ÇAYYOLU MATEMATİK ÖZEL DERS

ÇAYYOLU MATEMATİK ÖZEL DERS

7 Temmuz 2020 tarihinde oluşturuldu.
ÇAYYOLU MATEMATİK ÖZEL DERS

Çayyolu Matematik Özel Ders, yıllardır eğitim alanında matematik derslerine takviye ihtiyacından dolayı uzman ve deneyimli kadromuz ile özel ders hizmetini öğrencilerimize vermekteyiz.

Başarı Garantili Çayyolu Matematik Özel Ders

Özel derslerimiz öğrencilerimizin ve de velilerimizin diledikleri saat aralığında her yaşa ve seviyeye uygun olarak verilmektedir. Öğrencilerimize matematiği sevdirerek onların matematikte başarılı olmaları ve dersten keyif almaları hedeflenmektedir.

Matematiğin zor bir ders olması yönündeki fikirler sebebiyle ön yargı ile yaklaşılması ilk nedenlerinden biridir. Bunun nedeni de öğretmen öğrenci arasındaki uyumdur. Her öğrencinin algı seviyesi ve anlama hızı farklıdır. Sınıfta verilen eğitim kimi öğrenciler için yeterli olmayabilir, bu hem başarılı hem de başarısız öğrenciler için de geçerlidir, dolayısıyla etkin iletişim sağlanamadığı için dersten soğuma ve ilgisizlik oluşabilmektedir.

Sözel yetenekleri gelişmiş bir öğrencinin matematikte de diğer derslerindeki gibi başarılı olması beklenemez. Bu yüzden öğrenciye uygun eğitim ve öğretim yöntemlerini uygulamak gereklidir.

Bir diğer matematiğe yönelik ön yargı ise, matematik bilgisinin nerede kullanıldığına dair bilgi sahibi olunmaması, matematiksel düşünme yöntemlerinin bilinmemesi ve mantığa oturtamaması gibi etkenler nedeniyle matematik pek sevilmeyen bir derstir.

Ayrıca konuyu derste algılayıp o noktada bırakmak da ileride konuların unutulmasına ve soruların çözülememesini sağlamaktadır. Konu anlaşıldıktan sonra bol bol soru çözümü ile pratik yapılmalı, konular pekiştirilmelidir. Zamanla konuları kavradığını ve soruları çözebildiğini gören öğrenci matematiği sevmeye başlayacak ve dersinde de başarılı olacaktır. Çayyolu Matematik Özel Ders ekibimiz de bu konuya oldukça önem vermektedir.

Yalçın Algan ile Çayyolu Matematik Kursu

Çayyolu matematik kursu birçok ebeveynin ve öğrencinin ilgilenip takip ettiği bir sistematik özel ders sistemidir. Matematik dersinde gerekli başarıyı ve performansı göstermemesi durumunda özel ders takviyesi yapılmaktadır. Ancak özel dersi zayıf öğrencinin alması gerekliliği de doğru değildir. Öğretmen öğrenci ile birebir iletişimde olacağı için ne tür çalışma yöntemi izleyeceğini bilir.

Ankara’daki en uzman kadro ile Çayyolu Matematik Kursu olarak eğitim hizmeti sağlamaktayız. Öğrencilerimizin diledikleri başarıya ulaşabilmelerini amaç edinmiştir. Çocuklarınızın matematik özel dersi alması için www.matematikozelders.com linkini tıklayarak sorularınızın bütün yanıtlara ulaşabilirsiniz.

MATEMATİK WHATSAPP SORU ÇÖZÜM GRUBU