WhatsApp Hemen Ara
Öğretmen Alım İlanları - Öğretmen Arıyoruz
WhatsApp Hemen Ara
Genel

Öğretmen Alım İlanları 2023

Öğretmen Alım İlanları, Öğretmen Arıyoruz, Öğretmen Arayanlar, kendine güvenen, kariyer hedefleri olan özel ders öğretmeni arıyoruz. 

Yıllarca okuyup atanma hayali kuran, hayalleri gerçekleşmeyip özel eğitim kurumlarında her gün saatlerce çalıştırılmak zorunda bırakılan, maaşını tam alamayan, zamanında maaşı verilmeyen, mobing yapılarak onca saat ders ve etütlere giren matematik öğretmeni arkadaşlarım bu durum hiç hoş değildir.

Matematik Öğretmen Alım İlanları 2023

Sene içinde, yaz tatillerinde ve özellikle YKS ve LGS gibi sınavlardan sonra öğrenciler kendilerine özel ders aramaya başlıyorlar. Hedefine odaklanan ve başarılı olmak isteyen öğrenciler ve velileri özel ders almak için pek çok öğretmen ile görüşüyorlar. Peki sizler de bu özel ders arayan öğrencileri bulmak ve onlara ihtiyacı olan eğitimleri vermek ister misiniz?

Platformumuz sayesinde, öğrencilerimiz sizin gibi başarılı öğretmenlerle kolay bir şekilde buluşabiliyorlar. Matematik alanında özel ders veren öğretmenleri tek bir çatı altında birleştiren sitemizde; YKS, LGS, KPSS ve daha pek çok sınav için özel ders veren öğretmenler bulunuyor. Sitemize üye olarak öğretmen alım ilanlarını takip etmenize gerek kalmadan bulunduğunuz ilde özel ders vererek tanınan bir öğretmen olursunuz. Sizler de platformumuza üye olarak kendinize öğrenci bulabilir ve özel ders verdiğinizi çok daha geniş bir çevreye yayabilirsiniz.

Ben de üniversiteyi yeni bitirdiğim zamanlarda gazetelerin iş ilanları bölümünde öğretmen arayan kurumlar bölümüne bakar görüşmelere giderdim. Bize verecekleri ücret çok düşük olduğundan hayal kırıklığı yaşardım.

Matematik Öğretmeni Arıyoruz çünkü; her gün sitemizi ziyaret eden binlerce öğrenci ve velimiz, kendisine uygun öğretmeni seçiyor ve hızla özel derslere başlıyor. Özellikle bu dönemde özel ders arayan öğrenci sayısının çoğaldığını ve öğretmenlere rağbetin arttığını belirtelim. Bu konuda size Matematik Öğretmeni Yalçın ALGAN özel ders koçluğu vererek özel ders bulmanızı garanti etmektedir.

Öğretmen Alım İlanları

Sizler de reklam ücreti vermemek ve özel ders verdiğinizi kısa yoldan çevreye duyurmak istiyorsanız kolaylıkla sitemize üye olabilir ve profilinizi düzenleyebilirsiniz. Uzmanlık alanlarınızı, verdiğiniz özel ders türlerini, özel ders ücretinizi ve geçmiş tecrübelerinizi yazarak öğrencilerimizin bilgisine sunabilirsiniz. Kaydolduktan çok kısa bir süre sonra pek çok öğrenci ile konuşacağınızdan ve özel ders sayınızı çok arttıracağınızdan kesinlikle eminiz. Hemen profilinizi oluşturun ve özel dersten ek gelir elde etmeye başlayın!

Özel Ders Öğretmeni Arayan Özel Ders Siteleri

Sitemin Google de Ana sayfada çıkması çok zaman almayacaktır. Bunun için SEO çalışmaları yapılmaktadır. Kısa zaman da siz de bunu fark edebilirsiniz.

Sitemize Üye Olmanız İçin 10 Neden

  1. Matematik özel ders bulabilmeniz için size 23 Yıl Dershane ve Özel Ders tecrübesine sahip Matematik Öğretmeni Yalçın ALGAN ile Özel Ders Koçluğu yapılacaktır.
  2. Özel ders bulamadığınız takdirde ÜCRET İADESİ yapılır
  3. Google de İsim Soy isim araması yapıldığında en üstte çıkarsınız. Örneğin Google ye Yalçın ALGAN yazın aratın.
  4. Size Özel CV hazırlanır.
  5. Türkiye Geneli öğretmen WhatsApp bilgi paylaşım grubumuza katılmış olursunuz. PDF ve Yeni Nesil Soru Arşivi bulma konusunda ideal bir gruptur.
  6. Yayınınızı Ücretsiz tanıtabilirsiniz.
  7. Online Test projemizde ücretli soru yazabilirsiniz.
  8. Online video projemizde ücretli video hazırlayabilirsiniz
  9. WhatsApp Matematik Soru Çözüm grubumuzda ücretli soru çözebilirsiniz.
  10. Youtube Kanalınız ve Sosyal Medya Çevreniz Artsın. YOUTUBE kanalınız var ise abone sayınız ve sosyal medya çevreniz artacaktır.

Özellikle çalışan velilerimiz Google de matematik özel ders yazarak öğrencilerine özel ders öğretmeni aramaktadırlar. Türkiye Geneli 81 il ve 810 ilçe bazlı bir üye kaydı gerçekleştirildiğinde Google de üst sırada çıkmak kendiliğinden olacaktır. 

Sitemize Üye Olan öğretmen arkadaşlarımın kendi özel ders cv’lerini paylaştıklarında 810 bölgeden paylaşım gerçekleşecek ve bu kesinlikle organik tıklamayı tetikleyecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu