Ankara Matematik Özel Ders Ücretleri denildiğinde ilk aklımıza Matematik öğretmeni Yalçın Algan gelmektedir. Yalçın Algan 19 yıllık dershane ve matematik özel ders tecrübesine sahiptir.

Eğitim Koçu Yalçın Algan Ankara Matematik Özel Ders Ücretleri

Özel dersi ek iş olarak değil sadece sınırlı sayıda öğrenciyi kabul ederek tek iş olarak yapmaktadır. Özel Ders notlarını her öğrenci seviyesine uygun olarak bilgisayar ortamında kendisi hazırlar.

Güncel matematik kitaplarını ve Ösym sınav sorularını inceler, konularına göre düzenler ve özel ders notlarına ekler. Piyasaya yeni çıkan kitaplar alınıp bilgisayar ortamında incelenir. Önemli bulduğumuz konu anlatımı, uzun metinli kurgulayıcı sorular, püf noktaları, kendi tecrübemiz ve yorumumuz ile birleştirip her öğrenci seviyesine uygun word belgesi olarak hazırlanır. Notlarımız üzerinden akıcı bir ders anlatımı sağlanır ve öğrencimize hediye edilir.

Ankara Matematik Özel Ders Öğrencilerimize WhatsApp Soru Sorma Desteği

Takıldığınız soru mu oldu günün her saatinde WhatsApp’tan soru sorabilir, hemen cevabını alabilirsiniz. Özel ders verdiğim öğrencilerim sabah 9 akşam 9 arası istedikleri kadar soru sorma hakkına sahiptir. 

Ankara Matematik Özel Ders Öğrencilerimize Ücretsiz İlk Ders

Ankara Matematik Özel Ders için ücretsiz ilk görüşme dersimizde; matematik lisans diplomamızı, öğretmenlik pedagojik formasyon belgemizi, öğrenci koçluğu belgemizi gösteririz. Çünkü, üniversite öğrencileri, mühendisler vs. ek iş olarak özel ders vermektedirler ve sizin paranızı ve öğrencinizin eğitimini riske attığını düşünmemektedirler. Sınav ile ilgili yayınlanmayan sınav sorularını ve sınav ile ilgili bilgiler veririm. 

Ankara Matematik Özel Ders Öğrencilerimize Ücretsiz İlk Tanışma Dersi

Öğrencinin matematik temelini, sorulara bakış açısını, el pratiğini, kurgulama yapıp yapamadığını, düşündürücü soruları anlayabiliyor mu,
yorum yapabilme becerisini, ölçmek için testimizi beraber çözmeye çalışıyor, iletişim kurma ve öğrencimize en uygun öğrenme modelini test etmeye çalışmaktayım.

Ankara matematik özel ders konusunda amacımız sizi iyi bir sıralamaya girmenizi sağlamaktır.

20 yıla yakın dershane ve Ankara Matematik Özel Ders tecrübemizde öğrencilerimizin soru çözerken takıldığı yerleri, neden soruyu çözmeye devam edemediğini, nasıl matematik çalışması gerektiğini, test tekniklerini, sıfırlama tekniğini, turlama tekniğini kullanarak öğretmeyi hedefliyoruz.

Ek iş değil tek iş, 18 Yıllık Dershane ve Özel Ders tecrübesine sahip Yalçın ALGAN son beş yıldır sadece Özel ders vermekteyiz.

Belgeli yaşam ve profesyonel öğrenci koçu, öğretmenlik sertifikası ile yüksek lisans ve matematik lisans diplomamızı ilk görüşmemizde size göstermekteyiz. Çünkü bu konuda bir çok matematik öğretmeni olmayan, tecrübesiz, diplomasız özel ders vermeye çalışan, ek iş olarak matematik özel ders vermek isteyen şahıslar vardır.

Paranızı ve geleceğinizi riske atmayınız. Yıl içinde sadece 16 tane öğrencimiz olur. Sadece Ankara matematik özel ders öğrencilerimiz ile ilgilenmekte onların başarmaları için tüm enerjimi harcarım.

Yaklaşık 20 yıla yakın Dershane ve Ankara Matematik özel ders tecrübemizle, öğrencilerimizin takıldığı soruları not ettik, sizin de takılabileceğini düşünerek bu tür yapılan yanlış öğrenmeleri düzeltme amacındayız. Çünkü bu bilgiler tüm öğrenim hayatı boyunca öğrendiğiniz ezbere bilgilerden oluşmaktadır.

Emin olun bu püf noktalarda siz de takılırsınız. Bu püf noktalar derste anlatılmayacak kadar küçük kavramlardır.

Sizi iki seçenek arasında bırakır. Bunu bir anda sizin toparlayıp düzeltmeniz mümkün olmayabilir. Bu konuda size yardımcı olacağız.

19 yıl Dershane ve Ankara Matematik Özel Ders tecrübesine sahibim. Dershane deneyimimiz boyunca yaptığımız deneme sınavlarından sonra öğrencilerimize sorduk. Bu sınavda hangi eksik olduğunuz yönlerinizi gördünüz. Verilen cevapları tahtaya yazarak aynı hataların yapılmamasını vurguladık. Bu bilgilerimizi de öğrencilerimiz ile paylaşmaktayız.

Ders çalışma yerimiz, ister evinizde, ister Kızılay’da kendi ofisimizde özel derslerimizi yapabiliriz.

Ankara Matematik Özel Ders Öğrencilerimize Matematik Kavram Haritaları Hediyesi

Öğrencilerimiz ile ders çalışırken bir A4 kağıdına, Konunun ana hatlarını, Formüllerini, Anahtar kelimelerini, Sloganlarını, Önemli yerlerini not ederek konuyu bir kağıda özetliyoruz. Soru çözerken ve deneme sınavlarına girerken bu kavram haritasını tekrar yapmasını sağlıyoruz.
Konular görülmeye başladıkça eski konuların unutulmaması için tarama sınavı, Birkaç konuyu birbirine bağlayan soruları, deneme soruları ile öğrenilen bilgilerin unutulmamasını sağlamaktayız.

Sınava kadar ilgi, Velilerimiz ile bilgi paylaşımı ve Öğrencimizin memnuniyeti, mutluluğu bizim referansımız için önemlidir.

Dershanelerde kayıtlı Öğrenci sayısının az olması, seviye sınıflarının oluşturulamaması, sınıflardaki her öğrenci seviyesinin eşit olmaması, öğretmenin sorduğu soruları sınıftaki iyi öğrencilerin hemen cevaplaması, öğrencinizin sadece tahtadakilerin defterine yazılıyor olması demektir. Düşünme eylemi gerçekleşememektedir.

Dershanede çalışan Ankara matematik Özel Ders öğretmeninin düşük ücretle çalışması, Çok sayıda derse giriyor olması, Öğretmenin performansını düşürmekte ve artık sadece soruya cevap veren öğrencilerle derse devam etmesine neden olmaktadır. Velilerin bu konuda duyarlı olması durumu biraz olsun düzeltse de öğretmen yavaş anlatırsa elindeki yıllık plana göre konuları yetiştirmesi mümkün olmayacaktır.

Ankara Matematik Özel Ders konusunda, Sınav yayınları ve Çizgisel yayınları başta olmak üzere bir çok yayın evlerine kitap ve soru yazdım. Kitap ve soru tashihi yaptım. Soruların incelenmesi düzeltilmesi ve bilimsel hataların kontrolü ve farklı yollardan çözüldüğünde aynı sonucun bulunması incelemelerini yaptım.

Yüzlerce Üniversite Okuyan Öğrencilerim ve Elit velilerimizin iletişim bilgilerini verebiliriz.

Velilerim arasında Emniyet Mensupları ve Cumhurbaşkanlığı ve Başbakanlık konutlarında oturan velilerimiz, Oyak sitesi, Park Oran sitesi, Sinpaş Yalı evleri … Bir çok elit kesimden velilerimiz referansımızdır.

Ankara Matematik Özel Ders öğrencilerimiz çok iyi sıralamalara girerek Tıp Fakültesi, Hukuk Fakültesi, Mühendislikler kazanarak bir kez daha işimizi severek yaptığımızı bize hatırlattılar.

Onlara teşekkür ediyor, çalışmalarında bizleri örnek aldıkları için bir ömür mutlu olmaları için onlara dua etmekteyiz.

Matematik 1, Matematik 2 ve Geometri alanında konulara hakim olan bir öğretmenim.

2020 Ankara Matematik Özel Ders Ücretleri

Bu alanlar birbirlerine bağlıdır ve biri diğeri olmadan anlatılamaz. Lütfen Ankara Matematik Özel Ders öğretmeniniz ile çalışırken bu 3 alanı da iyi bildiğinden emin olun. Sınavlarda sorulan sorular 5 bölüme ayrılmaktadır. Tüm ders konuları geneli incelendiğinde sayısal dersler kategorisine giren matematik dersi, özellikle destek alınması gereken dersler arasındadır. Ankara Matematik Özel Ders Ücretleri birebir ve grup öğrencilerine göre değişmektedir.

Yorum bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.