WhatsApp Hemen Ara
Çankaya Matematik Özel Ders ( 506 621 2222 )
WhatsApp Hemen Ara
Ankara Matematik Özel Ders

Çankaya Matematik Özel Ders

Çankaya Matematik Özel Ders genel olarak öğrencilerin en korktuğu derslerden biridir Bu durumun üstesinden gelmek de, iyi bir matematik özel dersi ile mümkün duruma gelir.

Çankaya Matematik Özel Ders 2023

Tüm konuları sınav tarihine kadar olan haftalara böleriz ve konu dağılım tablosunu gösterir. Öğrencimizin girecek olduğu sınavın tüm yıl yıl tüm ÖSYM sorularını öğrenciye verir. Matematik Geometri sorularına yaklaşım tekniklerini anlatırız, sorulara yaklaşım teknikleri ile ilgili notların yazılı olduğu kağıdı öğrencimize veririz. öğrencimiz soru çözerken bu kağıttan yardım alır.

Öğrencimiz ÖSYM ve MEB in tüm sınavlarda çıkan sorularını konularına göre düzenlenmiş halini çözer. Yıllarca edindiğimiz tecrübe ile her deneme sınavından sonra öğrencilerimizin yaptığı hataları not ettik ve öğrencimizin de bu hataları yapmaması için onu bilgilendirir ve takibini yaparız.

Matematik Özel Ders Verenler

Ders işlerken önemli bulduğumuz noktaları bir formül kağıdına not ederiz, kavram haritaları oluştururuz. Çünkü öğrenci tüm föyü tekrar tekrar etmektense kavram haritasına bakarak ta daha hızlı yol alabilir, sorulara yaklaşabilir. Öğrenciye nasıl ders çalışması gerektiğini anlatarak yapılması gerekenleri kağıda beraber not eder takibini yaparız.

Öğrencinin kendini tanıması ve zamanı en güzel şekilde kullanması için doldurulması gereken bir anket uygulayarak boş zamanlarını tespit ederiz. Daha fazla ders çalışmak adına zaman ayarlaması yapmaktayız. Öğrencimize piyasadaki kaynaklarda Kolay, Orta ve Zor kaynak önerisi yapılarak ödev verilir. Çözemediği soruların üzerinde neden çözülemediği ve eksik olan yorumun ne olduğu anlatılır.

ÖSYM ve MEB’in yapmış olduğu tüm sınavların sorularını konularına göre düzenledim ve bir çok elit kaynaklardan özel soruları konu anlatımları ve kısa yolları bir araya toplayarak bir konu anlatım föyü oluşturdum. Yılların tecrübesini de katarak başarıyı yakalamamız için her şeyi düşündüm.

Matematik Özel Dersi Nasıl Anlatılıyor?

 1. Matematik özel dersinizi evinizde y ofisimizde alabilirsiniz. Özel ders kalabalık olmayan nezih bir ortamda alınmalıdır. Çünkü, zaman sadece ona ait olmalıdır. Özel ders, öğrenci merkezlidir.
 2. Öğrencimizin hedefine ulaşması için ne kadar net yapması gerektiği, günde kaç saat ders çalışması gerektiği hakkında tablomuzu anlatırız. Haftalık çalışma planı yapmasına yardımcı oluruz. Çünkü, öğrencinin de öğretmenin de işleyecekleri konuyu önceden bilmesi ve hazırlıklı olması, başarı için ön şarttır.
 3. Öğrenciniz ders çalışırken yapamadığı soruları WhatsApp üzerinden resmini çeker yalçın hocaya göndererek çözülmeyen sorusu kalmaz.
 4. Eğitmenlerimiz özel dersini öğrenci ile birebir olarak öğrenci merkezli anlatır. Öğrenci konu anlatırken öğretmenini dinlerken anlamadığı yeri sorar öğretmenin çözdüğü sorunun benzerini kendisi çözerek derse katılır.
 5. Planlı ve disiplinli öğretim. Sınava kadar tüm konuları kalan haftalara dağıtıyoruz. Öğrenci de öğretmen de o hafta ne anlatılacağını bilir ve hazırlığını yapar.
 6. 24 Saat Soru Sorma İmkanı. Öğrenci ders çalışırken yapamadığı sorunun resmini çeker ve Whatsapp Matematik Soru Çözüm Grubu üzerinden bize sorabilir

Yılların getirmiş olduğu tecrübe ile;

 • Konu ile alakalı kısa yollar
 • Soru tipleri
 • Elit kaynaklar incelenerek hazırlanmış ders notları

üzerinden derslerimizi anlatıyor ve notlarımızı öğrencimize veriyoruz.

Profesyonel Öğrenci Koçluğu, öğrencinizin kendini tanımasını sağlar. Öğrencinin boş zamanını daha iyi kullanarak ders çalışma alışkanlığı kazanması çalışmasını yaparız.

Tüm zamanımızı öğrencilerimin başarılı olması için harcamaktayız. Kısacası çabamız ortaktır.

Çankaya Matematik Özel Ders Ücretleri

Eğitmenlerimiz, öğrencilerine deneme sınavlarında zaman kazanma ve başarılı olma konularında bilgi verir. Dahası, Denenmiş taktikleri ve daha önce öğrencilerinde gözlemlediği hataları anlatır ve telkinlerde bulunur.

Çankaya Matematik özel ders sorularının en hızlı ve pratik yoldan nasıl çözüleceği ile ilgili test tekniği, tüyolar ve özel teknikleri öğretiriz. Yaptığımız çalışmalarda, deneme sınavlarında işe yarayacak taktikleri ve daha önce yapılan hataları yapmaması için düzenli ilgi gösteririz.

Kavram Haritalarımız

20 yıla yakın dershane ve özel ders tecrübesine sahip Matematik Öğretmeni Yalçın Algan‘dır. Konuyu bitirdikten sonra, öğrenci ile özetleyen kavram haritaları yapar. Öğrenci konunun önemli formüllerini, özel soru tiplerini ve çözüm yollarını A4 kağıdına yazarak özetlemiş olur.

Ücretsiz ilk dersimizde, öğrencinin seviyesini ölçeriz. Soruya yaklaşımı ve çözüme ulaşabilme sürecini gözlemleyerek öğrenciyi tanımaya çalışmaktayız.

Ders Süresi

Özel dersimizde süreyi ön planda tutmuyoruz.

ÖSYM ve MEB Sınav Taktikleri

ÖSYM’nin yaptığı TYT, AYT, ALES, DGS, KPSS, MSÜ ve YÖS sınav sorularını inceliyoruz. Konularına göre dağıtıp, özel ders föylerimize ekliyoruz.

Sınavlar artık

 • Temel Matematik,
 • Problemler
 • Geometri
 • Tablo Grafik
 • Sayısal Mantık
 • Matematik 2

kısımlarından oluşmaktadır.

Çankaya Matematik Özel Ders Yerimiz

Özel derslerimizi Kızılay İzmir caddesindeki ofisimizde veya daha rahat soru sorabileceğiniz ortam ya da evinizde yapma imkanımız bulunmaktadır. Ek ücret talebi kesinlikle olmaz. Aksine, tamamen öğrenci odaklıyız.

Özel Ders Ücreti

Aylık olarak ve belli bir ödeme planı dahilindedir.

Özel Ders Verdiğimiz Gruplar
 • 6, 7, 8, 9, 10 ,11 ve 12. sınıflar
 • Mezun durumda olan öğrenciler
 • ALES, DGS, KPSS öğrencileri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu