Özel Ders Matematik

 • ÖğretmenYalçın Algan
 • AdresBelirtilmedi
 • TelefonBelirtilmedi
 • GSM05066212222

Öğretmen Hakkında

Öğretmeninizden özel ders almadan önce matematik seviyenizi ölçmesini istemelisiniz. Bilgi düzeyinize göre özel ders sizi başarıya taşıyacaktır.

Ülkemizde eğitim sisteminde kişilerin başarısını ölçmek için, birçok sınav uygulanır. Girilen sınavların hepsini ayrı bir özelliği ve amacı bulunur. Girilen sınavların hepsinde başarılı olmak için, eğitim düzeyinin iyi olması şarttır. Bazen öğrencilerin okulda aldığı eğitimler yeterlidir olmaz. Bunu özel dersler ile desteklemek gerekir. Özellikle de özel ders matematik çok önemlidir. Bütün sınavlarda matematik ağırlıklı sorular çıkar.

Ankara Özel Ders Matematik 2023

Özel dersin birçok faydası vardır. En çok tercih edilen özel ders matematik denilebilir. Bunun sebebi, öğrencinin okulda dersi yeteri kadar anlamamasından kaynaklanır. Özel ders ile birlikte, öğretmen ve öğrenci arasında daha iyi bir bağ oluşur ve öğrenci dersi daha iyi anlar.

Özel dersler arasında matematik çok ilgi görür. En önemli derelerden biridir. Özellikle programlı çalışmayı seven, dikkat dağınıklığı olan öğrenciler için, özel ders çok avantajlı olacaktır. Özel ders ile birlikte, eğitim kalitesi de artış gösterir. Özellikle son yıllarda matematik, İngilizce gibi derslere yoğun bir ilgi vardır. Öğrencilerin daha başarılı olmasını sağlar ve birçok katkısı bulunur. Bunun için matematikozelders.com sitemizden hizmet ve bilgi alabilirsiniz.

Özel Ders Matematik Almanın Faydaları;

 • Kaliteli bir ortam oluşmasını sağlar.
 • Okulun eğitimine ek olarak fayda sağlanır.
 • Okulda sormaya fırsatı bulunamayan her şey özel derste sorulur.
 • Öğretmen tarafından iyi bir ders programı hazırlanır.
 • Sınavlar için öğretmen bir rehber görevi ve yapar.
 • Okuma ve anlama becerisi daha iyi olur.
 • Matematik alanında daha fazla donanım sağlar.
 • Soruları daha pratik çözmeye imkân sağlar.
 • Matematik dersi daha çok sevilir ve öğrenci de istek artar.

Özel ders matematik öğrencilerimize öncelikle ÖSYM ve MEB’nın soru hazırlama mantığından yola çıkarak piyasadaki yayınları inceleyerek yılların tecrübesi ile hazırladığımız özel ders notlarının yanı sıra piyasadaki elit yayınları da çözmesini tavsiye etmekteyiz.

Her öğrenci matematik dersinde başarılı olabilir. Önemli olan özel ders matematik ile programlı çalışma, konuları iyi anlama ve sürekli soru çözmektir. Bunu istemek ve konuları pekiştirmek için detaylı çalışma gerçekleştirmek, öğrencilerin sınavlarda başarılı olmasına olanak tanıyor. Hiçbir öğrenci kesinlikle okuldan aldığı eğitimle sınırlı kalmamalıdır.

Okuldan alınan eğitim sadece belirli bir temel oluşturur. Fakat sınavlarda başarılı olmak için yeterli değildir. O yüzden mutlaka birbirinden farklı matematik konuları tam olarak anlaşılmalı, çözülemeyen sorular hakkında farklı yollar öğrenilmelidir.

Özel Ders Matematik Ücretleri

Bunu gerçekleştirmek içinse Özel Ders Matematik büyük öneme sahiptir. Her matematik konusu üzerinden soruların farklı çözüm yolları ve metotları doğru şekilde anlamak öğrencinin sınavlarda öz güvenli şekilde soruları çözmesine ve başarılı olmasına fırsat vermektedir. Özel Ders Matematik Ücretleri serbest piyasa ve Matematik öğretmenlerinin dışında öğrencilerinde sistemde olması ücretleri düşürmektedir.

20 yıl boyunca özel ders vermekteyiz ve hangi öğrenci nerede takılır, sorulardaki püf nokta nedir bunları biliriz. Öğrencilerimizin de bu noktalarda takılacağını düşünmekteyiz.

Özel ders matematik verdiğimiz öğrencilerimize Matematik ve Geometri sorularına nasıl yaklaşacağını gösterir bir ders notu vermekteyiz.
özel ders matematik öğrencilerimize sınavın tüm konu listesini yapıp kalan haftalara dağıtarak bir konu tablosu yapmaktayız ve bir nüshası öğrencimizde kalmaktadır. Öğrenci de öğretmen de o hafta hangi konu anlatılacağını bilir ve disiplinli olarak dersler planlanır. Konuların yetişmeme sorunu ortadan kalkar.

