8.Sınıflar İçin Matematik Özel Dersler

  • ÖğretmenYalçın Algan
  • AdresBelirtilmedi
  • TelefonBelirtilmedi
  • GSM05066212222

Öğretmen Hakkında

8.Sınıflar İçin Matematik Özel Dersler ile öğrencilerimize özellikle yeni nesil soruları yorumlama, analiz etme, problem çözme yeterlilikleri vurgulamaktayız. 8.sınıf LGS matematik özel ders için bir eğitmen arayışınız varsa, yazıyı okumaya devam edin 🙂

8.Sınıf Matematik Özel Ders 2023

LGS sınavına yönelik kendi ödev testlerimiz ve nokta atış sorularımız üzerinden başarıya ulaştırmak amacındayız. 8.Sınıf matematik özel dersimiz ister evinizde, ister uzaktan eğitim sistemimiz ile isterseniz de Kızılay’da büromuzda birebir olarak alabilirsiniz.

Dershane yada okul sınıf ortamındaki gibi dış etkenler olmaz (sesler, öksürmeler, hapşırmalar, burun çekmeleri vs…). Öğrencimize en uygun öğrenme modelini geliştirerek sınav anında çözüme ulaşma hedefindeyiz.

Öğrencilerimize öncelikle Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) ve Milli Eğitim Bakanlığı (MEB)’nın soru hazırlama mantığından yola çıkmaktayız. 8. Sınıf LGS matematik özel dersimizde piyasadaki yayınları inceleyerek güncel kazanım ve örnek sorular ile LGS’ye tam olarak hazır hale gelmekteyiz.

20 yıllık dershane ve özel ders tecrübemiz ile hangi öğrenci nerede takılır? sorulardaki püf nokta nedir? Çözüm yollarını öğrencimiz ile paylaşırız. Sınava kadar olan süreç haftalar ile tablo şeklinde konu analizi yapılarak öğrencimiz ile planlama yapılır. Öğrenci de öğretmen de hangi konular anlatılacağını bilir.

LGS 8.Sınıf  Matematik Özel Ders Verenler

İlk görüşme dersimizde kendimizi size tanıtmak amaçlı belgelerimizi göstermekteyiz.

Her bir konu föyümüzde özenli konu anlatımı, basit orta zor sorular, deneme sınavlarından alınmış sorular, ÖSYM ve MEB’inin tüm yaptığı sınavlarda o konu ile ilgili püf noktalı olarak düşündüğü ve sorduğu sorular ve ödev soruları bulunmaktadır. 19 yıldır dershane ve özel ders tecrübesine sahibiz.

8.Sınıf LGS Matematik Kursu ile dersimizde konuyu bitirdikten sonra konuyu özetleyişi kavram haritaları yaparak soru çözümlerinde bu kavram haritaları bize ışık tutmaktadır.

Whatsapp Matematik Soru Çözüm grubumuz sayesinde çözülmeyen sorularınız kalmayacak. 5 Öğretmen arkadaşınız sorularınızı çözmek için grubumuzda görev almaktadırlar.

Konular görülmeye başladıkça eski konuların unutulmaması için tarama sınavı, Birkaç konuyu birbirine bağlayan soruları, Deneme soruları ile öğrenilen bilgilerin unutulmamasını sağlamaktayız.

Zamanını belirlemenin tamamen size ait olduğu özel ders imkanımızdan faydalanabilirsiniz, özel derslerimizde süre kısıtlaması yoktur.

Öğrencilerin kabusu olan ortak sınavlar 8. sınıfı da kabusa çevirmektedir. Bu sınıfta öğrencilere özel dersin yanında, özel çalışma programı da hazırlamak gerekmektedir. Bu doğrultuda, çalışma programı özel dersle birbirini tamamlayıcı formatta uzun süreli programa tabi tutularak hazırlanması gereklidir.

8.Sınıf LGS Matematik Kursu

8.Sınıf LGS Matematik Kursu konularında test tekniklerini ve pratik yolları öğrenmelidir. Çünkü, giderek zorlaşan sınav sisteminde, her zaman rakiplerinin önünde olmalıdır. Dolayısıyla, biz de sizi Sistemli Özel Matematik Dersi ile hazırlıyoruz.

Dershanede çalışan öğretmenin düşük ücretle çalışması, Çok sayıda derse giriyor olması, öğretmenin performansını düşürmekte ve artık sadece soruya cevap veren öğrencilerle derse devam etmesine neden olmaktadır.

Velilerin bu konuda duyarlı olması durumu biraz olsun düzeltse de öğretmen yavaş anlatırsa elindeki yıllık plana göre konuları yetiştirmesi mümkün olmayacaktır. Öğrenci almış olduğu başarısız sonuçlardan dolayı bunalım yaşıyor olması muhtemeldir.

Sınavdaki başarı amaçlanarak, öğrencinin sağlam temellerle matematik bilgisinin oluşması sağlanır. Aldığı özel derslerle disiplinli ve kendi isteğine bağlı bir çalışma programı edinir.

Öğrenci 8. sınıf matematik özel dersinin yararları olup olmadığını ortak sınavlarda aldığı sonuçlarla görür. Böylece temeli sağlam bilgiyi çabuk algılayacak ve sınavda hızlı çözüm üretecek seviyeye gelir.

8.Sınıf Liselere Giriş Sınavı Matematik Özel Ders Ücretleri

Kısacası, işledikleri konularda hakimiyet sağlamaları için uyguladığımız tam öğrenme modelleriyle Yalçın ALGAN ile 8.Sınıf Matematik Özel Dersini kolay anlaşılır ve keyifli hale getiriyoruz.

Ayrıca, çözemedikleri soruları WhatsApp Matematik Soru Çözüm Grubumuza yüklemelerine imkan tanıyoruz. Böylece, çözemedikleri soruları çözmelerine anında yardımcı oluyoruz.

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Öğretmenden Haberler

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş
0 506 621 2222

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.