Matematik Özel Ders & Uzaktan Eğitim & Matematik Soru Çözüm - 02.09.2020
Matematik Özel Ders – Uzaktan Eğitim ve WhatsApp Soru Çözüm Grubu

Ümitköy Matematik Özel Ders

Ümitköy Matematik Özel Ders
blank

Ümitköy matematik özel ders öğretmeni Yalçın Algan dersleri ister evinizde ister ortak bir noktada ya da Kızılay’da ofiste yapmaktadır. Derslerimizi birebirdir.

Ancak ücretsiz ilk dersimizde öğrencinin seviyesi ölçülerek haftada kaç saat ders alması gerektiği veli ile birlikte karar verilir.

YALÇIN ALGAN İLE ÜMİTKÖY MATEMATİK ÖZEL DERS

Ankara’nın birebir ders veren matematik alanında 20 yıla yakın dershane ve özel ders deneyimli öğretmenden özel ders alabilirsiniz. Dersleri istenen seviyede olmayan ve daha da iyisini yapmak isteyen başarılı öğrencilerimize de onların seviyelerine uygun yöntemlerle ders vermekteyiz.

Matematik sevilmeyen derslerin arasında en ön sıradadır. Kimi sayısal alanda yetenekli iken kimi de sözel alanda yeteneklidir. Bu yüzden matematiksel yeterliliğin kazandırılması için öğrencinin yaşı ve seviyesine uygun analizler yapılarak, dersin farklı yöntemlerle işlenmesi gerekmektedir. Matematiğin zor bir ders olduğunu algısı değiştirilip matematiğe karşı olumlu bir tavır geliştirilmesi sağlanmaktadır. Ümitköy Matematik Özel Ders ekibi olarak öğrencilerimize matematiği sevdirmeyi ve öğretmeyi amaçladık.

Özel ders gerekliliği, öğrencinin derslere karşı ilgisizliği ve motivasyon eksikliği ya da kalabalık sınıf ortamı gibi dersin anlaşılmamasına ve dersten soğumaya neden olan faktörlerin önüne geçmesini sağlamaktadır.

Ümitköy Matematik Özel Ders ekibi olarak üzerimize düşeni yapmaya çalışmaktayız.  Öncelikle gelecek nesillerin ihmal edilmemesi adına özel derste öğrenciyi birebir takip edip eksikliklerini bularak bir program oluşturmaktayız. Böylece konu anlatımı ve bol bol soru çözümü ile derse hakimiyetleri artacak ve başarılı olacaklardır.

Ümitköy Matematik Kursu

Kursumuzu ders alırken dikkat edilmesi gereken hususlar:

  • Öğretmen, öğrencinin seviyesine uygun donanım ve beceriye sahip olmalıdır.
  • Özel dersin profesyonellerin işi olduğu unutulmamalıdır.
  • Konu anlatımlarından ve soru çözümlerinden sonra konu testleri yapılarak incelenmeli ve çıkan eksikler göz ardı edilmeyerek telafi edilmelidir.
  • Eğitime yapılan harcamadan kaçınmamak, kendi kendine öğrenmeye çalışsın dememek gereklidir.  Öğrencinin özel ders ile desteklenmesi hem zaman kaybını önleyecek hem de konuyu öğrenmiş olmasını sağlayacaktır. Bol soru çözümleriyle de başarıya yaklaşacaktır.

Zamanın verimli kullanılması, öğrenci-veli isteği ile uygun zaman aralıklarının seçilebilir olması, öğrencinin doğru ve kalıcı öğrenmesi ve ders programına uyarak zamanla kendi doğru çalışma yöntemini keşfetmesine imkan vermesi özel dersi alınması gereken bir öğrenme yöntemi yapmaktadır.

Biz de Ümitköy matematik kurs ekibi olarak, çocuklarımızın yeteneklerinin ortaya çıkmasını sağlayarak özgüven kazanmalarını destekliyoruz.  Başarı yolunda adım adım güvenle ilerlemek için www.matematikozelders.com linki üzerinden detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

blank
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.