Matematik Özel Ders Vermek İstiyorum dediğinizi duyar gibiyim. 20 yıla yakın özel ders tecrübem ile size nasıl öğrenci bulabileceğinizi anlatmak istiyorum. Bulunduğunuz ilde şubemiz olabilirsiniz. Özel ders notlarımızı birleştirebilir daha bir çok projeyi beraber gerçekleştirebiliriz.

Matematik Özel Ders Vermek İstiyorum

Bulunduğun ilde tanınmış bir öğretmen olabilirsin. Sevdiğin mesleği daha da severek yapabilirsin. Ülkemizdeki eğitim sisteminde yetersizlik, özel ilgili öğretmenler tarafından ücretli olarak sağlanmaktadır. Türkiye genelinde atanamayan binlerce öğretmen arkadaşlarım düşük ücretlerle daha çok mesai harcayarak çalışmak zorunda kalmaktadır.

Matematik Öğretmeni arkadaşlarım, Ankara’da 20 yıldır dershanecilik ve özel ders tecrübesine sahip bir matematik öğretmeniyim. Arkadaşlardan gelen öneri ile İnternet sitemi Türkiye’de ki Matematik öğretmenlerinin de özel ders bulmaları için kullanıma açıyorum.

Amacım öğretmen arkadaşlarım ile tecrübelerimizi birleştirelim, paylaşımlar yapalım, fikir alışverişinde bulunalım. Özel ders bulmalarına yardımcı olalım.

Düşünün Türkiye’nin her ilinden siteye üye olan Öğretmen arkadaşların oluşturduğu tıklanma trafiği, sitenin popülaritesini artacaktır. Artık profilimizin daha üst sıralara çıkmasını sağlayacaktır.

Facebook Instagram ve Twitter gibi sosyal medya hesaplarını iyi kullanan Matematik öğretmeni arkadaşların sitemizdeki sayfasını paylaştıkların da daha rahat özel ders bulabileceğini, sitemizin ona bir marka katacağı o düşünmekteyim. Ayrıca alınan back linkler ve seo optimizasyon sayesinde sitemiz Google de 1.sayfaya çıkacaktır.

Matematik Özel Ders Vermek İsteyenler

Büyüyüp Birleşmektense Birleşerek Büyüyelim

Matematik öğretmenleri ile beraber kendimizi tanıtmak için ekip kuralım. Birbirimize zor durumda yardım edelim. Birbirimize ihtiyacımız vardır. Düşünün bir kitap yazdığımızda bu kitabı Türkiye geneli tanıtım yapmak yine biz öğretmenler tarafından olacaktır. Sizinle çalışmak istiyorum.

Matematik Öğretmeni kardeşiniz olarak sizinle her zaman tecrübemi paylaşabilirim.

Siz de ÜCRETSİZ olarak kendi telefon numaranız ve tecrübelerinizi yazarak ÖZEL DERS İLANI EKLEYEBİLİRSİNİZ.

İlanınızda öğrenci ile ders çalışırken çekilmiş resminiz, ders yerinizi, tecrübenizi, neden sizi tercih etmeliler uzun uzun anlatırsanız veliler sizi neden tercih etmesin ki.

Matematik Öğretmeni Örnek Profil.

 • Gerçek İsim Soy isim
 • Slogan İsminiz
 • Kendi telefon numaranızı yazınız
 • Ana Ekran Resmi
 • Facebook adresiniz
 • İnstagram hesabınız
 • Youtube hesabınız
 • Resimle bölümü için öğrenci ile ders çalışırken çekilmiş resimler göndermelisiniz.
 • Video bölümünüz için tanıtım videosu,
 • Öz geçmişinizi,
 • Katıldığınız kursları,
 • Ders verdiğiniz yerleri,
 • Derse gidebileceğiniz mahalleleri,
 • Özel Ders Tecrübenizi,
 • Çalıştığınız kurumları,
 • Özel ders anlatma metotlarınız,
 • Ne kadar fazla bilgi yazarsanız o kadar üste tercih edilirsiniz.
 • Güzel bir makalenizi yazmalısınız. ( Seo ya yardımcı olması amaçlı )

Matematik Özel Ders Sitemizin Amacı

Size de bulunduğunuz ilde özel ders bulmak isteriz. Matematik Öğretmeni kardeşiniz olarak sizinle her zaman tecrübemi paylaşabilirim. ÜCRETSİZ bir hizmet bu.

 1. Sitemize üye olan öğretmenlerimiz ile doküman paylaşımı yapmak istiyoruz
 2. Soru çözüm grupları kurarak birbirimizi güncel tutmak istiyoruz.
 3. Türkiye geneli yüzlerce üye sayesinde sitemiz Google de yapacağımız Seo çalışmaları ile de 1.sayfaya çıkarmak istiyoruz.
 4. Hepimiz öğretmeniz ve hepimizin sorunları var, birlikte tecrübelerimiz ile çözüm bulmak istiyoruz.
 5. Online Yeni nesil sorular platformu kurmak istiyoruz.
 6. Online Video çözümleri platformu kurmak istiyoruz
 7. ÖSYM’nin soru sorma tekniğini birbirimiz ile paylaşmak istiyoruz.

Sitemize üye olan tüm kullanıcılar Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında kendi beyanlarından sorumludur. Sitemize üye olarak bunu kabul etmiş sayılırsınız.

İLANINIZ HEMEN YAYINLANACAKTIR. Lütfen özen gösterelim.

Matematik Öğretmeniyim Özel Ders Vermek İster İstiyorum.

Matematik öğretmen arkadaşlarım merhaba ben Yalçın Algan, Ankara’da Sadece özel ders veren bir matematik öğretmeniyim. matematikozelders.com internet sitemi Ankara’da özel dersler vermek amaçlı kendimi tanıttığım sitemdir. Öğretmen arkadaşların önerisi ile Türkiye geneli Matematik öğretmenleri ile tanışmak ve onlara özel ders bulmak amaçlı sitemi tüm öğretmenlerin kullanımına açıyorum.

Matematik Öğretmeniyim Bulunduğum ilde Matematik Özel Ders Vermek İster İstiyorum. 14 yıllık geçmişi olan sitemin Google de ana sayfa da çıkması çok zaman almayacaktır. Bunun için SEO çalışmaları yapılmaktadır. Kısa zaman da siz de bunu fark edeceksiniz. Özellikle çalışan velilerimiz Google de matematik özel ders öğretmeni bulmak için siz ce Google ye ne yazar. “matematik özel ders” yazmaktadır. Sitemizin Google de 1.sırada çıkması çok zaman almayacaktır. Size de özel ders bulmak, bilgi ve tecrübemizi paylaşmak, özel ders metotlarımızı birleştirmek amaçlı, sizi de aramızda görmek isteriz.

Yorum bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.