Matematik Özel Ders & Uzaktan Eğitim & Matematik Soru Çözüm - 03.09.2020
Matematik Özel Ders – Uzaktan Eğitim ve WhatsApp Soru Çözüm Grubu

10.Sınıf Matematik Özel Ders

10.Sınıf Matematik Özel Ders
blank

10.Sınıf Matematik Özel Ders öğrencilerin eksiklerinin giderilmesi ve konuları iyi kavramaları için birebir destek programımızdır. Öğrencilerin pratik ve tekrarı sık yapması gereken dersler arasındadır.

UZAKTAN EĞİTİM 10.SINIF MATEMATİK KURSU

Matematikte tekrar ve sık sık soru çözümünün yapılmaması derste başarılı olunmasını önemli ölçüde etkiler. Uzaktan eğitim 10.sınıf matematik kursu ile öğrencilerle direkt olarak ilgilenilerek eksiklerine yönelik bir öğrenme planı oluşturulmaktadır. Yapılan araştırmalara göre matematik özel ders alan öğrenciler diğer öğrencilere oranla dersi daha çok sevdiklerini ve daha başarılı olduklarını ortaya koymaktadır.

matematik-ozel-ders
matematik-ozel-ders

10.Sınıf Matematik Özel Dersleri Hakkında Bilgiler

Yalçın Algan birebir özel dersleri ile öğrencilerin matematik konularını iyi anlamaları, başarılı olabilmeleri tesadüf değildir.

Matematikte başarılı olabilmek için ders işlendikten sonra konuların tekrarının yapılması ve bol bol soru çözülmesi şarttır. Çünkü birbirleri ile bağlantılı olan konularda eksiklerin ortaya çıkması diğer konularda da başarılı olunmasını olumsuz yönde etkileyecektir.

10.Sınıf öğrencisi de diğer öğrenciler gibi, okulun yeterli gelmediği durumlarda tek başına ders çalışması gerekecektir. Eğer çalışarak yeterli bilgi ve beceriyi kazanamıyorsa bu noktada birebir matematik özel ders veren bir öğretmene ihtiyacı vardır. 10.Sınıf Matematik Özel Ders verecek kişinin yeterli bilgi ve deneyime sahip olması ve bu birikimini öğrenciye başarılı olarak aktarabilmesi oldukça önemlidir.

Bunun yanı sıra öğretmenin deneyimli ve güvenilir olması öğrencinin dersi severek yapmasına olumlu katkılar sağlayacaktır.

10. Sınıf Matematik Özel Dersinin Fiyatları

Matematik özel dersi almaya karar vermiş öğrenci ve velisinin öncelikle başarılı öğretmenler seçmesi gerekecektir. 10.Sınıfta alınan özel dersler yalnızca okul derslerine değil YKS sınavında da başarılı olunmasına katkı sağlayacaktır.

Dersler tamamen 10. Sınıf matematik MEB müfredatına uygun olarak verilmektedir. Öğrencinin seviyesi belirlenerek birebir ya da 2-3 kişilik gruplar halinde matematik dersi alması sağlanır.

Öğrencilerin önce seviyesi belirlenerek eksikleri ve temel bilgileri ile ilgili çalışmalar yapılır. Sonra konu anlatımlarına başlanır. Konu anlatımı bittikten sonra soru çözümleri ile desteklenerek dersi tamamen kavraması ve her soru tipini tamamen görmesi sağlanır. Böylece öğrenciye pratik kazandırılarak derste başarılı olması sağlanmaktadır.

Matematik özel dersi fiyatları haftalık ders saatine göre farklılık göstermektedir. Bunun yanı sıra dersin birebir olarak alınması ya da 2-3 kişilik gruplar halinde alınması fiyatı etkileyen diğer ayrıntılardan biridir.

https://matematikozelders.com/matematik-whatsapp-soru-cozum-grubu/
blank
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.