WhatsApp Hemen Ara
Eryaman Matematik Özel Ders ( 506 621 2222 )
WhatsApp Hemen Ara
Ankara Matematik Özel Ders

Eryaman Matematik Özel Ders

Eryaman Matematik Özel Ders ekibi olarak konusunda uzman ve deneyimli kadromuz ile yıllardır Ankara’da birebir özel dersler vermekteyiz. matematikozelders.com olarak sadece derslerinde zayıf olan öğrencilerin değil, başarılı öğrencilerinde özel ders alması gerektiğini savunmaktayız.

Eryaman Matematik Özel Ders 2023

Derslerinde zayıf olan öğrenciler başarı sağlarken, daha iyi olan öğrencilerin ise özel derslerle daha da başarılı oldukları gözlenmiştir. Böylece derece yaptıkları gözlenmiştir. Öğretmenin, öğrencisinin bildiği konuları hızlıca geçip sadece eksik olduğu konulara ağırlık vererek yoğunlaşması sağlanmaktadır. Böylece özel dersin verimliliği de çok yüksek olacaktır.

Özel ders yöntemleri arasında belirlediğimiz bazı hususlar vardır:

  • Öğrenciye özel saatler belirlenir ve yorulduğu zamanlar göz önüne alınarak mola verilmektedir.
  • Özel ders saatleri en uygun ve verimli olabilecek saatlerde seçilir. Böylece öğrencinin algılama kapasitesi artarak dersin verimli geçmesi sağlanmaktadır.
  • Öğrencinin ders motivasyonunun yüksek olması sağlanır.
  • Öğrencinin ümitsizliğe düşmemesi ve olumlu düşünmesi sağlanır. Özellikle bu konuda hassas davranılmaktadır.

Özel ders, sadece bir eğitim öğretim amacı değildir. Doğru eğitmenler eşliğinde alınması gerekmektedir. Özel ders hizmeti verdiğimiz bütün öğrencilerimiz yakından takip edilmektedir ve hiçbir detay atlanmamaktadır.

Eryaman Matematik Özel Ders Verenler

Özel ders aldırırken yapılan hatalar arasında öncelikle öğrencinin birdenbire aldığı derste başarılı olmasını beklemek olacaktır. Her çocuğun seviyesinin farklı olabileceği gibi öğrenme hızı da farklı olacaktır. Ayrıca bu öğrenmeye hazır olma düzeyiyle de yakından ilgilidir. Burada önemli olan çocuğunuz için doğru öğretmeni bulmak olacaktır.

Öğrencinin özel ders zamanında, o ders ile ilgili ödevlerinin yaptırılmasını istemek, öğrencinin sorumluluk sahibi olmasını ve bir programa uymasını engelleyecektir.

Aynı zamanda özel ders aldığı için ebeveynlerin rehavete kapılmaları, öğrencinin o dersle alakalı bireysel çabayı görmezden gelmek de yapılan hatalar arasındadır.

Eryaman Matematik Özel Ders Fiyatları

Birdenbire başarı bekleyen ebeveynlerin ayı zamanda okul notlarında da bir artış olduğunu görmemesi nedeniyle kaygılanmaları da bir diğer hatadır. Daha önceden de belirttiğimiz üzere, özel ders almaya başlayan çocuğunuzun öğrenme hızı tahmin edilenden daha farklı olabilmektedir.

matematikozelders.com linkine tıklayarak ekibimizden özel matematik dersi detaylarına ulaşabilirsiniz. Böylece öğrenciler hem matematiği sevmeye başlayacak hem de öğrencilerin başarısında artış görülecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu