Matematik Özel Ders & Uzaktan Eğitim & Matematik Soru Çözüm - 16.01.2021
Matematik Özel Ders – Uzaktan Eğitim ve WhatsApp Soru Çözüm Grubu

Dgs Matematik Özel Ders

Dgs Matematik Özel Ders
blank

Dgs Matematik Özel Ders yılların tecrübesi ile hazırladığımız özel ders notlarının yanı sıra piyasadaki elit yayınları da inceleyerek öğrencimizi başarıya ulaştırmaktayız.

Başarı Garantili Dgs Matematik Özel Ders

Türkçe ve matematik konularından oluşan Dgs sınavında iyi bir sayısal yani matematik bilgisi sınavda başarılı olma oranını oldukça yükseltmektedir. Öğrencilerimize verdiğimiz ödevleri Whatsapp üzerinden çözülüp çözülmediğini kontrol amaçlı takip ederiz. Ösym’nin yaptığı tüm sınav sorularını inceler ve her yıl özel ders notlarımıza ekleriz.

20 yıl boyunca özel ders vermekteyiz ve hangi öğrenci nerede takılır, sorulardaki püf nokta nedir bunları biliriz. Öğrencilerimizin de bu noktalarda takılacağını düşünmekteyiz. 

Dgs matematik özel dersimizde amacımız öğrencimize sınava girmeden önce sınav sorusuna benzer soruları göstermektir ki sınavda o el pratikliğini kullanarak hem zamana ve hem de bilgiyi kullanmayı hızlı yapabilsin.

Özenli konu anlatımı, basit orta zor sorular, deneme sınavlarından alınmış sorular, ösym ve meb’nin tüm yaptığı sınavlarda o konu ile ilgili püf noktalı olarak düşündüğü ve sorduğu sorular ve ödev soruları bulunmaktadır.

19 yıldır dershane ve özel ders tecrübesine sahibiz.

matematik-ozel-ders
matematik-ozel-ders

Uzaktan Eğitim Matematik Kursu

Uzaktan Eğitim Dgs Matematik Kursumuza çeşitli nedenlerden dolayı, üniversite sınavında 2 yıllık meslek yüksek okulu kazanan öğrenciler olabiliyor. Fakat bu öğrenciler için ikinci bir şans olarak, eğitimlerini 4 yıllık lisans mezuniyetine tamamlama şansı veriliyor.

Senede bir defa yapılan ön lisans mezunları ve açık öğretim mezunları ile bu programların son sınıf öğrencilerinin girebileceği Dikey Geçiş Sınavı, öğrencilere 4 yıllık üniversiteden mezun olma imkanı tanıyor.

İstenilen bölüm ve üniversiteyi kazanmak için DGS’de yüksek bir puan almak gerekiyor. Bu durum ise sınav konularına daha disiplinli ve düzenli çalışmayı gerektiriyor.

Tablolardaki farklı sütun ve satırları betimlemek için de bu yerler renkli olmalıdır. 

Yalçın Algan ile Uzaktan eğitim Dgs matematik kursunda derse katılım oranı daha yüksek olur. Dolayısıyla ders takibi %100 dür. Derste devamlılık sağlanır ve konu biriktirme olmaz.

Öğrencinin seviyesine göre konu işleyiş hızı net belirlenir. Gelişimin istatistiksel yorumu daha doğru ve sağlıklı yapılabilir ki bu da öğrencinin kat ettiği yolu net gösterir. Derste devamlılık için öğrencinin bireysel çalışması önemlidir. Özel ders bireysel ders çalışmaya mecbur bırakır.

Farklı kaynakların taranması daha rahat yapılır. Bu da öğrencinin her soru tipini görmesine olanak sağlar. Teorik ve Uygulamalı derslerle kendi hazırladığımız özel ders föyleri ve öncül kaynaklar ile Türkiye geneli eğitmen arkadaşlarımızla beyin fırtınası sonucu oluşturduğumuz en kabul görmüş konu ve içeriklerle geleceğinize yön vermek isteriz.

Dgs matematik özel ders Alacak Öğrencilere Tavsiyelerimiz. Matematik özel derse girmeden önce mutlaka derse hazırlıklı gidin. Hazır bulunuşluk düzeyini belirleyip, eksikleri gidermeye çalışın. Matematik ders, esnasında öğrenilen bir ders olduğu için, yapmanız gereken anlamadığınız bir yerde mutlaka öğretmeninize sorun.

Dgs matematik özel dersinizde düzenli not tutmaya çalışınız. Konuya ait örnek testleri mutlaka ve mutlaka işlem yaparak sonuca ulaşınız. Konuyu anlamaya ve problemleri çözmeye çalışın. Sık sık matematikte öğrenilen konuları tekrarlayınız. Çalıştığınız matematik konusuna odaklanın. Dikkat hafıza için çok önemli bir ögedir.

2020 Dgs Matematik Özel Ders

Öğrendiklerinizi ayrıntılı çalışın ve tekrarlayın. Görselliğe önem verin, grafikler ve tablolar hatırlatıcı unsurlardır. Renkli kalemler kullanmak, fotoğraf ve resimler hatırda kalmasını kolaylaştırır. Bilgiyi hatırlamak için hafıza kartlarımız olan kavram haritalarımızı kullanabilirsiniz. Türkiye’nin farklı şehirlerinde arzu edilen herhangi bir üniversiteye 2 yıllıktan geçiş yapabilmek için, Dgs Matematik Özel Ders ile dikey geçiş sınavından yüksek bir puan almak gerekmektedir.

https://matematikozelders.com/matematik-whatsapp-soru-cozum-grubu/
blank
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.