Msü Milli Savunma Üniversitesi Sınavı

  • ÖğretmenYalçın Algan
  • AdresBelirtilmedi
  • TelefonBelirtilmedi
  • GSM05066212222

Öğretmen Hakkında

MSÜ Matematik özel ders Milli Savunma Üniversitesi sınavındaki matematik testindeki soruları doğru yanıtlamak için büyük öneme sahiptir. Bunun için de, matematiğin temel felsefesi olan soru üzerinden pratik çözümler sağlama yöntemini değerlendirmek gerekir. Bu da, alanında uzman olan matematik öğretmenleri ile mümkündür. MSÜ Sınavı Matematik Özel Ders için ilan arayışınız varsa, yazıyı okumaya devam edin 🙂

MSÜ Matematik Özel Ders 2023

Farklı konular üzerinden detaylı eğitim, alanında uzman öğretmenler verirse faydalı olur. Ancak, değişik soruları yine birebir şekilde öğretmenlere sormak suretiyle konuyu tamamen pekiştirmek mümkün. Böylece öz güven kazanan öğrenciler dikey geçiş sınavında başarılı olma potansiyelini en yukarıya koyması asla şaşırtıcı olmaz.

ÖSYM ve MEB’nin yaptığı tüm sınav sorularını inceler ve her yıl özel ders notlarımıza ekleriz.

20 yıl boyunca özel ders vermekteyiz ve hangi öğrenci nerede sorun yaşar, sorulardaki püf nokta nedir bunları biliriz. Öğrencilerimizin de bu noktalarda takılacağını düşünmekteyiz. Öğrencilerimize Matematik ve Geometri sorularını nasıl çözeceğini gösterir bir ders notu vermekteyiz.

MSÜ Matematik Özel Ders Verenler

Matematik özel ders denildiğinde ilk aklımıza, Matematik öğretmeni Yalçın Algan gelmektedir.

Öğrencilerin eksik olduğu konular üzerinde dururuz. Böylelikle, öncelikle bu konularda ve diğer tüm müfredat konularında soru çözümleri yaparız.

Yalçın Algan 20 yıllık dershane ve matematik özel ders tecrübesine sahiptir. Özel dersi ek iş olarak değil, sadece sınırlı sayıda öğrenciyi kabul ederek tek iş olarak yapmaktadır. Özel ders notlarını her öğrencinin seviyesine uygun olarak bilgisayar ortamında kendisi hazırlamaktadır.

Güncel matematik kitaplarını ve ÖSYM sınav sorularını inceler. Konularına göre düzenler ve özel ders notlarına ekler. Piyasaya yeni çıkan kitaplar alınıp bilgisayar ortamında incelenir. Önemli bulduğumuz konu anlatımı, uzun metinli kurgulayıcı sorular, püf noktaları, kendi tecrübemiz ve yorumumuz ile birleştirip her öğrenci seviyesine uygun Word belgesi olarak hazırlanır. Notlarımız üzerinden akıcı bir ders anlatımı sağlanır ve öğrencimize hediye edilir.

Sınava hazırlanan öğrencilerimiz yapamadıkları Matematik ve Geometri sorularını Whatsapp Matematik Soru Çözüm Grubumuza gönderebilirler.

Amacımız, öğrencimize sınava girmeden önce sınav sorusuna benzer soruları göstermektir. Çünkü, sınavda o el pratikliğini kullanarak hem zamana ve hem de bilgiyi kullanmayı hızlı yapması büyük önem taşımaktadır. Dolayısıyla, saniyelerin önemli olduğu bir sınavdır.

Özel dersimizi anlattığımız bir çok yer vardır. Dilerseniz, özel dersinizi evinizde daha rahat olabileceğinizi düşünerek evinizde de alabilirsiniz. Herhangi bir ücret farkı yansıtılmamaktadır.

Öğrenciler Milli Savunma Üniversitesi MSÜ sınavı sırasında zamanla yarışmaktadır. Kısa süre içerisinde sorular net olarak çözüme kavuşmalıdır. Farklı tekniklerle pratik soru çözme metotları üzerinden destek sağlayan eğitmenlerden, profesyonel hizmet alabilirsiniz.

Kısacası, detaylı olarak bu bilgilere bakabilir, öğretmenler ile iletişime geçebilir ve 4 yıllığa geçiş sınavında MSÜ matematik özel ders ile en iyi şekilde hazırlanabilirsiniz.

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Öğretmenden Haberler

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş
0 506 621 2222

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.