Tyt Matematik Özel Ders ile Ösym’nin yaptığı Tyt sınavında başarılı olmak matematik öğretmeni yalçın Algan ile daha kolaydır. Ancak bu çoğu öğrenciler için çok kolay değildir, daha gerçekçi bir ifade ile söylemek gerekirse; öğrenciler matematikte başarılı olmanın zor olduğunu sanmaktadır.

Tyt Matematik Özel Ders 2022

Tyt matematik Özel Ders öğrencilerimize sınavın tüm konu listesini yapıp kalan haftalara dağıtarak bir konu tablosu yapmaktayız ve bir nüshası öğrencimizde kalmaktadır. Öğrenci de öğretmen de o hafta hangi konu anlatılacağını bilir ve disiplinli olarak dersler planlanır. Konuların yetişmeme sorunu ortadan kalkar.

Tyt matematik özel dersimizde amacımız öğrencimize sınava girmeden önce sınav sorusuna benzer soruları göstermektir ki sınavda o el pratikliğini kullanarak hem zamana ve hem de bilgiyi kullanmayı hızlı yapabilsin.

Tyt matematik özel dersimizi anlattığımız bir çok yer vardır. İsterseniz dersinizi evinizde daha rahat olabileceğinizi düşünerek evinizde de alabilirsiniz. Herhangi bir ücret farkı yansıtılmamaktadır

Tyt Matematik Özel Ders Verenler

Tyt Matematik Özel Derse başlamadan önce ücretsiz ilk dersimizde öğrencimizin seviyesini, el pratikliğini, sorulara yaklaşımını, eksik kaldığı konuları, hangi konuları bilip bilmediğini, konuları öğrenirken yüzeysel mi yok sa can alıcı noktaları ile mi öğrenmiş ölçmekteyiz.

Tyt matematik kursumuzda size özel ders notlarımızı föyler halinde vermekteyiz. Bu her bir konu föyünde özenli konu anlatımı, basit orta zor sorular, deneme sınavlarından alınmış sorular, ösym ve meb’nin tüm yaptığı sınavlarda o konu ile ilgili püf noktalı olarak düşündüğü ve sorduğu sorular ve ödev soruları bulunmaktadır.

Tyt matematik kursumuzda konuyu bitirdikten sonra konuyu özetleyici kavram haritaları yaparak soru çözümlerinde bu kavram haritaları bize ışık tutmaktadır. Öğrencilerimize verdiğimiz ödevleri WhatsApp üzerinden çözülüp çözülmediğini kontrol amaçlı takip ederiz.

İyi işlem yeteneğim var, fakat konu eksiklerim var. İyi işlem yeteneği olan öğrencilerimiz şunu bilmelidirler.

iyi işlem yeteneğinizin olması yeni konuları öğrenebilirsiniz. Hiç bilmediğiniz bir konudan başlamaktansa biraz bildiğiniz konuları daha detaylı çalışmalısınız. 

Konuları biliyorum fakat işlem hataları yapmakta iseniz matematiğe karşı bir yeteneğiniz var demektir. Bu sorunu da bol soru çözerek giderebilirsiniz. Konu sonunda o konuyla ilgili farklı kaynaklarda neler sorulmuş inceler ve çözmeye çalışırsanız çok soru çeşidi görmüş olursunuz. Lütfen soruları çözdükten sonra cevap anahtarıyla karşılaştırınız. Yapamadığınız soruları kesinlikle çözdürün üz. 

Soruları önce anlamalısınız. Acele etmeyin. Dikkatinizi toplamaya çalışın. Soru çözmezseniz kolay bir konuymuş deme şansınız yoktur demektir.

Neden Tyt Matematik Özel Ders

• Öğrenciniz kalabalık sınıf ortamlarında kayboluyorsa,

 Öğretmenlerin anlattıklarını anlamıyorsa nedeni o konuya bakış açısında gizli,

• Okulda veya kursta anlamadığı konuları öğretmenine sormuyorsa ya da soramıyorsa,

• Ders çalışmayı sevmiyorsa yani nereden başlayacağını bilmiyorsa,

• Okuldaki ve Dershanedeki konularda konu biriktirdiyse konularında geri kaldıysa,

• Sınavlardan zayıf not aldıysa,

• Temel eksikliği nedeniyle yeni konuları öğrenemiyorsa,

• Puanları düşmeye başladıysa,

tehlike çanları çalmaya başlamıştır. Matematik Özel Ders ile takviye etmenizi öneririz.

Tyt Matematik Özel Ders Fiyatları

Tüm korkularını bir kenara atmaya ve özel öğretmenin ile ilmik ilmik matematik dokumaya hazır mısınız!

Türkiye çapında WhatsApp Matematik Soru Çözüm grubumuz sayesinde çözülmeyen sorularınız kalmayacak. Matematik Öğretmeni arkadaşlarımız sorularınızı çözmek için grubumuzda görev almaktadırlar.

Ösym ve Meb’nin yaptığı tüm sınav sorularını inceler ve her yıl özel ders notlarımıza ekleriz. 

20 yıl boyunca özel ders vermekteyiz ve hangi öğrenci nerede takılır, sorulardaki püf nokta nedir bunları biliriz. Öğrencilerimizin de bu noktalarda takılacağını düşünmekteyiz. Tyt matematik özel ders verdiğimiz öğrencilerimize Matematik ve Geometri sorularına nasıl yaklaşacağını gösterir bir ders notu vermekteyiz.

Yorum bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.