WhatsApp Hemen Ara
Ücretsiz İlk Ders ( 506 621 2222 ) - Yalçın ALGAN
WhatsApp Hemen Ara
Genel

Ücretsiz İlk Ders

Evet doğru Ücretsiz İlk Ders öğrencimiz ile sohbet ederek diplomamızı ve koçluk belgelerimizi gösteririz. Matematik Özel Ders ön bilgilendirme görüşmesinde Öğrenci koçluğumuz hakkında bilgilendirme yaparız. hedeflerini, günlük ders tekrarı ve soru çözümü yapıp yapmadığı, ders çalışma planı var mı?

Ücretsiz İlk Ders

Öğrencimiz için özel hazırlanan seviye ölçen testimizi çözmeye başlamasını sağlarım. Sorularımız 21 yılın  tecrübesi ile hazırladık. Biz bu sorular ile öğrenci konuyu çalışırken konunun temel kurallarını tam öğrenmiş mi, konu ile ilgili ÖSYM sorularını çözmüş mü, seviyesini ölçer, kendi eksiklerini görmesini sağlarız.

Öğrencinin kalem kullanışından, soruyu çözme süresi, işlem önceliğini, çözüm için kullanılacak olan boşlukların kullanımı, soru cümlelerini anlayıp anlamadığı, cevap şıklarını kullanıp kullanamadığı, test tekliklerini biliyor mu?

Girecek olduğu sınav hakkında bilgi veririz. ÖSYM’nin yaptığı tüm sınavları inceleyerek özel ders notlarımızı hazırlamaktayız.

Ders notlarımızı ve kullanabileceğimiz yayınları söyleriz.

Dersi verebileceğimiz yerleri ( evinizde yada Kızılay’da ) anlatırım.

Sınava Kadar Olan Yıllık Ders Planımızda Temel Matematik, Problemler, Geometri, Tablo Grafik, Sayısal Mantık, Matematik 2 bölümlerinin tüm konularını kalan haftaların tamamına bölüyoruz, biz de hangi tarihte hangi konuyu anlatıyoruz, öğrenci de hangi tarihte hangi konu anlatılacak bilmesi gerekmektedir.

Öğrencilerimize hediyelerimiz olmakta, 09 Rotring kalem, Mikrofonlu kulaklık, Not defteri, vs…

Öğrencimizi ÜCRETSİZ olarak WhatsApp Matematik Soru Çözüm Grubumuza ekleyerek yapamadığı soruları sormasını sağlıyoruz. Grubumuzda 5 Matematik öğretmeni soru çözümü yapmaktadır.

Kazandırdığımız Yüzlerce Öğrenciler Referansımızdır. Gerektiğinde Veli bilgisi paylaşılacaktır.

Neden İlk Ders Ücretsiz ?

Ders ücretimizden bahsederiz. Haftada 1 gün ve 2 Saat ders anlatırız. Peşin Ödemelerde %20 ye yakın  İndirim Uygulanarak ilk ders sonunda 1280TL talep edilir. (2021)

Ayrıntılı Bilgi için İletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Matematik Öğretmeni Yalçın ALGAN

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu