Matematik Özel Ders 2023

Matematik Özel Ders 2023

Bir öğrenciye matematik öğretmek için öncelikle iyi bir matematik özel ders öğretmeni ile iletişim kurmak gereklidir. Ben özel derslerimde öncelikle öğrenciyi iyi bir şekilde tanımaya ve onunla iletişim kurmaya çalışırım. Bugüne kadar tanıştığım tüm öğrencilerimle çok iyi ilişkiler kurmuşumdur.

Zaten bir öğrenci matematik öğretmenini sevmişse matematiği de sevmiş demektir. Benim vereceğim görevleri yerine getirmeye özen gösterecektir. Ben öğrencilerimle ders dışında da bilgisayar oyunları oynamak, beraber yemeğe çıkmak vs gibi aktiviteler yapmayı çok seviyorum. Hem öğrencilerim için hem de benim için çok eğlenceli oluyor. Öğrencilerimin her zaman yanında olarak onlara her türlü desteği sağlamaktayım. Hatta onlar hedeflerine ulaştıklarında bile bağlarımızı koparmadan güzel bir dostluk ediniyoruz.

Matematik Özel Ders
Matematik Özel Ders 2023

Yüz Yüze Matematik Özel Ders

Matematik anlamında, öncelikle öğrencimin sorununu tespit ediyorum. Daha sonra bu sorunların nasıl aşılacağı ile ilgili bir reçete sunuyorum. Veli ile birlikte öğrencinin bu reçeteyi uygulaması için çalışıyoruz. Reçetedeki görevler tamamlandığında gözlem ve değerlendirme aşamasına geçiyoruz. Gerek ders esnasındaki değerlendirmelerim gerekse sınav sonuçları hakkında bir değerlendirme yapıyorum. Bu değerlendirme sonunda hala eksik olan şeyler varsa yeni bir reçete uygulayıp o reçeteye göre matematik özel derslerimi sürdürüyorum. Eğer bu aşama başarı ile atlanırsa bir üst basamaktaki eğitime geçip o şekilde matematik derslerime devam ediyorum.

Bu bahsettiğim tüm aşamaların yapılabilmesi ise öncelikle öğrencinin matematik öğrenmeyi istemesi gereklidir ve bunun için çaba sarf etmelidir. Matematikte başarı için öncelikle bunu istemeliyiz. Zaten başarı bunun akabinde gelecektir.

Matematik Özel Ders 2023
Matematik Özel Ders Adımlarımız

YKS Matematik Sınavı

Yks sınavı, temel yetenek sınavını geçen öğrencilerin, üniversiteye giriş için girdikleri ve hayatlarını mutlak surette etkileyecek önemli bir sınavdır. Bundan dolayı oldukça düzenli, disiplinli bir şekilde hazırlanılması gereken bir sınavdır. Bu sınav için yapılacak olan hazırlık sadece son yıl değil, öğrencinin tüm ortaokul ve lise döneminde düzenli şekilde çalışması ve eksik kaldığı ders konularında destek alması ile daha kolay başarı kazanılabilecek bir sınavdır.

Yks konusunda öğrencilerimizin en çok desteğe ihtiyacı olan konu ise matematiktir. Bundan dolayı öğrencilere verilecek yks matematik özel ders desteği, yks matematik soruları özelinde öğrencilere büyük katkı sağlayacaktır.

Öğrencilerimizin YKS Matematik Sorularından Tam Net Çıkarmasını Hedefliyoruz

Alınacak olan yks özel matematik dersi ise, konunun uzmanı, kişiye özel anlatım teknikleri kullanan, anlaşılır ve tüm müfredata hakim bir matematik hocası tarafından verilmesi ile verimli olabilecek birebir bir eğitimdir. Aksi taktirde öğrencinin başarılı olması garanti edilemezken boşa harcanan para ve zaman kaybına neden olunacaktır. Bundan dolayı Yks matematik özel ders öğretmeni seçilirken, mutlaka kaç yıllık tecrübesi olduğuna, daha önceki özel ders referanslarına, hocanın sahip olduğu belgelere ve nasıl bir teknik kullandığına bakılmalıdır.

Öğrencilerimiz Soruları Kolayca Çözmeyi Öğrenmeleri İle Özgüvenleri de artıyor

Özel ders öğretmeni Yalçın Algan yukarıda saydığımız tüm özellikleri karşılayan, 17 yıllık dershane ve özel ders geçmişi olan, sınavlara hazırlık kitabı yazarı unvanına sahip ve özel ders işini ek iş olarak değil tek iş olarak yapan bir matematik hocasıdır. Ayrıca Yalçın Algan sahip olduğu, Pedagojik Formasyon eğitim belgesi, Profesyonel öğrenci koçu belgesi, Yaşam koçu belgesi ve

Matematik Başarı koçu belgesi ile öğrencilerine en doğru teknikleri kullanarak matematik öğretmektedir. Kişiye özel anlatım ile verilen yks matematik özel ders eğitimleri, Yalçın Algan’a ait özel teknikler ile kolay ve hızlı şekilde matematik sorularını nasıl çözeceğini öğrenirken, soruları çözmekte yeteneğini keşfeden öğrenciler, özgüvene sahip olur ve daha hazır bir şekilde sınava girerler. Verilen birebir yks matematik özel ders ile birlikte ayrıca öğrenci koçluğu sistemini kullanan matematik hocası Yalçın Algan, sadece ders saatlerinde değil, sürekli öğrenciler ile iletişim halindedir.

Yalçın Algan YKS matematik özel ders Ankara ili ve ilçelerinde ister evinizde ister kızılayda bulunan merkezinde verilmekte olup, izlenen metot ile akılda kalıcı ve kullanılan çalışma teknikleri ile de yks matematikte başarı garantili bir çözüm sunuyor. Çocuklarınıza aldıracağınız özel hoca eşliğindeki birebir yks matematik ders ücretleri ise piyasa koşullarına göre oldukça uygun fiyatlara verilmektedir. Ankara yks matematik özel ders eğitimleri için sitemizden bilgi alabileceğiniz gibi iletişim numaralarından da ulaşıp, yks matematik özel ders fiyatları hakkında ve aklınıza takılan her türlü konuda bilgi alabilirsiniz.

Yalçın ALGAN İle Öğrencilerin Başarı ile Adım Adım Tanışması

 • İlk Tanışma;
 • Öğretmen sertifikamı ve üniversite diplomamı göstererek sizleri başarıya taşıyacak olan ders sistemimi anlatıyorum.
 • İsterseniz güvenle evinize çağırabilir kendi ev ortamınızda rahatça çalışabilirsiniz.
 • Ders çalışma yeri hakkında bilgi ve ücret detaylarını konuşuyoruz.
 • Öğrencimizin özel çalışma programı hazırlanır.
 • Öğrencimizin durumunu analiz etmek, muhakeme bilgisi ve hazır bulunuşluğunu test edici sorular soruyoruz.
 • Öğrencilerimiz için özel olarak hazırlanan föylerimizin, yılların tecrübesi ile hazırlandığını ve tüm ösym sınavları incelenerek (DGS, BANKACILIK, ALES, KURUMLAR, KPSS, PMYO, YÖS ) 2016 yılı soruları dahil tüm soruların föylerimize eklendiği anlatılır.
 • Derslerimiz sade ve akıcı bir dil ile anlatılır, öğrencimiz konumuzu kavrayana kadar konumuzu örneklendiririz.
 • Öğrencimiz derse katılarak verilen soruların çözmesi sağlanır.
 • Geçmişteki ilgili sınavın 2016 yılı da dahil olmak üzere tüm sınav soruları öğrencimize verilir.
 • Farklı kaynaklar kullanılarak ödevlendirme yapılır.
 • Yapılamayan soruların WhatsApp üzerinden sorulması istenir. Anlık olarak çözüm yapılarak öğrencimize gönderilir.
 • Föylerimiz içerisinde; klasik sorular, konu anlatımı, yoruma dayalı mantıksal akıl yürütme soruları, deneme sınavlarından özenle seçilmiş özel sorular mevcuttur. ÖSYM’nin ilgili konu hakkında sorduğu sorular öğrencimiz ile birlikte çözmekteyiz.
 • İşlem hatası yapmadan soruları daha hızlı şekilde çözebilmek için, konunun kavram haritası incelenir. Bu inceleme konumuzun ana hatlarını göstermektedir. Test teknikleri ve hızlı soru çözüm, derslere göre nasıl çalışacağı hakkında konuşulur.

YKS’ye Hazırlanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 1. Kısıtlı olan zaman zarfında 11-12 sınıf matematik konularına hakim olmak.
 2. Gereken tüm önemli konularda pratik yolları öğrenmek.
 3. Size tanınan 75 dakikalık zaman içerisinde 50 soruya doğru yanıt verebilmek.
 4. Sınava hazırlanan öğrencilere zor gelen integral ve türev konularına tam manasıyla hakim olabilmek.
 5. İyi bildiğiniz konular üzerinde çok fazla durmamalı, bunun yerine eksik olan konuları çözmelisiniz.
 6. Moralinizin bozuk olmamasına dikkat etmelisiniz.
 7. YKS’ye hazırlanırken Yalçın ALGAN’ın 16 yıllık deneyimi ile özel ders
 8. Verilen soruları hata yapmadan hızlı şekilde çözebilmek, konu kavramının haritası incelenir.
 9. Ödev testlerimiz ve özel hazırlanmış föylerimiz öğrencimize bırakılır.
 10. Tüm konular özel olarak hazırlanmış föyler sayesinde anlatılır.

Föylerimiz çok zengin çözümlü, örnek sorulardan oluşmaktadır, öğrenci kendi başına soru çözerken yapamadığı sorular olduğu taktirde föylerimizi araştırır “daha önce böyle bir soru çözdüğünü anımsar” ve gerektiği yerde föylerimizdeki soru tipinin çözümünü inceler hatırlar ve soruyu kendisi çözmeye çalışır.

YKS Matematik Özel Ders Alarak Zafere Ulaşın!

Matematik ile ilgili tüm problemleri çözmeye hazır olun! Bundan önce matematikle ilgili olumsuz kaygılarınız, önünüzde büyük bir engel yarattıysa bunu aşmak zor değil. Sadece yapmanız gereken deneyimli ve stratejik çalışan bir Matematik koçuyla tanışmak.

Ankara Kızılay’da hizmet veren ve birçok kişiye matematiği sevdiren Yalçın Algan, 23 senelik dershane ve özel ders tecrübesiyle matematiği problem olmaktan çıkarıyor. Matematik lisans ve formasyon eğitimini tamamlayarak birçok dershanede kazandığı tecrübesini özel derslerle öğrencilerin matematik becerisini geliştirmeye adıyor.

Matematik Özel Ders 2023
Yalçın ALGAN Matematik Özel Ders

Matematik Koçu Yalçın Algan ile zirveye çıkmak…

Matematik, birçok bilimin temelini ifade ediyor. Matematiği başaran kişi, sosyal ve fen bilimlerinde de başarılı olur. Öğrenci için matematik problemlerini çözmek, tarih ezberlemekten daha özgüven yaratıcı bir husustur. Bu nedenle matematik odaklı çalışarak, YKS’de başarmak için gereken özgüvenin sağlanması gerekir.

YKS matematik özel ders hizmetimizde, öğrencilerin özgüvenini arttıracak çalışma planı ortaya koyuyoruz. İşte o planımızın bazı detayları:

1.İlk seans için Matematik Koçu Yalçın Algan bey ile ilgili mesleki deneyim ve tecrübelerin bahsedileceği, ücretsiz bir tanışma faslı yapılabilir. Burada ailenin hocamız hakkında merak ettiği her şeye cevap verilir.

2.Derslere başlanmadan önce, öğrencinin matematikle ilgili seviyesi ölçülür. Matematik dersine yönelik bakış açısı analiz edilir. Bazı öğrenciler matematik dersine karşı, aşırı kaygı hissederler. Bu da zordan kolaya şeklinde planlanan çalışma usulüyle aşılır. Öğrencinin kendisine olan güveninin kazanması hedeflenir.

3.YKS matematik müfredatına uygun, sürekli güncellenen ve Matematik Koçu Yalçın Algan bey tarafından özel hazırlanmış föyler de özel dersin ayrılmaz bir parçasıdır. Ders dışında öğrenci için önemli bir çalışma kaynağıdır.

4.Verilen ödevler ve çözülmesi gereken soru türleriyle bir konunun kavrandığından emin olunduktan sonra sıradaki konulara geçilir.

5.Ders dışında öğrencinin çözemediği her soruya anında müdahale edebilmek için WhatsApp ile iletişimde kalınır.

YKS matematik özel ders hizmetinin amacı, YKS matematik konularının kavranması ve çıkabilecek farklı türdeki soruları çözerek, her soru stili hakkında bilgi sahibi olunmasıdır. Öğrenci ders sonunda, LYS matematikte çıkabilecek her problemi çözebilecek seviyeye gelecektir.

Matematik Koçundan Özel Ders almak için ne yapmalısınız?

Özel derslerimiz evinizde veya Ankara Kızılay’da bulunan ofisimizde gerçekleşebilir. Ücret ve ödeme koşulları hakkında detaylı bilgi, Yalçın Algan Beyin referansları ve merak ettiğiniz diğer şeyler için hemen arayın!

Yalçın ALGAN ile YKS Matematik Özel Ders

Yüksek öğretime geçiş sisteminin ikinci aşaması olan Lisans Yerleştirme Sınavı ya da kısa adıyla LYS öğrencilerin istedikleri üniversiteye girmeleri için belirleyici olan unsurların başında gelir. Türkiye’nin 81 ilinde ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin başkenti olan Lefkoşa’da yapılan sınav LYS matematik özel ders alan öğrenciler için daha kolay bir hale gelmektedir. Yükseköğretime Geçiş Sınavı’nda herhangi bir puan türünden 180 puan alan öğrenciler bu sınava girmeye hak kazanır. 16 Yıllık tecrübesiyle öğrencilerin sınavda büyük bir fark yaratmasını sağlayan Yalçın Algan ile öğrenciler daha verimli bir sınava hazırlık dönemi geçirir.

Matematik Özel Ders 2023
Matematik Öğretmeni Profesyonel Öğrenci Koçu Yalçın ALGAN

Özel Dersin Avantajları

Yeni müfredat takibi öğrenciler için zor olabilirken Yalçın Algan klasik müfredat uygulaması yerine öğrencilerin eksik oldukları bölümlere yoğunlaşarak hedef odaklı bir çalışma planı hazırlar. LYS matematik özel ders konularından oluşan bir test ile öğrencinin iyi bildiği ve eksik olduğu konular belirlenir. Yapılan belirlemeden sonra eksik konuların üzerine düşülerek öğrencinin sınavda daha başarılı olması hedefleniyor. Özel hazırlanmış föyler sayesinde LYS matematik özel ders konularında herhangi bir kaynak eksikliği yaşanmamaktadır. Senelerin tecrübesine sahip olan Yalçın Algan istek üzerine ek bir ücret talep etmeden öğrencilerin evlerinde özel ders hizmeti vermektedir. LYS matematik özel ders hizmetini Kızılay’da bulunan etüt merkezinde birebir şekilde almak da mümkündür.

YKS Matematik Özel Ders Neden Önemli?

Birebir özel dersler sınıfta kalabalık ortamda işlenen derslerin aksine sadece öğrenci odağında şekillendirildiği için daha verimlidir. Özel ders sayesinde hem öğrencinin eksik yönleri daha kolay bir şekilde kapatılır hem de konunun anlaşılmayan yönleri daha uzun bir zamanda daha detaylı bir şekilde işlenebilir. LYS Matematik özel ders kapsamında yer alan konulara ayrılan vaktin daha uzun olması başarıya açılan kapının anahtarı işlevi görmektedir.

Ders bitiminin ardından bir sonraki derse kadar öğrenciler akıllarına takılan soruları Yalçın Algan’a telefon ya da Whatsapp aracılığı ile sorabilir. Bu sayede bir sonraki derse kadar beklemek yerine problem olan konu anında çözüme kavuşmuş olduğu için daha akılda kalıcı olur. Öğrencilerin verimli hissettiği, kolay kavradığı dersler başarı için daha azimli olmalarını sağlar. Yalçın Algan her yönden öğrencilerin yanında yer alarak matematiğin bir sorun haline getirilmesinin ve sınavda herhangi bir başarısızlık yaşanmasının önüne geçer.

Dershane deneyimi, özel derste 16 yıllık profesyonellik, daha uzun süreli eğitim süreci, evinize güvenle çağırabileceğiniz eğitimci, hemen şimdi Yalçın ALGAN‘ı arayabilirsiniz.

Sizde ayrıcalıklı bir ders deneyimine sahip olmak ve matematik öğrenmek istiyorsanız hemen beni arayabilirsiniz.

Her türlü istek, görüş, bilgi ve sorularınız için İletişim bölümümüzden bizi çekinmeden arayınız.

Paylaş:

Yorum yaz