Ankara özel ders matematik ile amacımız öğrencimize sınava girmeden önce sınav sorusuna benzer soruları göstermektir ki sınavda o el pratikliğini kullanarak hem zamana ve hem de bilgiyi kullanmayı hızlı yapabilsin.
özel ders matematik anlattığımız bir çok yer vardır. İsterseniz dersinizi evinizde daha rahat olabileceğinizi düşünerek evinizde de alabilirsiniz. Herhangi bir ücret farkı yansıtılmamaktadır.

İlk görüşme dersimizde kendimizi size tanıtmak amaçlı belgelerimizi göstermekteyiz. Öğrencimizin seviyesini, el pratikliğini, sorulara yaklaşımını, eksik kaldığı konulaı, hangi konuları bilip bilmediğini, konuları öğrenirken yüzeysel mi yok sa can alıcı noktaları ile mi öğrenmiş ölçmekteyiz.

Özel ders matematik ‘te konuyu bitirdikten sonra konuyu özetleyici kavram haritaları yaparak soru çözümlerinde bu kavram haritaları bize ışık tutmaktadır.

Öğrencilerimize verdiğimiz ödevleri Whatsapp üzerinden çözülüp çözülmediğini kontrol amaçlı takip ederiz. Özellikle hafta sonları 5 saat süren matematik kamplarımız sayesinde öğrenciler öğretmenler eşliğinde sorular çözer ve ders çalışmaları sağlanır. Online matematik testlerimiz ile farklı sorular görme şansına sahiptirler. Online video dersler ile konuları tekrar tekrar dinleyebilirler

Öğrenciler için profesyonel bir anlayışla farklı yöntemler dahilinde sunulan özel ders matematik adına geniş bir yelpaze sağlanıyor. Alanında tecrübe sahibi ve uzman matematik öğretmenleri, yılların getirdiği dershane tecrübesiyle kaliteli destek sunmaktadır. Öğrencilerin eksik okudukları konu hakkında ders alabilmek için farklı şehirlerden öğretmenlere ulaşabilir. Veliler site üzerinden öğretmenlerin iletişim bilgilerini alarak onlarla birebir bağlantı kurabilir. Böylece öğretmen hakkında daha detaylı ve geniş bilgi alınarak güven içerisinde çocuklar özel ders matematik alabilir.

Her gün sayısız öğrencinin ve velinin ziyaret ettiği site bünyesinde, Türkiye’nin farklı şehirlerden öğretmen ve öğrenciler bir araya geliyor. Kendi yöntemleri ve metotları bulunan değişik anlayışa sahip matematik öğretmenlerine site üzerinden ulaşabilirsiniz. Öğretmenlerin öz geçmişleri ve iletişim bilgileri detaylı bir şekilde sunulmaktadır. Böylece Yalçın ALGAN özel matematik dersi hakkında farklı konular üzerinden en güvenilir eğitim öğrencilere sunuluyor. Site özellikle velilere seçim imkanı sağlamaktadır. Hiç İnternet üzerinden araştırmaya gerek olmadan site kapsamında farklı öğretmenlerle irtibat kurabilir; çocuklar için uygun olduğu düşünülen öğretmenlerden profesyonel eğitim alınabilir.

Özel Ders Matematik Verenler

Özel ders ile size özel ders notlarımızı föyler halinde vereceğiz. Bu her bir konu föyünde özenli konu anlatımı, basit orta zor sorular, deneme sınavlarından alınmış sorular, ÖSYM ve MEB’nin tüm yaptığı sınavlarda o konu ile ilgili püf noktalı olarak düşündüğü ve sorduğu sorular ve ödev soruları bulunmaktadır.

Matematik konusunda sınavlarda başarılı olabilmek için farklı soruların değişik çözüm metotlarını öğrenmek gerekmektedir. Bunu gerçekleştirmek içinse öğrenciler yapamadıkları soruları birebir uzman eğitmenlere sorarak sağlamalıdır. Site öğrenci ve öğretmenleri ortak bir çatı altında toplamak için özel bir platform sunmuş durumda. Bu sayede özel ders matematik üzerinden tüm öğrenciler profesyonel etmenlerden destek alabilir, anlamadığı ve çözemediği sorular hakkında detaylı bilgiye ulaşabilir.

Günümüz piyasasında çocukları özel eğitim kurumlarına göndermek oldukça yüklü bir külfet ortaya çıkarmaktadır. Fakat birebir olarak sadece matematik dersinden öğrencilere eğitim, bu site üzerinden elde edilebilir. Detaylı iletişim bilgileri üzerinden öğretmenlere ulaşabilir, onların metotlarını, tecrübelerini ve fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Böylece çocuklarınız için en doğru özel ders matematik eğitimini sağlamanız mümkün. Ayrıca site bünyesinde video, test çözümü, uzaktan eğitim ya da WhatsApp grubu gibi farklı kategorilerle kaliteli bir destek sunulmaktadır.

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Öğretmenden Haberler

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş
0 506 621 2222

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.