Ayt Matematik Özel Ders verdiğimiz öğrencilerimize matematik ve geometri sorularına nasıl yaklaşacağını gösterir bir ders notu vermekteyiz. 20 yıl boyunca özel ders vermekteyiz ve hangi öğrenci nerede takılır, sorulardaki püf nokta nedir bunları biliriz.

AYT Matematik Özel Ders 2022

Ayt Matematik Özel Ders öğrencilerimize sınavın tüm konu listesini yapıp kalan haftalara dağıtarak bir konu tablosu yapmaktayız ve bir nüshası öğrencimizde kalmaktadır. Öğrenci de öğretmen de o hafta hangi konu anlatılacağını bilir ve disiplinli olarak dersler planlanır. Konuların yetişmeme sorunu ortadan kalkar.

Öğrencimize sınava girmeden önce sınav sorusuna benzer soruları göstermektir ki sınavda o el pratikliğini kullanarak hem zamana ve hem de bilgiyi kullanmayı hızlı yapabilsin.

Ayt matematik özel dersimizi anlattığımız bir çok yer vardır. İsterseniz dersinizi evinizde daha rahat olabileceğinizi düşünerek evinizde de alabilirsiniz. Herhangi bir ücret farkı yansıtılmamaktadır.

Öğrencimizin seviyesini, el pratikliğini, sorulara yaklaşımını, eksik kaldığı konuları, hangi konuları bilip bilmediğini, konuları öğrenirken yüzeysel mi yok sa can alıcı noktaları ile mi öğrenmiş ölçmekteyiz. 

Ayt matematik özel dersimizde size özel ders notlarımızı föyler halinde vereceğiz. Bu her bir konu föyünde özenli konu anlatımı, basit orta zor sorular, deneme sınavlarından alınmış sorular, Ösym’nin yaptığı sınavlarda o konu ile ilgili püf noktalı olarak düşündüğü ve sorduğu sorular ve ödev soruları bulunmaktadır.

AYT Matematik Özel Ders Verenler

Ayt Matematik kursumuzda öğrencilerimize Profesyonel öğrenci koçluğu da yapmaktayız. 

Matematik dersinin öğretilmesinde yaşanan sıkıntıları çözmek adına yıllardır edindiğimiz tecrübelere dayanarak öğrencilerin matematik dersindeki temel eksiklerini gideriyoruz. Ayrıca işledikleri konularda hakimiyet sağlamaları için uyguladığımız tam öğrenme modelleriyle matematik dersini kolay anlaşılır ve keyifli hale getiriyoruz.

Ayt matematik kursu verdiğimiz öğrencilerde matematik fobisini matematik tutkusu haline dönüştürüyoruz. Odaklanamama , öğrenme güçlüğü ,isteksizlik, ilgisizlik, ders başına oturamama, bir türlü plan yapamama gibi problemleri olan öğrencilere yönelik özel çalışmalar yapıyoruz.

Matematik şüphesiz ki en çok korkulan derslerden biridir. Formüller, rakamlar, hesaplamalar herkese çok da çekici gelmez. Hatta birçok öğrencinin korkulu rüyası matematik sorularıdır. Bu soruları çözmek bile istemiyor, her zaman doğru cevabı bulamayacağınız korkusu yaşıyorsanız, bizler size yardımcı olmak için buradayız.

Ayt Matematik herkesin kolayca anlayabileceği bir ders değildir. Özellikle kalabalık sınıflarda eğitim görüyor, sadece okuldan aldığınız eğitimle yeterli kalmaya çalışıyorsanız, matematik çığ gibi büyüyen bir korku yığını haline gelebilir. Bir öğretmenin kalabalık sınıflarda her öğrenci ile ilgilenmesi, hangi konuda eksikliğinin olduğunu bilmesi mümkün değildir. Özel ders alımında işte tam bu noktada başarı yakalanıyor.

Ayt matematik özel ders anlatan öğretmen, öğrencinin hangi konularda eksikliği olduğunu kolayca anlayacaktır. Matematik belirli temel kurallar ve teknikler üzerine kuruludur. Bu kurallar ve teknikler iyi öğrenilmez ise kısa sürede unutulur ve üzerine alınan bilgilerde eksiklikler yaşanır. Özel ders bu eksikliğin kapatılması için en uygun yöntemdir.

Başarılı eğitim kadromuz size matematik eksiğinizi kapatmanızı sağlayacak teknikleri öğretecektir. Kısa süre içerisinde matematik netleriniz de artışı, sınıf içerisindeki başarınız sizi şaşırtacaktır.

https://matematikozelders.com/matematik-whatsapp-soru-cozum-grubu/

 

Yorum bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.