WhatsApp Hemen Ara
Özel Ders Vermek İstiyorum. Özel Ders Ver
WhatsApp Hemen Ara
Genel

Özel Ders Vermek İstiyorum. Özel Ders Ver

Özel Ders Vermek İstiyorum. Nasıl Öğrenci bulabilirim ? Matematik özel ders koçuna ihtiyacım var. Özellikle çalışan velilerimiz Google ye “matematik özel ders” yazarak öğrencilerine özel ders öğretmeni aramaktadırlar.

Matematik Özel Ders Vermek İstiyorum

Öğretmen arkadaşlarım merhaba,

Sitemize üye olmak için yapılması gerekenler.

  1. Sitemize üye olmak, özel ders koçluğu alarak özel ders vermek istiyor musunuz? Sitemize 1 yıl üye olmak için sizin 1 saat özel ders ücretinize karşılık gelen ücreti size bildirilen İban numarasına göndermelisiniz.
  2. Sitemize aşağıdaki linkten üye olarak ilan oluşturabilirsiniz.
  3. Size özel ders bulmanız için sitemize üye olan öğretmenlerin bulunduğu telegram grubu üzerinden özel ders koçluğu bilgilendirmeleri yapılır.
  4. 1 yıl içinde özel ders bulamadığınız takdirde ödediğiniz ücret iade edilir.

Özel dersler arasında en çok talep gören de matematik özel dersleridir. Matematik özel ders vermek gerekliliği sebebi ile öğrenciler için büyük önem taşır. Özellikle dikkat dağınıklığı olan, kolay odaklanamayan, programsız çalışamayan öğrencilerin eğitim kalitesinin artması için mutlaka özel ders takviyesi almalıdır. Ve onun kişisel özelliklerini göz önünde bulundurarak daha onun eğitimine daha iyi destek olur. Öğrencinin çalışma prensiplerini bilir, ödev yönetimini etkili bir şekilde gerçekleştirir ve ona en uygun ders çalışma planını hazırlayabilir.

Matematik özel ders vermek istiyorum. Sitemize üye olarak ücretsiz özel ders koçluğu eğitimi ile matematik özel ders vermek isteyenler grubumuza katılabilirsiniz. 23 Yıllık özel ders tecrübem ile siz de nasıl öğrenci bulabilirsiniz, bulunduğunuz ilde şubemiz olabilirsiniz. Özel ders notlarımızı birleştirebilir daha bir çok projeyi beraber gerçekleştirebiliriz. Bulunduğun ilde tanınmış bir öğretmen olabilirsin. Sevdiğin mesleği daha da severek yapabilirsin. Ülkemizdeki eğitim sisteminde yetersizlik, özel ilgili öğretmenler tarafından ücretli olarak sağlanmaktadır.

Matematikten özel ders istiyorum dediğinizi duyar gibiyim.

Teşekkür ederim. Matematik Öğretmeni Yalçın ALGAN ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu