Ales Matematik Özel Ders ile hız kazanabilir, tecrübemiz ile zamanla yarışabilirsiniz. Özellikle sayısal mantık alanında Ösym sorularını inceleyip ders notlarımızı güncel tutmaktayız. 

Ales Matematik Özel Ders 2022 

Ales Sınavı Yüksek Öğretim kurumlarında araştırma görevlisi, yüksek öğretim görevlisi, uzman eğitmen, eğitim öğretim planlamacısı kadrolarına açıktan, doktora eğitimi için girilmesi gereken sınavdır. Bir ek destek alınması zorunludur. Bu desteğin uzman kişilerden alınması başarı için şarttır.

Yalçın ALGAN Ösym’nin yaptığı tüm sınav sorularını inceler ve her yıl özel ders notlarımıza ekleriz. 20 yıl boyunca özel ders vermekteyiz ve hangi öğrenci nerede takılır, sorulardaki püf nokta nedir bunları biliriz. Öğrencilerimizin de bu noktalarda takılacağını düşünmekteyiz. Ales matematik özel dersimizi anlattığımız bir çok yer vardır. İsterseniz dersinizi evinizde daha rahat olabileceğinizi düşünerek evinizde de alabilirsiniz. Herhangi bir ücret farkı yansıtılmamaktadır.

Ales Matematik Özel Ders Verenler

Dershanelerden alınan eğitimler bu sınavlarda başarı için yeterli olmayacaktır. Birebir Uzaktan Eğitim Ales Matematik Kursumuz ile size öğreteceğimiz bilgilerin en kolay şekilde öğrenilmesi için size yardımcı olacağız. Hem bilgiler daha kalıcı hem de öğrenmesi çok daha kolay olacaktır. 

 Ales Matematik Kursumuzda Ales Matematik testini incelediğimizde 5 bölümden oluştuğunu görmekteyiz.  Temel Matematik, Problemler, Geometri, Tablo Grafik ve Sayısal Mantık bölümlerini sizinle birlikte tek tek inceleyeceğiz.

 Ales Matematik Kursumuzda sizinle irtibat kurarak görüşme için randevumuzu ayarlıyoruz. Kendimizi tanıtıyoruz, Öğretmen formasyon belgemizi sunarız, diplomamızı gösteririz, referanslarımızı anlatırız. Neler yaptığımızı kimleri hangi başarıya taşıdığımız hakkında bilgi veririz.

Ales Matematik Özel Ders çalışma yeri, ücret bilgisi detayları konuşulur, unutmayalım ki uzun soluklu eğitim süreci daha çok başarılı olmanızı sağlayacaktır. Öğrencimizin seviye testine tabii tutarak, seviyesine göre eğitim metotlarını belirleriz.

Öğrencimiz için en faydalı çalışma programını çıkartırız. Derslerimiz sade akıcı, ve kolay anlaşılabilir bir dil ile anlatılır, öğrencimiz konumuzu kavrayana kadar konumuzu sürekli örnekler veririz. Öğrencimiz derse katılarak verilen soruların çözmesi sağlanır. Yalçın Algan Ales Matematik Özel Ders

Geçmişteki ilgili sınavın 2020 yılı da dahil olmak üzere tüm sınav soruları öğrencimize verilir. Dersle alakalı farklı kaynaklar kullanılarak ödevlendirme yapılır. Föylerimiz içerisinde; klasik sorular, konu anlatımı, yoruma dayalı mantıksal akıl yürütme soruları, deneme sınavlarından özenle seçilmiş özel sorular mevcuttur.

Ales Matematik Özel Ders Fiyatları

ÖSYM’nin ilgili konu hakkında sorduğu sorular öğrencimiz ile birlikte çözerim. İşlem hatası yapmadan soruları daha hızlı şekilde çözebilmek için, konunun kavram haritası incelenir. Bu inceleme konumuzun ana hatlarını göstermektedir. Süre sınırlaması koymadan tamamen kendisini öğrencisine odaklıyor. Öğrencinin başarılı olabilmesi için tüm bilgi birikimini paylaşıyor. Gün, Hafta, Ay kısıtlaması olmadan süresiz eğitim fırsatları veriyor. Ales matematik özel ders en çok yüksek lisans başvuruları için girilen sınav olarak bilinmektedir.

Yorum bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.