyguladığımız tam öğrenme modelleriyle 9. Sınıf Matematik Kursu kolay anlaşılır ve keyifli hale getiriyoruz.

Ayrıca, çözemedikleri soruları WhatsApp Matematik Soru Çözüm Grubumuza yüklemelerine imkan tanıyoruz. Böylece, çözemedikleri soruları çözmelerine anında yardımcı oluyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu