12.Sınıf Lise Matematik Dersi

  • ÖğretmenYalçın Algan
  • AdresBelirtilmedi
  • TelefonBelirtilmedi
  • GSM05066212222

Öğretmen Hakkında

12.Sınıflar İçin Matematik Özel Dersler eğitimi ile sizi kendi maksimum başarınıza çıkarmak için planlı ve programlı bir çalışma içinde olmak hedefindeyiz. Yazımızı okumaya devam edin 🙂

12.Sınıflar İçin Matematik Özel Dersler

12. sınıf matematik özel dersimizde size özel ders notlarımızı föyler halinde vereceğiz. Bu her bir konu föyünde özenli konu anlatımı, basit orta zor sorular, deneme sınavlarından alınmış sorular, Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM)’nin tüm yaptığı sınavlarda o konu ile ilgili püf noktalı olarak düşündüğü ve sorduğu sorular ve ödev soruları bulunmaktadır.

12. sınıf özel ders eğitimi sayesinde motivasyon açınızdan başarı sağlayarak lise hayatınızı, derslerde ve kişilik olarak en sağlıklı şekilde geçirebilirsiniz. Uzaktan 12. sınıf özel ders takviyesinin yararları ve sınavlarda başarıya olan etkisi büyüktür. Öğrencilerimiz değişen sınav sistemi, kalabalık sınıflar, sınıfta toplu öğrenme ve öğrenme düzey farklılıkları özellikle matematik özel ders almayı gerektirmektedir.

12. sınıf özel ders alarak TYT Matematik Özel Ders verdiğimiz öğrencilerimizi YKS sınavına hazırlıyoruz. Öğrencilerimize sistemli ders çalışmayı, soru tekniğini öğretmesi, formül ve pratik soru çözüm tekniğini kavratılması amaçlanmaktadır. Lisede öğrencilerin en çok zorlandıkları ders matematiktir. Dolayısıyla, özel derslerde bu sıkıntıları ortadan kaldırmayı amaçlar.

12.Sınıf Matematik Özel Ders Verenler

12. sınıf matematik kurs öğrencilerimize öncelikle ÖSYM’nin soru tipi ve özel ders tecrübemiz ile hazırladığımız özel ders notlarımız ile başarı sağlamaktayız. Bunun yanı sıra, piyasadaki elit yayınları da çözmesini tavsiye etmekteyiz.

20 yıl boyunca özel ders vermekteyiz ve hangi öğrenci nerede takılır, sorulardaki püf nokta nedir bunları biliriz. Yalçın ALGAN ile TYT Kursu Öğrencilerimizin de bu noktalarda takılacağını düşünmekteyiz. Ders verdiğimiz öğrencilerimize Matematik ve Geometri sorularına nasıl yaklaşacağını gösterir bir ders notu vermekteyiz.

Öğrenci de öğretmen de o hafta hangi konu anlatılacağını bilir ve disiplinli olarak dersler planlanır. Konuların yetişmeme sorunu ortadan kalkar. Özel dersimizde amacımız öğrencimize sınava girmeden önce sınav sorusuna benzer soruları göstermektir ki sınavda o el pratikliğini kullanarak hem zamana ve hem de bilgiyi kullanmayı hızlı yapabilsin. Ders anlattığımız bir çok yer vardır. İsterseniz dersinizi evinizde daha rahat olabileceğinizi düşünerek evinizde de alabilirsiniz. Herhangi bir ücret farkı yansıtılmaz. İlk görüşme dersimizde kendimizi size tanıtmak amaçlı belgelerimizi göstermekteyiz.

12.Sınıflar İçin Matematik Özel Dersler Neden Önemlidir?

Lisede özel dersinin katkıları arasında en önemlisi sınavlarda başarı ve bilinçli bir çalışma sisteminin oturtulması gelmektedir. Öğrencinin başarısı için çalışma sistemi şarttır.

Matematikte orta öğretim konuları temel oluşturmaktadır. Bu nedenle, iyi bir temel iyi bir çalışma ile atılacağından özel ders gerektirmektedir.

Herkesin iyi ve yeterli olduğu yönleri olduğu gibi, eksik ve yetersiz yönleri de vardır. Herkes her konuda mükemmel olacak diye bir kaide yoktur. Toplumumuz özel dersi genelde aşırıya kaçmak olarak niteler. Özel ders sayesinde zayıf ve eksik yönler kişiye özel ders sistemiyle kapatılmakta. İyi ve yetenekli yönler ise daha da gelişmekte ve uzmanlaşmaktadır.

12.Sınıf Matematik Özel Dersinin katkıları arasında en önemlisi matematik bilgisinin temelinin sağlam atılmasını sağlamasıdır. Orta öğretim öğrencilerin temel matematik bilgisine sahip olmaları açısından çok önemlidir. Orta öğretimde matematiği alamayan öğrenciler ileride zorluk çeker.

Lise, eğitim hayatının en önemli sürecidir. Başarılı bir gelecek elde etmek isteyen kişiler lise hayatı boyunca iyi eğitim görmelidir. Eğer iyi bir LGS hazırlık dönemi ve iyi bir lisede değil iseniz eksiğimiz var demektir. Çünkü, iyi bir lise aynı zamanda da iyi bir üniversite anlamına gelir.

Eksik olduğunuz derslerden alacağınız özel derslerle TYT ve AYT sizin için korkulu rüya olmaktan çıkacaktır. Lise sürecinde alınan düzenli eğitim TYT ve AYT sonucunda istenilen puanın elde edilmesi anlamına gelir.

YKS hazırlık aşamasında 12. sınıf özel dersler hem okul içi başarınızı arttıracak hem de sınav sonuçlarınızın istediğiniz gibi gelmesini sağlayacaktır. Özel ders sırasında uzman eğitimci, eksiğiniz olan noktaları anlayacak ve hangi konulara daha fazla önem vermeniz gerektiğini vurgulayacaktır.

12.Sınıf Matematik Özel Ders Ücretleri

Öğrenci koçunuz ile matematik özel ders sizi sınava hazırlık sürecinde en iyi şekilde yönlendirir ve başarıyı kaçınılmaz hale getirir. Bunun için eğitim hayatınız boyunca özel derslere başvurmalısınız. Özellikle matematik gibi puanlaması yüksek, anlaşılması zor olan derslere önem vermelisiniz. Bunun için de, gerekli olan eğitim için başvuru yapmalısınız.

Bire bir öğrenme metoduyla lise derslerinde başarı sağlamanız mümkündür. TYT Matematik sorularının uzun metinli yeni tarz sorulardan oluşması bakımından öğrencinin lise bilgisini ölçmek amacındadır.

Kısacası, işledikleri konularda hakimiyet sağlamaları için uyguladığımız tam öğrenme modelleriyle 12. Sınıf Matematik Kursu kolay anlaşılır ve keyifli hale getiriyoruz.

Ayrıca, çözemedikleri soruları WhatsApp Matematik Soru Çözüm Grubumuza yüklemelerine imkan tanıyoruz. Böylece, çözemedikleri soruları çözmelerine anında yardımcı oluyoruz.

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Öğretmenden Haberler

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş
0 506 621 2222

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.