Matematik Soru Çözücü ile tüm sorularınızı bize gönderin, dilerseniz video çözümlü olarak anında çözelim  ve size gönderelim.

ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLER İÇİN MATEMATİK SORU ÇÖZÜCÜ GRUBUMUZ

Türkiye geneli elit öğretmenlerden oluşan ekibimiz ile siz öğretmen ve öğrencilerin sorularını çözüyoruz. Türkiye’nin herhangi bir ilinde olmanız, özel bir okulda olmanız, herhangi bir sınıfta olmanız bize engel değildir. Hangi sınava hazırlanırsanız hazırlanın sizin göndereceğiniz sorularınızı çözüp hemen çözüm gönderiyoruz.

Matematik Öğretmen Grubumuz

 Öğrencilerimiz ders çalışırken ya da soru çözerken akıcılığın bozulmaması ve sorularda takılmamaları için yapamadığı soruları telefon ile çekip grubumuza gönderebilirler. Öğretmen arkadaşlarımız ders yorgunluğunun fazlalığı sebebi ile öğrencilerine daha fazla zaman ayıramamakta ve öğrencilerin sorularını çözmeye zaman bulamamaktadırlar.

Grubumuzdaki Türkiye geneli matematik öğretmenleri tarafından sorularınız çözülerek yorumlanır. Yeni sınav sitemine uygunluğu tartışılır. Piyasadaki elit yayınları inceleyerek yeni sınav sitemine uygun bulduğu yayınları tavsiye eder. Pdf, soru, kısa yollar, kavram haritaları, deneme sınavları, konu anlatımları önerebilir.

Soru Çözücü sayesinde öğrencilerimiz sorularına çözüm bulmakta, yeni çözüm yolları öğrenmektedirler.

matematik-soru-cozucu

Çözüm Grubuna Özel Grubu Öğrenci Koçluğu

Öğrenciler dilerse boş zamanlarını belirterek zamanını daha verimli kullanması için uygun ders çalışma planı hazırlanır.

Sınava az bir zaman kala çözemediğiniz soruları bizimle paylaşın. Yapamadığınız soruları soracak bir öğretmeniniz olsun istiyorsanız bizim grubumuza mutlaka katılmalısınız. Biliyoruz ki çözemediğiniz sorular sizi çok zorlamaktadır. Öğrencilerin başarılı olması için anan neden çözemediği soruların üzerine giderek çözümünü öğrenmektir. 

Çözemediğiniz soruların çözümünü hemen öğren ve hız kesmeden çalışmaya devam et. Öğretmenlerinizin yoğun olduğu dönemde sorularınızı çözdüremezsiniz . İşte tam bu anda grubumuza katılmanız en doğrusu olacaktır. Sınavda başarılı olmak için yapamadığınız soruların üzerine gitmelisiniz. Çözüm için beklemez, öğretmen arkadaşlarımız tarafından sorularınız çözülür. 

Soru Çözücü grubumuz ile matematik ve geometri sorularınız çözümsüz kalmaz. Çözüm anında telefonunuza gelir. Beklemek zorunda kalmazsınız. 

Lgs, Tyt, Ayt, Ales, Dgs, Kpss Matematik Gruplarımız ile bu sınavlara hazırlıkta yapamadığınız sorulara çözüm bulmalısınız. Sayısal ağırlıklı bir puan almak için muhakkak önemli bir eğitim modelidir.

Yorum bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.