Matematik Özel Ders & Uzaktan Eğitim & Matematik Soru Çözüm - 03.09.2020
Matematik Özel Ders – Uzaktan Eğitim ve WhatsApp Soru Çözüm Grubu

Çankaya Matematik Özel Ders

Çankaya Matematik Özel Ders
blank

Çankaya Matematik Özel Ders dersinizi evinizde ya da ofisimizde alabilirsiniz. Özel ders kalabalık olmayan nezih bir ortamda alınmalıdır çünkü zaman sadece ona ait olmalıdır.

Başarı Garantili Çankaya Matematik Özel Ders

Öğrencimizin hedefine ulaşması için ne kadar net yapması gerektiğini, günde kaç saat ders çalışması gerektiği hakkında tablomuzu anlatırız. Haftalık çalışma planı yapmasına yardımcı oluyoruz. Çünkü öğrenci de öğretmen de anlatılacak konuyu önceden bilmesi ve hazırlıklı olması başarı için ön şarttır.

Tüm konuları sınav tarihine kadar olan haftalara böleriz ve konu dağılım tablosunu gösterir. Öğrencimizin girecek olduğu sınavın tüm yıl yıl tüm Ösym sorularını öğrenciye verir. Matematik Geometri sorularına yaklaşım tekniklerini anlatırız, sorulara yaklaşım teknikleri ile ilgili notların yazılı olduğu kağıdı öğrencimize veririz. öğrencimiz soru çözerken bu kağıttan yardım alır.

Öğrencimiz ÖSYM ve MEB in tüm sınavlarda çıkan sorularını konularına göre düzenlenmiş halini çözer. Yıllarca edindiğimiz tecrübe ile her deneme sınavından sonra öğrencilerimizin yaptığı hataları not ettik ve öğrencimizin de bu hataları yapmaması için onu bilgilendirir ve takibini yaparız.

Yalçın Algan ile Çankaya Matematik Kursu

Ders işlerken önemli bulduğumuz noktaları bir formül kağıdına not ederiz, kavram haritaları oluştururuz. Çünkü öğrenci tüm föyü tekrar tekrar etmektense kavram haritasına bakarak ta daha hızlı yol alabilir, sorulara yaklaşabilir. Öğrenciye nasıl ders çalışması gerektiğini anlatarak yapılması gerekenleri kağıda beraber not eder takibini yaparız.

Öğrencinin kendini tanıması ve zamanı en güzel şekilde kullanması için doldurulması gereken bir anket uygulayarak boş zamanlarını tespit ederiz. Daha fazla ders çalışabilecek zaman ayarlaması yapılabilir. Öğrencimize piyasadaki kaynaklarda kolay Orta ve Zor kaynak önerisi yapılarak ödevlendirme yapılır, çözemediği soruların üzerinde neden çözülemediği ve eksik olan yorumun ne olduğu anlatılır.

ÖSYM ve MEB in yapmış olduğu tüm sınavların sorularını konularına göre düzenledim ve bir çok elit kaynaklardan özel soruları konu anlatımları ve kısayolları bir araya toplayarak bir konu anlatım föyü oluşturdum. Yılların tecrübesini de katarak başarıyı yakalamamız için her şeyi düşündüm.

Matematik Özel dersinizi evinizde ya da ofisimizde alabilirsiniz. Özel ders kalabalık olmayan nezih bir ortamda alınmalıdır çünkü zaman sadece ona ait olmalıdır. Özel ders öğrenci merkezlidir.

Öğrencimizin hedefine ulaşması için ne kadar net yapması gerektiğini, günde kaç saat ders çalışması gerektiği hakkında tablomuzu anlatırız. Haftalık çalışma planı yapmasına yardımcı oluyoruz. Çünkü öğrenci de öğretmen de anlatılacak konuyu önceden bilmesi ve hazırlıklı olması başarı için ön şarttır.

