2001 yılında ilk kez Dgs Matematik Özel Ders vermeye başladığım yıllarda yeni nesil matematik soruları ile yeni tanışmaya başlamıştım. Yılların tecrübesi ile hazırladığımız özel ders notlarının yanı sıra piyasadaki elit yayınları da inceleyerek öğrencimizi başarıya ulaştırmaktayız.

DGS Matematik Özel Ders 2022

Ösym DGS Dikey Geçiş Sınavı ile matematik bilgisi ve türkçe bilgisi ölçülmektedir. Bilginin yanında zamanı doğru kullanmayı gerektiren bir sınavdır Dgs sınavı Sınavda iyi düzey matematik bilgisi sınavda başarılı olma oranını oldukça yükseltmektedir. Öğrencilerimize verdiğimiz ödevleri WhatsApp üzerinden çözülüp çözülmediğini kontrol amaçlı takip ederiz. ÖSYM’nin yaptığı tüm sınav sorularını inceler ve her yıl özel ders notlarımıza ekleriz.

Dgs Dikey Geçiş Sınavında Matematik sorularının içeriği;

  • Temel Matematik
  • Problemler
  • Geometri
  • Tablo Grafik
  • Sayısal Mantık 

bölümlerinden sorular sorulmaktadır. 

21 yıl özel ders tecrübesine sahibiz. Öğrencilerin ders anlatırken takıldığı soru tiplerini not alırız.

Dikey Geçiş Sınavı DGS Matematik özel dersimizde amacımız öğrencimize sınava girmeden önce sınav sorusuna benzer soruları göstermektir.

Özenli konu anlatımı yapmaktayım. Basit orta zor sorular ile seviye ölçüyoruz. Ders notlarımızda deneme sınavlarından alınmış sorular ile ÖSYM’nin tüm yaptığı sınavlarda sorduğu soruları eklemekteyiz.

DGS Matematik Özel Ders Verenler

Uzaktan Eğitim DGS Matematik Kursumuza çeşitli nedenlerden dolayı, üniversite sınavında 2 yıllık meslek yüksek okulu kazanan öğrenciler olabiliyor.

DGS Sınavı senede bir defa yapılır. Ön lisans ve açık öğretim mezunları ile bu programların son sınıf öğrencilerinin girebileceği bir Sınavdır Dikey Geçiş Sınavı.  Öğrencilere 4 yıllık üniversiteden mezun olma imkanı tanıyor.

İstenilen bölüm ve üniversiteyi kazanmak için DGS’de yüksek bir puan almak gerekiyor. Bu durum ise sınav konularına daha disiplinli ve düzenli çalışmayı gerektiriyor.

Tablolardaki farklı sütun ve satırları betimlemek için de bu yerler renkli olmalıdır. 

Yalçın Algan ile Uzaktan Eğitim DGS matematik özel derste katılım oranı daha yüksek olur. Derste devamlılık sağlanır ve konu bütünlüğü sağlanır.

Öğrencinin seviyesine göre konu işleyiş hızı net belirlenir. Gelişimin istatistiksel yorumu daha doğru ve sağlıklı yapılabilir ki bu da öğrencinin kat ettiği yolu net gösterir. Derste devamlılık için öğrencinin bireysel çalışması önemlidir. Özel ders bireysel ders çalışmaya mecbur bırakır. Farklı kaynakların taranması daha rahat yapılır. Bu da öğrencinin her soru tipini görmesine olanak sağlar. Teorik ve Uygulamalı derslerle kendi hazırladığımız özel ders föyleri ve öncül kaynaklar ile Türkiye geneli eğitmen arkadaşlarımızla beyin fırtınası sonucu oluşturduğumuz en kabul görmüş konu ve içeriklerle geleceğinize yön vermek isteriz.

DGS matematik özel dersinizde düzenli not tutmaya çalışınız. Konuya ait örnek testleri mutlaka ve mutlaka işlem yaparak sonuca ulaşınız. Konuyu anlamaya ve problemleri çözmeye çalışın. Sık sık matematikte öğrenilen konuları tekrarlayınız. Çalıştığınız matematik konusuna odaklanın. Dikkat hafıza için çok önemli bir ögedir.

DGS Matematik Özel Ders Fiyatları

Öğrendiklerinizi ayrıntılı çalışın ve tekrarlayın. Görselliğe önem verin, grafikler ve tablolar hatırlatıcı unsurlardır. Renkli kalemler kullanmak, fotoğraf ve resimler hatırda kalmasını kolaylaştırır. Bilgiyi hatırlamak için hafıza kartlarımız olan kavram haritalarımızı kullanabilirsiniz. Türkiye’nin farklı şehirlerinde arzu edilen herhangi bir üniversiteye 2 yıllıktan geçiş yapmak esastır. DGS Matematik Özel Ders ile dikey geçiş sınavından yüksek bir puan almak gerekmektedir.

Yorum bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.