Matematik Özel Ders Kampı öğrencilerimiz ile alanında kendini ispatlamış öğretmenlerle birlikte kütüphane ortamında soru sorma, konu anlatımı ve etüd çalışma programıdır. 

Matematik Özel Ders Kampı 2022

Matematik öğretmeni ve Profesyonel öğrenci koçu olan Yalçın Algan tarafından organize edilen Ankara matematik kampının amacı öğrencileri sınava hazırlamak ve matematiği zevkle yapılan bir ders haline getirmektedir.

Matematik Kampı öğrencilerin bu programlar dahilinde ister evinde ister Kızılay’da gerçekleştirilecek bire bir dersler ile sınavlarda Matematik artık korkulu rüya olmaktan çıkacaktır. 

Matematik kampı dahilinde yapılacak olan ders çalışma ve konu eksikliği giderilecektir.  Pratik yaparak hız ve deneyim kazanmaya yönelik deneme sınavları da gerçekleştirilecektir. Ayrıca kamp dahilinde öğrencilerin verimli çalışmalar sağlayabilmeleri için gerekli alışkanlıkların kazanılmasını da hocalarımız sağlayacaktır.

Matematik Özel Ders Kampı Ankara

Matematik Özel Ders Kampı sınav hazırlık dönemlerinin en büyük hatası öğrencilerin verimli ve düzenli bir çalışma programına sadık kalmamalarıdır. Bu tip programları hazırlarken öğrencinin psikolojisi, çalışma disiplinleri gibi birçok farklı unsur göz önünde bulundurularak deneyimli ve 17 yıl dershane ve özel ders tecrübesi olan hocalarımız en uygun programı hazırlamaktadır.

Matematik Kampı uzun ve zorlu maraton olan sınav dönemlerinde öğrencilerin sıkça ihtiyaç duydukları ders çalışma kampları oldukça yararlı kaynaklardır.

Özellikle sınav tarihinin yaklaştığı dönemlerde büyük önem taşıyan bu kamplarda öğrenciler en zayıf olduğu konular başta olmak üzere hızlandırılmış eğitimler ile tempolu bir çalışmaya girmektedir.

Standart dershane ve etüt merkezi çalışmalarına göre bire bir ve öğrencinin belirlediği saatler dahilinde gerçekleştirilen ders çalışma kampları daha verimli geçmektedir.

Matematik Kampının artılarından bir tanesi de çalışmaların klasik dershane, etüt merkezi gibi yerlere nazaran bire bir, öğrenci ile belirlenen zaman ve yerlerde gerçekleşmesidir.

Bire bir eğitim ile kişiye özel anlatım olarak anlatılan derslerde yapılan araştırmalara göre anlaşılırlık ve akılda kalıcı olması daha fazladır. Başarı garantili çalışma programları ile öğrenciler aynı zamanda düzenli ve disiplinli çalışma alışkanlıkları da kazanmaktadır.

Matematik Özel Ders Kampı Fiyatları

Soru Çözüm Kampımız standart kurs ve etütlere göre daha anlaşılır ve akılda kalıcı olmaktadır. Öğrenci profiline göre hazırlanan çalışma programları ve kişiye özel anlatımlar ile başarı garantili bir kamptır.

 Matematiğin sınavlarda önemi fazladır. Öğrenciler tarafından en çok sıkıntı yaşanan ders olduğu bir gerçektir.

Matematik Kampında özel hocalar ile birlikte bire bir çalışma disipliniyle yüzde yüz verim alınır. Öğrencinin zayıf olduğu konuya ağırlıklı çalışma yapılır.    

Yapılan araştırmalarda Matematik Kampının bire bir yapılması toplu yapılan ders yöntemlerine göre çok daha faydalı, yararlı, anlaşılır ve verimli geçtiği belirlenmiştir. Anlaşılır ve verimli olmasının yanı sıra akılda kalıcı da olan bu sistem başarı garantilidir.

Özellikle profesyonel öğrenci koçu belgeli eğitmenimiz dahilinde hazırlanan çalışma programına disiplinli bir şekilde uyulması durumunda sınavda başarısız sonuç alınması oldukça düşük bir ihtimaldir.

Ailelere bu konuda büyük görevler düşmektedir. Eğitmenimizin verdiği desteğin yanı sıra ailelerin öğrencilere sınava hazırlıkta güven kazanmaları için motivasyon ve destek vermeleri kendilerine olan güvenleri oldukça arttırmaktadır. Ayrıca sınav psikolojisi konusunda deneyimli eğitmenimizin öğrencilere verdiği eğitimler sonucunda tam anlamıyla sınava hazırlıklar tamamlanmaktadır.

Ankara Matematik Kampı bire bir özel olarak ister evinizde ister Kızılay’da gerçekleştirilerek öğrenci için en verimli ve en uygun saatler dahilinde yapılır

Sınava hazırlıklarda sıkça yapılan ve verimlilik açısından oldukça başarılı olan özel ders kampları öğrencilere ders eksiklerinde büyük yarar sağlamaktadır. Ankara Matematik Kampında zorlu sınav öncesi maraton boyunca eksik olan konular başta olmak üzere hızlandırılmış çalışmalar gerçekleştirilmektedir. Güvenilir yöntemlerden biri olan

Ankara Matematik Kampında klasik dershane ve etüt merkezi çalışmalarına nazaran bire bir ve belirlenen saatlerde kamp çalışmaları gerçekleştirilir. Ayrıca yapılan araştırmalar sonucunda bire bir yapılan eğitimlerde akılda kalıcılık ve anlaşılırlık daha yüksektir.

 

Yorum bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.