7. Sınıflar İçin Matematik Özel Dersler

 • ÖğretmenYalçın Algan
 • AdresBelirtilmedi
 • TelefonBelirtilmedi
 • GSM05066212222

Öğretmen Hakkında

7. Sınıf Matematik Özel Dersler ile 7.sınıf öğrencilerine MEB müfredatına uygun olarak okula yardımcı olarak verilen ek ders programımızdır. Matematik dersi öğrencilerin başarılı olmakta en çok zorlandığı derslerden biridir. 

7. Sınıflar İçin Matematik Özel Derslerimiz

Özellikle öğrencilerin geleceğini önemli oranda etkileyen sınavlar artık Uzaktan eğitim 7.sınıf matematik özel ders  ile matematik dersinden başarılı olabilmek gerekli hale gelmiştir.

Okullarda öğretmenin öğrenciyle birebir ilgilenemediği için, öğrenciler Matematiğin altından genellikle tek başına kalkamayarak başarısız olabilirler. Yapılan araştırmalara göre, birebir ders anlatımı yapmak öğrencinin dersi daha iyi kavrayabildiğini ve dersi daha çok sevdiğini ortaya koymaktadır.

En Uygun 7. Sınıf Matematik Özel Ders Fiyatları

Matematikte konunun tekrarının yapılması ve bol bol soru çözümünün yapılması oldukça önemlidir. 7.sınıf Matematik özel ders ile soru pratiği yapmak başarıyı arttıran en önemli noktalardan biridir.

Birebir ders sisteminin okul derslerine katkısı bulunduğu gibi LGS sistemine de katkıları oldukça büyüktür. Özellikle birebir derslerde öğrencinin seviyesine göre anlatım yapılacağı için öğrencinin daha başarılı olması sağlanacaktır.

Birebir özel derslerde öğrencilerin eksiklerine göre konu anlatımı yaparız. Böylece, öğrencinin her soru tipini görerek pratik yapması hedefleriz. Ancak, bu eğitimi verecek kişinin deneyimli olması ve güven vermesi oldukça önemlidir.

Güven veren öğretmenler öğrenciye dersi sevdirerek öğrenmeyi sağlayacağı için başarının artmasına olumlu etkilerde bulunacaktır. Öğretmenin deneyimi ise, konuyu daha hakim bir şekilde anlatabilmesi ve öğrencinin kazanımlarını arttırması açısından oldukça önemlidir.

Öğretmen seçimi, öğrenciler için öğrenme sürecini etkileyen temel önemli bir faktördür. Dersi sevmeyen bir öğrencinin bile, öğretmenin tutumu ve ilgi alakasıyla bakış açısının değişmesi muhtemeldir. Dahası, aldığı dersten keyif almaya başladığı için öğrenme sürecinin hızlı olması da muhtemeldir.

Ekip olarak özel ders almak istenildiğinde bir eğitimcide aranması gereken özellikleri aşağıda belirledik:

 • Etkin dinleme: Öğrencinin seviyesi, eksiklikleri ve konuya hakimiyetini anlamak için iyi bir dinleyici olması gereklidir.
 • Geri bildirim Sağlama: Öğrencinin doğru bildiği yanlışları fark etme ve bildiğine emmin olduğu konuları anlayabileceği şekilde göstermesi gereklidir.
 • Zaman Tasarlama: Öğrenciler için günlük, haftalık ya da aylık ders çalışma programları ile yol gösterebilmesi gereklidir.

7. Sınıf Matematik Özel Ders Sürecimiz

Öğrenci velisinin ders alımına karar vermesinden sonra profesyonel öğretmen seçimi olur. Vermiş olduğumuz ders, 7. sınıf Milli Eğitim Bakanlığı müfredatına uygundur.

Özel ders sürecimiz nasıl olur;

 • Öğrenciye ders haftalık saat sistemi belirlenerek bu saat üzerinden ders verilir. Haftada en az 2 saat ders alınması tavsiye edilir.
 • Öğrencinin ihtiyacı ve velinin istekleri doğrultusunda birebir veya 2-3 kişilik eğitim mümkündür.
 • Öncelikle dersi alacak öğrencinin seviyesinin belirlenerek buna uygun eğitim verilmesi sağlanır.
 • Öğrencinin eksiklerini belirleyerek, bu eksikler üzerinden konu anlatımı yaparız.
 • Konu anlatımından sonra soru çözümü yapılarak konunun pekiştirilmesi sağlanır.
 • Dersle ilgili tarama testleri yapılarak dersin pekiştirildiğinden ve yeni konuya geçilebileceğinden emin olunur.

Ankara 7. Sınıf Matematik Özel Ders Fiyatları

Kısacası, işledikleri konularda hakimiyet sağlamaları için uyguladığımız tam öğrenme modelleriyle 7. sınıf matematik özel ders fiyatlarıni kolay ödenebilir ve keyifli hale getiriyoruz.

Ayrıca, çözemedikleri soruları WhatsApp Matematik Soru Çözüm Grubumuza yüklemelerine imkan tanıyoruz. Böylece, çözemedikleri soruları çözmelerine anında yardımcı oluyoruz.

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Öğretmenden Haberler

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş
0 506 621 2222

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.