Online Matematik Dersi

  • ÖğretmenYalçın ALGAN
  • Adresİzmir Caddesi Necip Bey Apartmanı No : 22 Çankaya/Ankara
  • TelefonBelirtilmedi
  • GSM0506 621 2222

Öğretmen Hakkında

Tüm sınavlara ve ara sınıflara yönelik online derslerimizi incelemek ve hemen başvurmak için ziyaret et. Yalçın Algan ile online matematik derslerine başla.

Uzaktan eğitim matematik dersleri için internete bağlanabilen bilgisayar, tablet yada cep telefonunuzun bulunması yeterlidir. Online dersler laptop yada masa üstü bilgisayarlardan takip edildiğinde daha iyi verim alınmaktadır. Birebir özel derste başarı ve memnuniyet oranı %100’e yaklaşmaktadır.

Online Matematik Dersi

Online matematik özel ders 1. ,2. , 3. , 4. , 5. , 6. , 7. ,8. , 9. ,10. , 11. ve 12. sınıf öğrencileri, üniversite öğrencileri ve diğer tüm adaylar için verilmektedir.

BİLSEM, Devlet Parasız Yatılı, LGS, YKS, DGS, YÖS, KPSS, ALES, ÖABT, AÖF, SAT kursu Görevde Yükselme ve Uzmanlık Sınavları için matematik dersinden birebir özel ders alabilirsiniz.

Online Matematik Özel Ders

Online matematik özel ders ile yüz yüze  matematik dersi arasında verimlilik açısından hiçbir fark bulunmamaktadır.  Online derslerden önce öğretmen ve öğrenci tarafından gerekli ön hazırlıklar yapılırsa, online birebir matematik derslerinden yüz yüze derslerden daha iyi verim alınmaktadır.

Online sınıf kurslarından çoğu zaman istenilen verim alınamamaktadır. Online birebir dersler yüz yüze yapılan derslerden daha verimli geçmektedir.  Online ders sistemimizi görmeniz için ilk örnek dersten ücret almıyoruz.

Online derslere memnun olduğunuz sürece devam edersiniz, dersi gördükten sonra ödemelerinizi haftalık olarak yapabilirsiniz.

Online Matematik Dersi ve Sınavlara Hazırlık

Matematik, geometri, fizik, kimya, biyoloji, Türkçe, edebiyat, tarih, coğrafya, sosyal bilgiler, fen bilgisi, din kültürü ve İngilizce derslerini online birebir özel ders şeklinde alabilirsiniz.

LGS, YKS ( TYT AYT YDT ) , DGS, ALES, KPSS, ÖABT vb. tüm sınavlara hazırlık için online özel ders alabilirsiniz.

Bütün sınavlarda matematik en önemli derslerin başında gelmektedir. Matematik dersinin puan getirisi çoğu sınavda diğer derslere göre çok daha fazladır. En iyiler arasında olabilmeniz için matematik dersinden  eksiklerinizi hızlı bir şekilde tamamlamalısınız.

En İyi Online Matematik Dersi

Normal ders ile online ders arasında verim açısından bir fark bulunmamaktadır. Ön hazırlık yapıldığında online dersler yüz yüze derslerden daha verimli geçmektedir. Matematik Öğretmeni Yalçın ALGAN ile görüşmeden karar vermeyiniz

Online matematik dersi için sabit internet, bilgisayar, kulaklık mikrofon ve web kamerasının bulunması ders verimini arttırmaktadır.

Bize buradan ulaşabilirsiniz.

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Öğretmenden Haberler

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş
0 506 621 2222

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.