WhatsApp Hemen Ara
Çayyolu Matematik Özel Ders ( 506 621 2222 )
WhatsApp Hemen Ara
Ankara Matematik Özel Ders

Çayyolu Matematik Özel Ders

Çayyolu Matematik Özel Ders ekibi olarak ister evinizde ister Kızılay’da ders vermekteyiz. 23 yıl dershane ve özel ders tecrübesine sahibiz.

Çayyolu Matematik Özel Ders 2023

Özel derslerimiz öğrencilerimizin ve de velilerimizin diledikleri saat aralığında her yaşa ve seviyeye uygun olarak verilmektedir. Öğrencilerimize matematiği sevdirerek onların matematikte başarılı olmaları ve dersten keyif almaları hedeflenmektedir.

Matematiğin zor bir ders olması yönündeki fikirler sebebiyle ön yargı ile yaklaşılması ilk nedenlerinden biridir. Bunun nedeni de öğretmen öğrenci arasındaki uyumdur. Her öğrencinin algı seviyesi ve anlama hızı farklıdır. Sınıfta verilen eğitim kimi öğrenciler için yeterli olmayabilir, bu hem başarılı hem de başarısız öğrenciler için de geçerlidir, dolayısıyla etkin iletişim sağlanamadığı için dersten soğuma ve ilgisizlik oluşabilmektedir.

Çayyolu Matematik Özel Ders Verenler

Sözel yetenekleri gelişmiş bir öğrencinin matematikte de diğer derslerindeki gibi başarılı olması beklenemez. Bu yüzden öğrenciye uygun eğitim ve öğretim yöntemlerini uygulamak gereklidir.

Bir diğer matematiğe yönelik ön yargı ise, matematik bilgisinin nerede kullanıldığına dair bilgi sahibi olunmaması, matematiksel düşünme yöntemlerinin bilinmemesi ve mantığa oturtamaması gibi etkenler nedeniyle matematik pek sevilmeyen bir derstir.

Ayrıca konuyu derste algılayıp o noktada bırakmak da ileride konuların unutulmasına ve soruların çözülememesini sağlamaktadır. Konu anlaşıldıktan sonra bol bol soru çözümü ile pratik yapılmalı, konular pekiştirilmelidir. Zamanla konuları kavradığını ve soruları çözebildiğini gören öğrenci matematiği sevmeye başlayacak ve dersinde de başarılı olacaktır. Özel Ders ekibimiz de bu konuya oldukça önem vermektedir.

Çayyolu Matematik Özel Ders Fiyatları

Birçok ebeveynin ve öğrencinin ilgilenip takip ettiği bir sistematik özel ders sistemidir. Matematik özel dersinde gerekli başarıyı ve performansı göstermemesi durumunda özel ders takviyesi yapılmaktadır. Ancak özel dersi zayıf öğrencinin alması gerekliliği de doğru değildir. Öğretmen öğrenci ile birebir iletişimde olacağı için ne tür çalışma yöntemi izleyeceğini bilir.

Ankara’daki en uzman kadro ile eğitim hizmeti sağlamaktayız. Öğrencilerimizin diledikleri başarıya ulaşabilmelerini amaç edinmiştir. Çocuklarınızın matematik özel dersi alması için linkini tıklayarak sorularınızın bütün yanıtlara ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu