21.02.2024 - Matematik Özel Ders & Öğretmen Platformu Sitemize Hoş Geldiniz

Batıkent Matematik Özel Ders

Batıkent Matematik Özel Ders
REKLAM ALANI

Batıkent Matematik Özel Ders yıllardır sahip olduğu Ankara’nın en deneyimli ve uzman kadrosuyla matematik alanında öğrencilerine özel ders vermektedir.

Batıkent Matematik Özel Ders 2023

Okulda dersler genel bir seviyeye uygun olarak anlatılmaktadır. Sınıf ortamında kişiye özel, birebir anlatım sağlanamayacağı için zaman zaman öğrenciler dersi anlamakta, algılamakta ya da öğrenmekte zorluklar yaşamaktadır. Biz de öğrencimize özel programla öğrencimizin seviyesine uygun birebir ders vermekteyiz. Bu dersler öğrencilere özel olarak hazırlanır ve kalıcı, sağlam ve faydalı olması sağlanacaktır.

Batıkent Matematik Özel Ders Verenler

Özel dersin yöntemleri öğretmenden öğretmene değişim göstermektedir ve bu öğretmenler arasında değişiklik göstermektedir. Lakin uzman ve deneyimli matematik öğretmenlerimizden ders almanızı tavsiye etmekteyiz.

Özel Dersin Öğrencilere kazandırdıkları

  • Öğrenciye özel birebir eğitim verilmektedir.
  • Dersin her anı verimli bir şekilde işlenir.
  • Öğretmen-öğrenci bağı ön plandadır.
  • Öğrenciye özel ders programı hazırlanır.
  • Öğrencinin psikolojisinden anlamak ön plandadır.
  • Dikkat eksikliği konusunda çözümler sunmak
  • Dersle ilgilenmemek ya da dersten kaçmak istemek gibi mevcut durumları fark etmesi ve öğrenci ile iletişim halinde olarak çözüme kavuşturmayı hedefler.

Batıkent Matematik Özel Ders Ücretleri

“Özel ders gerekir mi?” sorusuna birçok ebeveyn ya da öğrenci, kendi başına çalışıp yapabileceği yönünde cevap verecektir. Ancak, sınıflardaki kalabalık ortamda anlaşılmayan konuları kendi başına anlayıp öğrenmek istediklerinde bazı sorunlar ile karşılaşmaktadırlar. Kısa zamanda birçok konuyu tek başına çalışmaları yeterli olmamaktadır. Bu konuda eğitmenleri olarak birebir özel ders alan öğrencilerimizin öncelikle hızlı ve verimli ders çalışmayı öğrenmeleri hedeflenmektedir.

Öğrencilerimizin sınav zamanlarında bol bol soru çözmeleri ve yapamadıkları soruları öğretmeniyle çözmesi ve soruları anlayıp kavraması oldukça önemlidir. Özellikle de, matematik gibi sayısal bir dersin alınmasının oldukça faydası vardır. Bu sayede öğrencinin eksikliklerinin ne ya da neler olduğu belirlenecek ve hem bu eksiklikler giderilecek hem de bir yeni soru tipini daha öğrenecektir. Soru tiplerinin daha önceden görülmesi ve çözülmesi öğrenciye birçok fayda ve zaman sağlayacaktır.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Hemen Ara