Hotline
0 552 860 2222
Ankara Matematik Özel Ders | Matematik Özel Ders

Ankara Matematik Özel Ders

Ankara Matematik Özel Ders
Yalçın Algan matematik özel ders
Yalçın Algan matematik özel ders

Ankara Matematik Özel Ders öğrenciler ve öğretmenlerimiz katılımıyla başlar. Amacımız konularımızı çalışırken yanı başımızda bir öğretmen desteğinin olmasıdır. 

Ankara Matematik Özel Ders 2022

Sınavlarda öğrencilerin başarısızlıklarının bir nedeni de sınava olan teorik hazırlıkların dışında psikolojik olarak hazır olmamalarıdır. Sınav psikolojisi ve stresini kaldıramayan öğrenciler her ne kadar hazır bir şekilde sınava girseler de başarısız olmaları sıkça görülen bir sonuçtur. Ancak Yaşam koçu belgeli eğitmenimiz öğrencileri teorik olarak sınava hazır hale getirmenin yanı sıra psikolojik anlamda da sınava hazır ve kendine olan güvenlerini sağlamalarında yardımcı olmaktadır.

Ankara Matematik Özel Ders İlanları

Öğrenciler ile bire bir yapılan çalışmaların başarı oranı oldukça yüksektir. Hatta başarı garantilidir demek yanlış olmaz. 19 yıl dershane ve özel ders tecrübesi olan matematik başarı koçu belgeli öğretmenimiz Yalçın Algan ile öğrencilerin eksik olduğu konular üzerinde durarak öncelikle bu konularda ve diğer tüm müfredat konularında soru çözümleri gerçekleştirilir.

Öğrencilerin derslerde edindikleri bilgileri deneyim kazanmak için soru çözüm kamplarında uygulamaları ile sınava tam hazırlık süreci tamamlanmaktadır. Özellikle sınav tarihinin yaklaştığı dönemlerde gerçekleştirilen soru çözüm kampları başarı oranlarının artmasında doğrudan etkili bir sistemdir. Pedagojik formasyon eğitim belgeli eğitmenimiz eşliğinde öğrenciler sınava tam anlamı ile hazır hale getirilmektedir.

Ankara Matematik Özel Ders Bürosu

Öğrencilere teorik ve pratik çalışmaların yanı sıra sınav psikolojisi üzerine de destekler sağlanmaktadır. Sınava her anlamda hazır olması gereken öğrencilerin en büyük eksikleri güven ve psikolojik eksiklikler olmaktadır. Haliyle bu sebeplerden sınavlarda da başarısızlıklar ile sıkça karşılaşılmaktadır.

Tüm bu sorunları ortadan kaldırmak için eğitmenlerimiz yardımı ile öğrenciler gerek psikoloji anlamında gerekse teorik anlam olmak üzere her açıdan sınava hazır hale gelirler.

Ayrıca soru çözüm kamplarında gerçekleştirilen bire bir eğitimler sonucunda öğrencilere çalışmalar ile birlikte disiplinli, verimli ve düzenli ders alışkanlıkları kazandırmaktadır. Kamp sonucunda sınavlarda başarı oranları da oldukça yüksektir.

Özellikle sınav hazırlık dönemi başlangıcında ve sonlarında hayati değer taşıyan bu kamplar ile öğrenciler tam anlamıyla sınava hazır hale gelmektedir.

Öğrencilerin sınavlarda başarısız olmalarının en büyük nedenleri arasında sınav psikolojisi ve kendine güven eksiklerinin olması sebep olmaktadır.

Ankara Matematik Özel Ders Verenler

Teorik ve pratik açıdan her ne kadar tam anlamıyla hazır olsa da psikolojik olarak sınav korkusu olan bir öğrencinin başarılı sonuç elde etmesi mümkün olmamaktadır. Eğitmenlerimizin vermiş olduğu psikolojik destekler ile öğrenciler teorik ve pratik açıdan hazır olmanın yanı sıra psikolojik açıdan da sınava hazır hale gelirler.

Sınava hazırlık dönemlerinde öğrencilerin en çok sıkıntı yaşadığı derslerin başında Matematik gelmektedir. Doğal olarak bu sürecin sonucu sınava da kötü bir şekilde yansımaktadır. 

Bu çalışmalar sonucunda öğrenciler sınav korkularından kurtularak başarılı sonuçlar alarak bir sonraki eğitim hayatlarına yelken açmaktadırlar. Hazırlanan çalışma programı dahilinde gerçekleştirilen ders sonucunda düzenli ve disiplinli çalışma alışkanlığı da kazanan öğrenciler sınavda büyük oranlarda başarılar yakalamaktadır.

