WhatsApp Hemen Ara
Beysukent Matematik Özel Ders ( 506 621 2222 )
WhatsApp Hemen Ara
Ankara Matematik Özel Ders

Beysukent Matematik Özel Ders

Beysukent Matematik Özel Ders ilanlarına göz atıyorsanız, doğru yerdesiniz.  Özel ders kendi aracımız ile Kızılay’dan güzel bir semt olan Beysukent’e özel ders anlatmaya gelmekteyim. Evinizde ders almanın keyfini yaşayacaksınız.  Lütfen yazımızı okumaya devam edin.

Beysukent Matematik Özel Ders 2023

20 yıllık tecrübem ile öğrencilerin matematiğe bakış açılarını ölçmekteyim. Sadece özel ders verdiğim için, öğrencilerimin başarılı olması adına elimden geleni yaparım. Hatta tüm zamanımı bu amaç için harcarım.

Öğrencilerimize Matematik ve Geometri sorularına nasıl yaklaşacağını gösterir bir ders notu vermekteyiz.

Öğrencilerimiz, Türkiye’nin neresinde olursa olsun uzaktan eğitimlerimizi alabilirler.

Öğrencilerimizin yapamadığı soruları sormaları için Whatsapp Matematik Soru Çözüm Grubumuza da katılabilirler.

Beysukent Matematik Özel Ders Verenler

Beysukent Matematik Özel Ders olarak amacımız, öğrencimize sınava girmeden önce sınav sorusuna benzer soruları göstermektir ki sınavda o el pratikliğini kullanarak hem zamana ve hem de bilgiyi kullanmayı hızlı yapabilsin.

Kursumuzu evinizde daha rahat olabileceğinizi düşünüyorsanız, kendi evinizde de alabilirsiniz. Herhangi bir ücret farkı yoktur. İlk görüşme dersimizde, kendimizi tanıtmak amaçlı olarak belgelerimizi göstermekteyiz.

Öğrencilerimize sınavın tüm konu listesini yapıp, kalan haftalara dağıtarak bir konu tablosu yapmaktayız. Bunun bir nüshası öğrencimizde kalmaktadır. Öğrenci de öğretmen de o hafta hangi konu anlatılacağını bilir. Dersler disiplinli şekilde planlanır. Konuların yetişmeme sorunu da ortadan kalkar.

Öğrenci ile alakalı olarak yaptığımız bazı analizler sayesinde;

  • Öğrencimizin seviyesini
  • El pratikliğini
  • Sorulara yaklaşımını,
  • Eksik kaldığı konuları
  • Hangi konuları bilip bilmediğini
  • Konuları öğrenirken yüzeysel mi yoksa can alıcı noktaları ile mi öğrenmiş

olduğunu sağlıklı bir şekilde ölçmekteyiz.

Ayrıca, online video dersler ile konuları istedikleri zaman tekrar tekrar dinleyebilirler

Beysukent Matematik Özel Ders Ücretleri

Birçok başarılı referansa sahip olan saygıdeğer öğretmenimiz, aynı zamanda matematik konusunda da birçok yetkinliğe sahiptir. Bu nedenle, Beysukent Matematik Özel Ders, konusunda uzman olan bu öğretmene güvenmektedir. Dolayısıyla, öğrencilerini bir adım öne taşımak için özel ders ve profesyonel yardım almasını sağlamaktadır.

Çocuklarınızın geleceğine sağlam bir adım atmasını istiyorsanız, matematiği bir sorun olmaktan çıkarmalısınız. Geçmişten günümüze değişmeyen bir gelenek olarak matematik dersi, birçok çocuğun hiç sevmediği dersler arasında yer almaktadır. Ancak özel ders, matematik sevmeyen çocuklar için ilaç niteliğinde bir araçtır.

Öğrencilerin çoğu, okuldaki ders sırasında anlamadıklarını sormaya çekinirler. Sordukları takdirde, arkadaşları tarafından küçümsenmekten korkarlar veya öğretmeni tarafından azarlanmaktan çekinirler. Ancak, verilen özel ders ortamında birebir eğitiminin olması ve özel ders öğretmeninin çocukla itina ile ilgilenmesi anlayacağı dilden anlatması ile bu sorunu ortadan kolaylıkla kalkmaktadır. Bu nedenle, Beysukent Matematik Özel Ders bu konuda, birçok veli gibi Yalçın Algan’a güvenmektedir.

Eğitmenimiz, profesyonel olarak bir çok dershanede matematik ve geometri öğretmenliği yapmıştır. Hatta, ODTÜ’lüler Dershanesi, Matematik Geometri Öğretmenliği ve Matematik Bölümü Başkanlığı da yapmış olan saygıdeğer öğretmen sayesinde bir çok çocuk matematik kabusundan kurtulmuştur.

Matematik öğretmeni Yalçın Algan, öğrencilerine ders verirken özellikle onların anlayacağı dilden olmasını tercih etmektedir. Bu sayede,  matematik özel ders kaygısını veliler üzerinden de kaldırmaktadır. Verilen bu özel dersler sayesinde çocuğunuzda ki gelişimi fark etmek işten bile değildir. Bu nedenle, daha iyi bir gelecek için özel ders düşünmelisiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu