8.Sınıf Matematik Özel Ders

8.Sınıf Matematik Özel Ders

8.Sınıf Matematik Özel Ders ile öğrencilerimize özellikle yeni nesil soruları yorumlama, analiz etme, problem çözme yeterlilikleri vurgulamaktayız. Uzaktan Eğitim ile 8.Sınıf Matematik Kursu

8.Sınıf Matematik Özel Ders 2022

Lgs sınavına yönelik kendi ödev testlerimiz ve nokta atış sorularımız üzerinden başarıya ulaştırmak amacındayız.8.Sınıf matematik özel dersimiz ister evinizde, ister uzaktan eğitim sistemimiz ile isterseniz de Kızılayda büromuzda birebir olarak alabilirsiniz.

Dershane yada okul sınıf ortamındaki gibi dış etkenler olmaz (sesler, öksürmeler, hapşırmalar, burun çekmeleri vs…) Öğrencimize en uygun öğrenme modelini geliştirerek sınav anında çözüme ulaşma hedefindeyiz.

Öğrencilerimize öncelikle Ösym ve Meb’nın soru hazırlama mantığından yola çıkmaktayız. 8.Sınıf matematik özel dersimizde piyasadaki yayınları inceleyerek güncel kazanım ve örnek sorular ile Lgs ye tam olarak hazır hale gelmekteyiz.

20 yıllık dershane ve özel ders tecrübemiz ile hangi öğrenci nerede takılır? sorulardaki püf nokta nedir? Çözüm yollarını öğrencimiz ile paylaşırız. Sınava kadar olan süreç haftalar ile tablo şeklinde konu analizi yapılarak öğrencimiz ile planlama yapılır. Öğrenci de öğretmen de hangi konular anlatılacağını bilir.

Yalçın Algan matematik özel ders
Yalçın Algan matematik özel ders

8.Sınıf LGS Matematik Özel Ders Verenler

İlk görüşme dersimizde kendimizi size tanıtmak amaçlı belgelerimizi göstermekteyiz.

Her bir konu föyümüzde özenli konu anlatımı, basit orta zor sorular, deneme sınavlarından alınmış sorular, Ösym ve MEB’inin tüm yaptığı sınavlarda o konu ile ilgili püf noktalı olarak düşündüğü ve sorduğu sorular ve ödev soruları bulunmaktadır. 19 yıldır dershane ve özel ders tecrübesine sahibiz.

8.Sınıf matematik özel dersimizde konuyu bitirdikten sonra konuyu özetleyişi kavram haritaları yaparak soru çözümlerinde bu kavram haritaları bize ışık tutmaktadır.

Türkiye çapında Whatsapp Matematik Soru Çözüm grubumuz sayesinde çözülmeyen sorularınız kalmayacak. 5 Öğretmen arkadaşınız sorularınızı çözmek için grubumuzda görev almaktadırlar.

Konular görülmeye başladıkça eski konuların unutulmaması için tarama sınavı, Birkaç konuyu birbirine bağlayan soruları, Deneme soruları, ile öğrenilen bilgilerin unutulmamasını sağlamaktayız.

Zamanını belirlemenin tamamen size ait olduğu özel ders imkanımızdan faydalanabilirsiniz, özel derslerimizde süre kısıtlaması yoktur.
Öğrencilerin kabusu olan ortak sınavlar 8.sınıfı da kabusa çevirmektedir. Bu sınıfta öğrencilere özel dersin yanında özel çalışma programı hazırlamak gerekmektedir. Bu çalışma programı özel dersle birbirini tamamlayıcı format ta uzun süreli programa tabi tutularak hazırlanması gereklidir.

8.Sınıf LGS Matematik Özel Ders Fiyatları

Matematik konularında test tekniklerini ve pratik yolları öğrenmelidir. Matematik ve Geometri konularını eksiksiz öğrenmek için, Giderek zorlaşan sınav sisteminde diğer rakiplerinden her zaman önünde olmalıdır. İşte bizde sizi Sistemli Özel Matematik Dersi ile hazırlıyoruz.

Dershanede çalışan öğretmenin düşük ücretle çalışması, Çok sayıda derse giriyor olması, öğretmenin performansını düşürmekte ve artık sadece soruya cevap veren öğrencilerle derse devam etmesine neden olmaktadır.

Velilerin bu konuda duyarlı olması durumu biraz olsun düzeltse de öğretmen yavaş anlatırsa elindeki yıllık plana göre konuları yetiştirmesi mümkün olmayacaktır.

Sınavda ki başarıya olduğu gibi öğrencinin sağlam temellerle atılmış bir matematik bilgisinin oluşması sağlanır. Aldığı özel derslerle disiplinli ve kendi isteğine bağlı bir çalışma programı edinir.

Öğrenci 8.sınıf matematik özel dersinin yararları olup olmadığını ortak sınavlarda aldığı sonuçlarla görür. Böylece temeli sağlam bilgiyi çabuk algılayabilecek sınavda hızlı çözüm üretebilecek seviyeye gelir. Öğrenci almış olduğu başarısız sonuçlardan dolayı bunalım yaşıyor olabilir.