Ankara Matematik Özel Ders Ücretleri

Ankara Matematik Özel Ders Ücretleri denildiğinde ilk aklımıza Matematik öğretmeni Yalçın Algan gelmektedir. Yalçın Algan 19 yıllık dershane ve matematik özel ders tecrübesine sahiptir. Özel dersi ek iş olarak değil sadece sınırlı sayıda öğrenciyi kabul ederek tek iş olarak yapmaktadır. Özel Ders notlarını her öğrenci seviyesine uygun olarak bilgisayar ortamında kendisi hazırlar.

Güncel matematik kitaplarını ve Ösym sınav sorularını inceler, konularına göre düzenler ve özel ders notlarına ekler. Piyasaya yeni çıkan kitaplar alınıp bilgisayar ortamında incelenir. Önemli bulduğumuz konu anlatımı, uzun metinli kurgulayıcı sorular, püf noktaları, kendi tecrübemiz ve yorumumuz ile birleştirip her öğrenci seviyesine uygun word belgesi olarak hazırlanır. Notlarımız üzerinden akıcı bir ders anlatımı sağlanır ve öğrencimize hediye edilir.

Takıldığınız soru mu oldu günün her saatinde WhatsApp’tan soru sorabilir, hemen cevabını alabilirsiniz. Özel ders verdiğim öğrencilerim sabah 9 akşam 9 arası istedikleri kadar soru sorma hakkına sahiptir. 

Ücretsiz ilk görüşme dersimizde; matematik lisans diplomamızı, öğretmenlik pedagojik formasyon belgemizi, öğrenci koçluğu belgemizi gösteririz. Çünkü, üniversite öğrencileri, mühendisler vs. ek iş olarak özel ders vermektedirler ve sizin paranızı ve öğrencinizin eğitimini riske attığını düşünmemektedirler. Sınav ile ilgili yayınlanmayan sınav sorularını ve sınav ile ilgili bilgiler veririm. 

Ankara Matematik Özel Ders Fiyatları

Öğrencinin matematik temelini, sorulara bakış açısını, el pratiğini, kurgulama yapıp yapamadığını, düşündürücü soruları anlayabiliyor mu,
yorum yapabilme becerisini, ölçmek için testimizi beraber çözmeye çalışıyor, iletişim kurma ve öğrencimize en uygun öğrenme modelini test etmeye çalışmaktayım.

Özel ders konusunda amacımız sizi iyi bir sıralamaya girmenizi sağlamaktır.

20 yıla yakın dershane ve Ankara Matematik Özel Ders tecrübemizde öğrencilerimizin soru çözerken takıldığı yerleri, neden soruyu çözmeye devam edemediğini, nasıl matematik çalışması gerektiğini, test tekniklerini, sıfırlama tekniğini, turlama tekniğini kullanarak öğretmeyi hedefliyoruz.

Ek iş değil tek iş, 18 Yıllık Dershane ve Özel Ders tecrübesine sahip Yalçın ALGAN son beş yıldır sadece Özel ders vermekteyiz.

Belgeli yaşam ve profesyonel öğrenci koçu, öğretmenlik sertifikası ile yüksek lisans ve matematik lisans diplomamızı ilk görüşmemizde size göstermekteyiz. Çünkü bu konuda bir çok matematik öğretmeni olmayan, tecrübesiz, diplomasız özel ders vermeye çalışan, ek iş olarak matematik özel ders vermek isteyen şahıslar vardır.

Paranızı ve geleceğinizi riske atmayınız. Yıl içinde sadece 16 tane öğrencimiz olur. Sadece Ankara matematik özel ders öğrencilerimiz ile ilgilenmekte onların başarmaları için tüm enerjimi harcarım.

Yaklaşık 20 yıla yakın Dershane ve Ankara Matematik özel ders tecrübemizle, öğrencilerimizin takıldığı soruları not ettik, sizin de takılabileceğini düşünerek bu tür yapılan yanlış öğrenmeleri düzeltme amacındayız. Çünkü bu bilgiler tüm öğrenim hayatı boyunca öğrendiğiniz ezbere bilgilerden oluşmaktadır.

Emin olun bu püf noktalarda siz de takılırsınız. Bu püf noktalar derste anlatılmayacak kadar küçük kavramlardır.

Sizi iki seçenek arasında bırakır. Bunu bir anda sizin toparlayıp düzeltmeniz mümkün olmayabilir. Bu konuda size yardımcı olacağız.

19 yıl Dershane ve Ankara Matematik Özel Ders tecrübesine sahibim. Dershane deneyimimiz boyunca yaptığımız deneme sınavlarından sonra öğrencilerimize sorduk. Bu sınavda hangi eksik olduğunuz yönlerinizi gördünüz. Verilen cevapları tahtaya yazarak aynı hataların yapılmamasını vurguladık. Bu bilgilerimizi de öğrencilerimiz ile paylaşmaktayız.

Ankara Öze Ders Yerimiz

Ders çalışma yerimiz, ister evinizde, ister Kızılay’da kendi ofisimizde özel derslerimizi yapabiliriz.

Öğrencilerimiz ile ders çalışırken bir A4 kağıdına, Konunun ana hatlarını, Formüllerini, Anahtar kelimelerini, Sloganlarını, Önemli yerlerini not ederek konuyu bir kağıda özetliyoruz. Soru çözerken ve deneme sınavlarına girerken bu kavram haritasını tekrar yapmasını sağlıyoruz.

Konular görülmeye başladıkça eski konuların unutulmaması için tarama sınavı, Birkaç konuyu birbirine bağlayan soruları, deneme soruları ile öğrenilen bilgilerin unutulmamasını sağlamaktayız.

Sınava kadar ilgi, Velilerimiz ile bilgi paylaşımı ve Öğrencimizin memnuniyeti, mutluluğu bizim referansımız için önemlidir.

Dershanelerde kayıtlı Öğrenci sayısının az olması, seviye sınıflarının oluşturulamaması, sınıflardaki her öğrenci seviyesinin eşit olmaması, öğretmenin sorduğu soruları sınıftaki iyi öğrencilerin hemen cevaplaması, öğrencinizin sadece tahtadakilerin defterine yazılıyor olması demektir. Düşünme eylemi gerçekleşememektedir.

Dershanede çalışan Ankara matematik Özel Ders öğretmeninin düşük ücretle çalışması, Çok sayıda derse giriyor olması, Öğretmenin performansını düşürmekte ve artık sadece soruya cevap veren öğrencilerle derse devam etmesine neden olmaktadır. Velilerin bu konuda duyarlı olması durumu biraz olsun düzeltse de öğretmen yavaş anlatırsa elindeki yıllık plana göre konuları yetiştirmesi mümkün olmayacaktır.

Ankara Matematik Özel Ders konusunda, Sınav yayınları ve Çizgisel yayınları başta olmak üzere bir çok yayın evlerine kitap ve soru yazdım. Kitap ve soru tashihi yaptım. Soruların incelenmesi düzeltilmesi ve bilimsel hataların kontrolü ve farklı yollardan çözüldüğünde aynı sonucun bulunması incelemelerini yaptım.

Yüzlerce Üniversite Okuyan Öğrencilerim ve Elit velilerimizin iletişim bilgilerini verebiliriz.

Velilerim arasında Emniyet Mensupları ve Cumhurbaşkanlığı ve Başbakanlık konutlarında oturan velilerimiz, Oyak sitesi, Park Oran sitesi, Sinpaş Yalı evleri … Bir çok elit kesimden velilerimiz referansımızdır.

Ankara Matematik Özel Ders öğrencilerimiz çok iyi sıralamalara girerek Tıp Fakültesi, Hukuk Fakültesi, Mühendislikler kazanarak bir kez daha işimizi severek yaptığımızı bize hatırlattılar.

Onlara teşekkür ediyor, çalışmalarında bizleri örnek aldıkları için bir ömür mutlu olmaları için onlara dua etmekteyiz. Matematik 1, Matematik 2 ve Geometri alanında konulara hakim olan bir öğretmenim.

Bu alanlar birbirlerine bağlıdır ve biri diğeri olmadan anlatılamaz. Lütfen Ankara Matematik Özel Ders öğretmeniniz ile çalışırken bu 3 alanı da iyi bildiğinden emin olun. Sınavlarda sorulan sorular 5 bölüme ayrılmaktadır.

Tüm ders konuları geneli incelendiğinde sayısal dersler kategorisine giren matematik dersi, özellikle destek alınması gereken dersler arasındadır. Ankara Matematik Özel Ders Ücretleri birebir ve grup öğrencilerine göre değişmektedir.