22.02.2024 - Matematik Özel Ders & Öğretmen Platformu Sitemize Hoş Geldiniz

Ümitköy Matematik Özel Ders

Ümitköy Matematik Özel Ders
REKLAM ALANI

Matematik öğretmeni Yalçın Algan, dersleri ister evinizde ister ortak bir noktada ya da Kızılay’da ofiste yapmaktadır. Derslerimiz birebirdir. Ancak, ücretsiz ilk dersimizde öğrencinin seviyesi ölçülerek haftada kaç saat ders alması gerektiği veli ile birlikte karar verilir.

Ümitköy Matematik Özel Ders 2023

Ankara’da birebir ders veren, 20 yıla yakın dershane ve özel ders deneyimine sahip öğretmenden özel ders alabilirsiniz. Lakin dersleri istenilen seviyede olmayan öğrencilerimizin derslerine yardımcı oluyoruz. Elinden gelenin daha da iyisini yapmak isteyen başarılı öğrencilerimize de, onların seviyelerine uygun yöntemlerle ders vermekteyiz.

Matematik, sevilmeyen derslerin arasında en ön sıradadır. Kimi sayısal alanda yetenekli iken, kimi de sözel alanda yeteneklidir. Böylece, matematiksel yeterliliğin kazanması için öğrencinin yaşı ve seviyesine uygun analizler sağlanır. Dersin farklı yöntemlerle işlenmesi sağlanır. Matematiğin zor bir ders olduğunu algısı değiştirilip, matematiğe karşı olumlu bir tavır geliştirilmesi sağlanmaktadır.

Ümitköy Matematik Özel Ders ekibi olarak öğrencilerimize matematiği sevdirmeyi ve öğretmeyi amaçladık.

Ümitköy Matematik Özel Ders Verenler

Özel dersin gerekliliği, öğrencinin derslere karşı ilgisizliği ve motivasyon eksikliğinden kaynaklanır. Böylece, öğrenciler kalabalık sınıf ortamında dersin anlaşılmamasına ve dersten soğumaya neden olan faktörlerin önüne geçmek için özel ders talebinde bulunurlar. 

Matematik Özel Ders ekibi olarak, üzerimize düşeni yapmaya çalışmaktayız. Öncelikle, gelecek nesillerin ihmal edilmemesi adına, koçluk hizmetimizi titizlikle yapmaktayız. Özel derste öğrenciyi birebir takip ederek, eksikliklerini gidermek için bir program oluşturmaktayız. Böylece, konu anlatımı ve bol bol soru çözümü ile derse hakimiyetleri artacak ve başarılı olacaklardır.

Ümitköy Matematik Özel Ders Ücretleri

  1. Zamanın verimli kullanılması
  2. Öğrenci-veli isteği ile uygun zaman aralıklarının seçilmesinin mümkün olması
  3. Öğrencinin doğru ve kalıcı öğrenmesi
  4. Ders programına uyarak zamanla kendi doğru çalışma yöntemini keşfetmesine imkan vermesi

özel dersi alınması gereken bir öğrenme yöntemi yapmaktadır.

Özel ders alırken dikkat edilmesi gereken hususlar:

  • Öğretmen, öğrencinin seviyesine uygun donanım ve beceriye sahip olmalıdır.
  • Özel dersin profesyonellerin işi olduğu unutulmamalıdır.
  • Konu anlatımlarından ve soru çözümlerinden sonra sıra konu testlerine gelir . Testler sonucu analiz edilerek çıkan eksikler göz ardı edilmez. Telafi edilir.
  • Eğitime yapılan harcamadan kaçınmamak, kendi kendine öğrenmeye çalışsın dememek gereklidir. Öğrencinin özel ders ile desteklenmesi hem zaman kaybını önleyecek hem de konuyu öğrenmiş olmasını sağlayacaktır. Bol soru çözümleriyle de başarıya yaklaşacaktır.

Biz de matematik özel ders ekibi olarak, çocuklarımızın yeteneklerinin ortaya çıkmasını sağlayarak özgüven kazanmalarını destekliyoruz. Başarı yolunda adım adım güvenle ilerlemek için BURAYA TIKLAYARAK detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Hemen Ara