Matematik Özel Ders & Uzaktan Eğitim & Matematik Soru Çözüm - 03.09.2020
Matematik Özel Ders – Uzaktan Eğitim ve WhatsApp Soru Çözüm Grubu

Balgat Matematik Özel Ders

Balgat Matematik Özel Ders
blank

Balgat Matematik Özel Ders öğretmeni olarak yılların verdiği tecrübe ile yeni nesil soruları da dikkate alarak genişletilmiş özel ders notlarımız ile matematik ve geometri dersi vermekteyiz.

Tecrübeli uzman kadromuz ile öğrencilerimizin derslerinde başarılı olmalarını, hedeflerine ulaşmalarını sağlıyoruz.

BAŞARI GARANTİLİ BALGAT MATEMATİK ÖZEL DERS

 Her şeyden önce öğrencinin istekli olması gerekmektedir. Özel dersi ders hocasında almanız da oldukça önemlidir. Matematiği matematik hocasından almanız tavsiyemizdir.

Öğrencinin dikkatini çekmek, bir özel derste öğretmenin en çok dikkat etmesi gerektiği husustur. Birebir ilgilendiği öğrencisinin herhangi bir sorunu varsa bunu rahatça bulması gerekir. Derslerdeki başarısızlık, dersi sevmemesinden, öğretmeni anlamamasından, dikkat eksikliğinden vb. sebeplerden kaynaklanıyor olabilir ve bunun ne olduğunun belirlenmesi gerekir.

Öğrenciye faydalı olabilecek zaman diliminde ihtiyaçları doğrultusunda zayıf olduğu konulara daha çok ağırlık verilerek eksiklerin kapatılması amaçlanır ve buna göre çalışma programı düzenlenir. Temel al yapıyı oluşturarak sağlamlaştırmak önemlidir. Eğitimcinin anlatım teknikleri, öğrencinin yapmış olduğu soru çözümleri ile dersin kavranmasına destek olur.

Sadece ders yönünden değil psikolojik olarak da olumlu destek vermesi öğrenciye faydalı olacaktır. Bu sayede öğrencinin başarı oranının artması sağlanacaktır. Öz güven sahibi olup, derse yönelik isteği artacak ve olumlu yönde ivme kazanacaktır.

Yalçın Algan ile Balgat Matematik Kursu

Eğitim politikamızkurulduğumuz günden bu yana eğitimde bireysel başarıyı görev edinmiş ve hedefler doğrultusunda eğitmen kadrosuyla sunduğu eğitimlerde öncü olmuştur.

Balgat matematik kursu, sevgi, saygı ve güven doğrultusunda her öğrencisine ışık olmayı ümit etmiş ve başarılarında bir rol oynamıştır. Uzman ve tecrübeli eğitmen ekibimizle bu doğrultuda başarılı gençler olmalarını hedeflemektedir.

Ezberci eğitimden kaçarak sağlam temellere dayalı kalıcı bir eğitim vermek en çok özen gösterdiğimiz durumdur. Farklı bakış açıları kazandırmak, farklı ve de kısa çözüm yollarını görmesini sağlamak ve her şeyden önemlisi matematiği hiç sevemeyen ve de yapamayan bir öğrenciye dahi verdiğimiz özel ders eğitimi ile öğrencilerimize matematiği sevdirmektir. Özel dersteki en büyük öncelik öğrencinin bu yolları keşfetmesini sağlamaktır.

Matematik dersinden desteğe ihtiyaç duyuyorsanız ve öğrenci odaklı özel bir program hazırlanmasını talep ediyorsanız; www.matematikozelders.com   linki üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

blank
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.