Orta Okul 5.Sınıf Matematik Dersi

  • ÖğretmenYalçın Algan
  • AdresBelirtilmedi
  • Telefon,
  • GSM05066212222

Öğretmen Hakkında

5.Sınıflar İçin Matematik Özel Dersler ile öğrencinin anlayamadığı konuları kavramasını, tane tane öğrenmesini ve yeni nesil sorular ile tanışmasını amaçlıyoruz. Matematik pek çok öğrencinin zorlandığı derslerin başında gelmektedir.

Sürekli tekrar ve pratik isteyen Matematik dersinde başarısız olmak, öğrencinin geleceğe sağlam adımlar atabilmesinin de önüne geçecektir. Okuldaki ya da farklı eğitim kurumlarında yoğunluğun bulunması nedeniyle birebir eğitim sistemi uygulayabilmek oldukça zordur.

5.Sınıf Matematik Özel Ders 2025

Matematik Özel Ders ile birebir ders verilerek öğrencilerin eksiklerini giderebilmek ve dersin daha bilinçli öğrenilmesini sağlamak mümkün olacaktır. Özel ders alan öğrencilerin dersi daha severek çalıştıklarını ve derste daha başarılı oldukları yapılan araştırmalar ile ortaya konmaktadır.

 

5.Sınıf Matematik Özel Ders Verenler

Matematik tek başına öğrenilmesi ve başarılı olunması oldukça zor olan derslerden biridir. Bu nedenle, öğretmenin ve kendisinin yeterli kalmadığı durumlarda birebir derslerle desteklenmesi oldukça önemlidir. 5. Sınıf Matematik Özel Ders verecek kişinin profesyonel ve güvenilir olması oldukça önemlidir. Pratiğin çok önemli olduğu Matematik dersinde deneyimli öğretmen seçilmesi dersin daha profesyonelce anlatılabilmesini sağlar. Bu da, öğrencilerin her soru tipi ile tanışmasını sağlayacaktır.

Öğretmenin güvenilir olması ise öğrencinin dersi daha severek öğrenmesi açısından oldukça önemlidir. Birebir özel dersler öğrenci ile direkt olarak ilgilenilmesini sağlayacağı için başarının daha çok artmasını sağlayacaktır. Özel ders sistemi yalnızca okul derslerine değil LGS sınavına da ciddi oranda katkı sağlayacaktır.

5.Sınıf Matematik Özel Ders Ücretleri

5.Sınıf matematik özel ders sisteminde Milli Eğitim Bakanlığı (MEB)’nın müfredat konuları ve Liselere Geçiş Sistemi (LGS) sistemindeki konular baz alınmaktadır. Ders alacak öğrenci ve velinin öncesinde güvenilir ve profesyonel bir öğretmen seçmesi en önemli ayrıntılar arasındadır. Özel derslerde sistem şu şekilde işlemektedir;

  • Öncelikle öğrencinin ihtiyacına göre haftalık ders saatinin ne kadar ve dersin birebir ya da kaç kişilik olacağını belirleriz.
  • Sonrasında öğrencinin Matematik ile ilgisi seviyesi ve konu eksiklerini belirleriz.
  • Öğretmen tarafından bu eksikler göz önünde bulundurularak konu anlatımı yapılmaktadır.
  • Konu anlatımı bittikten sonra bol bol soru çözümü yaparız. Böylece, öğrencinin konuyu kavraması ve konu içeriğinde her soru tipini görmesini sağlarız.
  • Öğrencinin konuyu iyi algılayıp algılayamadığını öğrenmek için konu tarama testinin yapılması gerekecektir.
  • Öğrenciye belirli aralıklarla ‘’Genel tarama testi’’ yapıp birebir dersin başarılı olup olmadığını belirleriz.

Kısacası, işledikleri konularda hakimiyet sağlamaları için uyguladığımız tam öğrenme modelleriyle 5. Sınıf Matematik Özel Dersini kolay anlaşılır ve keyifli hale getiriyoruz.

Ayrıca, çözemedikleri soruları WhatsApp Matematik Soru Çözüm Grubumuza yüklemelerine imkan tanıyoruz. Böylece, çözemedikleri soruları çözmelerine anında yardımcı oluyoruz.

Matematik Öğretmeni Yalçın ALGAN İletişim : 0 506 621 2222

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Öğretmenden Haberler

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş
0 506 621 2222

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.