Matematik Özel Ders & Uzaktan Eğitim & Matematik Soru Çözüm - 03.09.2020
Matematik Özel Ders – Uzaktan Eğitim ve WhatsApp Soru Çözüm Grubu

Beysukent Matematik Özel Ders

Beysukent Matematik Özel Ders
blank

Beysukent matematik özel ders kendi aracımız ile Kızılay’dan güzel bir semt olan Beysukent’e özel ders anlatmaya gelmekteyim. Evinizde ders almanın keyfini yaşayacaksınız.

BAŞARI GARANTİLİ BEYSUKENT MATEMATİK ÖZEL DERS

20 yıllık tecrübem ile öğrencilerin matematiğe bakış açılarını ölçmekteyim. Sadece özel ders verdiğim için öğrencilerimin başarılı olması için elimden gelen zamanımı harcarım.

Öğrencilerimize Matematik ve Geometri sorularına nasıl yaklaşacağını gösterir bir ders notu vermekteyiz.

Öğrencilerimiz Türkiye’nin neresinde olursa olsun bizden uzaktan eğitim alabilirler.

Öğrencilerimizin yapamadığı soruları sormaları için Whatsapp matematik soru çözüm grubumuza da katılabilirler.

Yalçın Algan ile Beysukent Matematik Kursu

Beysukent matematik kursumuzda amacımız öğrencimize sınava girmeden önce sınav sorusuna benzer soruları göstermektir ki sınavda o el pratikliğini kullanarak hem zamana ve hem de bilgiyi kullanmayı hızlı yapabilsin.

Kursumuzu evinizde daha rahat olabileceğinizi düşünerek evinizde de alabilirsiniz. Herhangi bir ücret farkı yansıtılmamaktadır. İlk görüşme dersimizde kendimizi size tanıtmak amaçlı belgelerimizi göstermekteyiz.

Öğrencilerimize sınavın tüm konu listesini yapıp kalan haftalara dağıtarak bir konu tablosu yapmaktayız ve bir nüshası öğrencimizde kalmaktadır. Öğrenci de öğretmen de o hafta hangi konu anlatılacağını bilir ve disiplinli olarak dersler planlanır. Konuların yetişmeme sorunu ortadan kalkar.

Öğrencimizin seviyesini, el pratikliğini, sorulara yaklaşımını, eksik kaldığı konuları, hangi konuları bilip bilmediğini, konuları öğrenirken yüzeysel mi yok sa can alıcı noktaları ile mi öğrenmiş ölçmekteyiz.

Online video dersler ile konuları tekrar tekrar dinleyebilirler

Birçok başarılı referansa sahip olan saygıdeğer öğretmen aynı zamanda matematik konusunda birçok yetkinliğe sahiptir. Bu nedenle Çankaya matematik özel ders konusunda bu öğretmene güvenmekte ve öğrencilerini bir adım öne taşımak için özel ders ve profesyonel yardım almasını sağlamaktadır.

Çocuklarınızın geleceğine sağlam bir adım atmasını istiyorsanız matematiği bir sorun olmaktan çıkarmalısınız. Çankaya matematik özel ders , Geçmişten günümüze değişmeyen bir gelenek olarak matematik dersi birçok çocuğun hiç sevmediği dersler arasında yer almaktadır. Ancak özel ders matematik sevmeyen çocuklar için ilaç niteliğinde bir gelişmedir.

Öğrencilerin çoğu derste anlamadıklarını sormaya çekinirler ve sordukları takdirde arkadaşları tarafından küçümsenmekten korkarlar ya da öğretmeni tarafından azarlanmaktan çekinirler. Ancak verilen özel ders ortamında birebir eğitiminin olması ve özel ders öğretmeninin çocukla itina ile ilgilenmesi anlayacağı dilden anlatması ile bu sorunu ortadan kolaylıkla kalkmaktadır. Bu nedenle Beysukent matematik özel ders konusunda birçok veli gibi Yalçın Algan’a güvenmektedir.

Profesyonel olarak birçok dershanede matematik ve geometri öğretmenliği yapan hatta ODTÜ’lüler Dershanesi, Matematik Geometri Öğretmenliği ve Matematik Bölümü başkanlığında da bulunan saygıdeğer öğretmen sayesinde birçok çocuk matematik kabusundan kurtulmuştur.

Matematik öğretmeni yalçın Algan Öğrencilerine ders verirken özellikle onların anlayacağı dilden olmasını tercih etmekte ve matematik özel ders kaygısını veliler üzerinden de kaldırmaktadır. Verilen bu özel dersler sayesinde çocuğunuzda ki gelişimi fark etmek işten bile değildir. Bu nedenle daha iyi bir gelecek için özel ders düşünmelisiniz.

blank
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.