Matematik Özel Ders & Uzaktan Eğitim & Matematik Soru Çözüm - 16.01.2021
Matematik Özel Ders – Uzaktan Eğitim ve WhatsApp Soru Çözüm Grubu

Yks Matematik Özel Ders

Yks Matematik Özel Ders
blank

Yks Matematik Özel Ders başlı başına bir disiplinli çalışma işidir. Tam da bu durumda yks uzaktan eğitim matematik özel ders bir girişim, bir adım atmak anlamında eylemsizliği yok eder. 

Yks Matematik Özel Dersler İle Başarıyı Yakalayın

Konuları kalan haftalara dağıtarak bir konu tablosu yaparız. Çünkü öğrencimizde de öğretmen de o hafta hangi konu anlatılacağını bilir. Disiplinli olarak dersler planlanır. Konuların yetişmeme sorunu ortadan kalkar.

Yks matematik özel dersimizde amacımız öğrencimize sınava girmeden önce sınav sorusuna benzer soruları göstermektir ki sınavda o el pratikliğini kullanarak hem zamana ve hem de bilgiyi kullanmayı hızlı yapabilsin. 

Derslerimizi isterseniz evinizde daha rahat olabileceğinizi düşünerek evinizde de alabilirsiniz. İlk görüşme dersimizde kendimizi size tanıtmak amaçlı belgelerimizi göstermekteyiz.

Her bir konu föyümüzde özenli konu anlatımı, basit orta zor sorular, deneme sınavlarından alınmış sorular, ösym ve meb’nin tüm yaptığı sınavlarda o konu ile ilgili püf noktalı olarak düşündüğü ve sorduğu sorular ve ödev soruları bulunmaktadır.

matematik-ozel-ders
matematik-ozel-ders

Uzaktan Eğitim Yks Matematik Özel Ders

Uzaktan Eğitim Yks Matematik Özel Dersimizde öncelikle hangi öğrenci nerede takılır, sorulardaki püf nokta nedir bunları 20 yıllık tecrübemiz ile öğrencilerimizin de bu noktalarda takılacağını düşünürüz ve hatırlatmalarımızı yaparız. Öğrencimiz ile kalan haftalar ve konuların listesini yaparız.

19 yıldır dershane ve özel ders tecrübesine sahibiz. Öğrencilerimize verdiğimiz ödevleri whatsapp üzerinden çözülüp çözülmediğini kontrol amaçlı takip ederiz.

Matematikte sürekli tekrarlayan başarısızlıklar, alınan zayıf notlar, farklı isimlerle her zaman karşımıza çıkacak olan sınavlarda alınan eksi netler gibi sonuçlar bu korkuyu daha da büyütür. 

Öğrencilerin başarısızlığından sadece onları suçlamak da aslında pek doğru değildir. Çünkü eğitim sisteminiz içerisinde de bir takım yanlışlıklar yok. Bunun yanında başarısız öğretmenleri de ilave etmek yerinde olabilir. Örnek vermek gerekirse, müfredatta çok ağır konuların bulunduğunu söylemek mümkündür. Öğretmen ise hazırlanan yıllık plana göre hareket ettiği için sınavda öğrencinin notunu verir ve devam eder.

Konunun kavranılıp kavranılamadığının da bazı öğretmenler tarafından önemsenmeyebiliyor. Sonuç olarak başarısızlık, ve öğrenilmesi gereken ancak öğrenilmeyen bir konu öğrencinin omuzlarında kalıyor.

Biz eğitimci olarak hayatımızda basit olan bu sayılar sistemini öğrencilerimize anlaşılır bir dilde anlatmak ve anlattıklarımızı kavratmak tek hedefimizdir. Bu hedefimiz doğrultusunda öğrencimizin matematik dersine olan ilgisini artırmak ve başarıya çıkan yolda bir adım daha ileriye taşımak tek amacımızdır.

Matematik öncelikle öğrenilirken sorgulanmaması gereken bir derstir. Neden matematik öğreniyoruz değilde, acaba matematik öğrenmek benim için neden zor bunu sormalıyız kendimize.

2020 Yks Matematik Özel Ders Tecrübemiz

Çevreden aldıkları olumsuz etkiler ve matematiğe bakış açısından kaynaklanan odaklanamama , öğrenme güçlüğü, isteksizlik, ilgisizlik, ders başına oturamama, bir türlü plan yapamama gibi problemler matematiğin öğrenilemeyeceği izlenimi bırakmaktadır. İşledikleri konularda hakimiyet sağlamaları için uyguladığımız tam öğrenme modelleriyle Yks matematik özel dersini kolay anlaşılır ve keyifli hale getiriyoruz.

https://matematikozelders.com/matematik-whatsapp-soru-cozum-grubu/
blank
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.