Öğrenciniz ders çalışırken yapamadığı soruları WhatsApp üzerinden resmini çeker yalçın hocaya göndererek çözülmeyen sorusu kalmaz.

Özel dersini öğrenci ile birebir olarak öğrenci merkezli anlatır. Öğrenci konu anlatırken öğretmenini dinlerken anlamadığı yeri sorar öğretmenin çözdüğü sorunun benzerini kendisi çözerek derse katılır.

Planlı ve disiplinli öğretim. Sınava kadar tüm konuları kalan haftalara dağıtıyoruz. Öğrenci de öğretmen de o hafta ne anlatılacağını bilir ve hazırlığını yapar.

24 Saat Soru Sorma İmkanı. Öğrenci ders çalışırken yapamadığı sorunun resmini çeker ve whatsap üzerinden bize sorabilir

Yılların tecrübesi, kısayollar, soru tipleri ve elit kaynaklar incelenerek hazırlanmış ders notları üzerinden dersler anlatılır ve notlarımızı öğrencimize veririm.

Profesyonel Öğrenci Koçluğu.Öğrencinizin kendini tanımasını sağlar, boş zamanını daha iyi kullanarak ders çalışma alışkanlığı kazanması çalışmasını yaparım.

Tüm zamanını öğrencilerinin başarılı olması için harcamaktayım.

Sınırlı Sayıda Öğrenci ile Çankaya Matematik Kursu

Öğrencilerine deneme sınavlarında nasıl zaman kazanılır, nasıl başarılı olunur, denenmiş taktikleri ve daha önce öğrencilerinde gözlemlediği hataları anlatır ve telkinlerde bulunur.

Matematik ve Geometri sorularının en hızlı ve pratik yoldan nasıl çözüleceği ile ilgili test tekniği, tüyolar ve özel teknikleri öğretirim. Yılların tecrübesi öğrencilerimiz ile yapılan çalışmalarımız sonucunda deneme sınavlarında kullanılabilecek taktikler, daha önce yapılan hataları yapmaması için düzenli ilgi gösteririm.

Kavram Haritalarımız.

20 yıla yakın dershane ve özel ders tecrübesine sahip Matematik öğretmeni Yalçın Algan özel derslerinde konuyu bitirdikten sonra konuyu özetleyici kavram haritaları yaparak özel ders sonunda işlenilen konunun kavram haritasını öğrenci ile oluşturur. Öğrenci konunun önemli formüllerini, özel soru tiplerini ve çözüm yollarını bir A4 kağıdına yazılarak özetlenmiş olur

Ücretsiz ilk görüşme dersimiz. Öğrencinin seviyesini ölçerim. soruya yaklaşımı ve çözüme ulaşabilme sürecini gözlemleyerek öğrenciyi tanımaya çalışmaktayım.

Ders Süresi.

Özel dersimizde süreyi ön planda tutmayız.

ÖSYAM ve MEB Sınav taktikleri. ÖSYM nin yaptıgı Tyt Ayt Ales Dgs Kpss Msü Yös sınav sorularını incelerim ve konularına göre dağıtır özel ders föylerimize eklerim. Sınavlar artık Temel Matematik, Problemler, Geometri, Tablo Grafik, Sayısal Mantık ve Matematik 2 kısımlarından oluşmaktadır.

Çankaya Matematik Özel Ders Yerimiz.

Özel derslerimizi Kızılay İzmir caddesindeki ofisimizde ya da sizin daha rahat soru sorabileceğiniz ortam ya da evinizde yapabiliriz. Ek ücret talebi kesinlikle yapılmaz.

Özel Ders ücretimiz. Aylık olarak ödeme planı dahilinde yapılır.

Özel ders verdiğimiz gruplar. 6,7,8,9,10,11,12. sınıf ve Mezun durumda olan öğrencilerin yanı sıra Ales, Dgs, Kpss öğrencilerine de ders vermekteyiz.

blank
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.