MATEMATİK ÖZEL DERS VERMEK İSTİYORUM

MATEMATİK ÖZEL DERS VERMEK İSTİYORUM

25 Haziran 2020 tarihinde oluşturuldu.
MATEMATİK ÖZEL DERS VERMEK İSTİYORUM

Matematik Özel Ders Vermek İstiyorum. 20 yıla yakın özel ders tecrübem ile siz de nasıl öğrenci bulabilirsiniz, bulunduğunuz ilde şubemiz olabilirsiniz. Özel ders notlarımızı birleştirebilir daha bir çok projeyi beraber gerçekleştirebiliriz.

Bulunduğun ilde tanınmış bir öğretmen olabilirsin. Sevdiğin mesleği daha da severek yapabilirsin. Ülkemizdeki eğitim sisteminde yetersizlik, özel ilgili öğretmenler tarafından ücretli olarak sağlanmaktadır.

matematik-ozel-ders-vermek-istiyorum

Evde Matematik Özel Ders Vermek İstiyorum

Türkiye genelinde atanamayan binlerce öğretmen arkadaşlarım düşük ücretlerle daha çok mesai harcayarak çalışmak zorunda kalmaktadır.

matematik-ozel-ders-vermek-istiyorum

Matematik Öğretmeni arkadaşlarım, Ankara’da 20 yıldır dershanecilik ve özel ders tecrübesine sahip bir matematik öğretmeniyim. Kendimi İnternet sitem olan www.matematikozelders.com üzerinden tanıtıyorum. Arkadaşlardan gelen öneri ile İnternet sitemi Türkiye’de ki Matematik öğretmenlerinin de özel ders bulmaları için kullanıma açıyorum.

Amacım öğretmen arkadaşlarım ile tecrübelerimizi birleştirelim, paylaşımlar yapalım, fikir alışverişinde bulunalım. Özel ders bulmalarına yardımcı olalım.

Düşünün Türkiye’nin her ilinden siteye üye olan Öğretmen arkadaşların oluşturduğu tıklanma trafiği, sitenin popülaritesini artacaktır. Artık profilimizin daha üst sıralara çıkmasını sağlayacaktır.

Facebook İnstagram ve Twitter gibi sosyal medya hesaplarını iyi kullanan Matematik öğretmeni arkadaşların sitemizdeki sayfasını paylaştıkların da daha rahat özel ders bulabileceğini, sitemizin ona bir marka katacağı o düşünmekteyim. Ayrıca alınan backlinkler ve seo optimizasyon sayesinde sitemiz Googlede 1.sayfaya çıkacaktır.

Büyüyerek Birleşmektense Birleşerek Büyüyelim

Matematik öğretmenleri ile beraber kendimizi tanıtmak için ekip kuralım. Birbirimize zor durumda yardım edelim. Birbirimize ihtiyacımız vardır. Düşünün bir kitap yazdığımızda bu kitabı Türkiye geneli tanıtım yapmak yine biz öğretmenler tarafından olacaktır. Sizinle çalışmak istiyorum.

Matematik Özel Ders neden www.matematikozelders.com sitesinden alınmasın ki. Farklı farklı isimlerde özel ders sitelerine neden ücret ödeyelim ki.

Matematik Öğretmeni kardeşiniz olarak sizinle her zaman tecrübemi paylaşabilirim.

Siz de ÜCRETSİZ olarak kendi telefon numaranız ve tecrübelerinizi yazarak ÖZEL DERS İLANI EKLEYEBİLİRSİNİZ.

İlanınızda öğrenci ile ders çalışırken çekilmiş resminiz, ders yerinizi, tecrübenizi, neden sizi tercih etmeliler uzun uzun anlatırsanız veliler sizi neden tercih etmesin ki.

İLANINIZ HEMEN YAYINLANACAKTIR. Lütfen özen gösterelim.

Öğretmen arkadaşlar profil oluştururken şu konulara değinebilirsiniz.

 1. Kendi telefon numaranızı yazınız
 2. Resim bölümüne öğrenci ile ders çalışırken çekilmiş resminizi koymalısınız,
 3. Video bölümüne videonuzu koyabilirsiniz,
 4. Öz geçmişinizi, Katıldığınız kursları, Ders verdiğiniz yerleri, Derse gidebileceğiniz mahalleleri, Özel Ders Tecrübenizi, Çalıştığınız kurumları yazmalısınız.
 5. Güzel bir makalenizi ( Seo ya yardımcı olması amaçlı )

Bir amacımız var elbette. İşte bizlere imkan.

 1. Sitemize üye olan öğretmenlerimiz ile doküman paylaşımı yapmak istiyoruz
 2. Soru çözüm grupları kurarak birbirimizi güncel tutmak istiyoruz.
 3. Türkiye geneli yüzlerce üye sayesinde sitemiz Google de yapacağımız Seo çalışmaları ile de 1.sayfaya çıkarmak istiyoruz.
 4. Hepimiz öğretmeniz ve hepimizin sorunları var, birlikte tecrübelerimiz ile çözüm bulmak istiyoruz.
 5. Online Yeni nesil sorular platformu kurmak istiyoruz.
 6. Online Video çözümleri platformu kurmak istiyoruz
 7. ÖSYM nin soru sorma tekniğini birbirimiz ile paylaşmak istiyoruz.

Size de bulunduğunuz ilde özel ders bulmak isteriz.

Matematik Öğretmeni kardeşiniz olarak sizinle her zaman tecrübemi paylaşabilirim.

ÜCRETSİZ bir hizmet bu.

Sitemize üye olan tüm kullanıcılar Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında kendi beyanlarından sorumludur. Sitemize üye olarak bunu kabul etmiş sayılırsınız. Teşekkür ederim. 

LGS MATEMATİK KURSU
×